Ρόου 1964 Ριμπνίκ - MRKS Czechowice-Dziedzice (3-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ρόου 1964 Ριμπνίκ
IV. Liga - Śląska | |||
Γύρος 6 | |||
2024-08-28 | Ρόου 1964 Ριμπνίκ - Ρουχ | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-24 | LKS Drama Zbroslawice - Ρόου 1964 Ριμπνίκ | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-18 | Ρόου 1964 Ριμπνίκ - KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-15 | Spojnia Landek - Ρόου 1964 Ριμπνίκ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-10 | Ρόου 1964 Ριμπνίκ - KS Kuznia Ustron | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-03 | Όντρα Βόντισλαβ - Ρόου 1964 Ριμπνίκ | ακυρώθηκε | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | Ντεκόρ Μπέλκ - Ρόου 1964 Ριμπνίκ | 3 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | Ρόου 1964 Ριμπνίκ - Spojnia Landek | 0 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | Κζάνιεκ - Ρόου 1964 Ριμπνίκ | 2 - 4 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-17 | Ρόου 1964 Ριμπνίκ - Polonia Łaziska Górne | 1 - 3 |
Ρόου 1964 Ριμπνίκ - MRKS Czechowice-Dziedzice
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, αγώνα Ρόου 1964 Ριμπνίκ - MRKS Czechowice-Dziedzice, ώρα έναρξης 2024-04-21 09:00:00 διεθνής ώρα.
Ρόου 1964 Ριμπνίκ και MRKS Czechowice-Dziedzice συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: MRKS Czechowice-Dziedzice
IV. Liga - Śląska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | LKS Tworków - MRKS Czechowice-Dziedzice | 2 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS II Tychy | 2 - 4 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-26 | KS Kuznia Ustron - MRKS Czechowice-Dziedzice | 1 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | MRKS Czechowice-Dziedzice - Ντεκόρ Μπέλκ | 0 - 2 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | Spojnia Landek - MRKS Czechowice-Dziedzice | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ρουχ | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Ροζβόι Κατοβίτσε | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Σιεβίρτζ | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Σζκακοβιάνκα | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
Ντεκόρ Μπέλκ | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
Όντρα Βόντισλαβ | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Ρόου 1964 Ριμπνίκ | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
Κζάνιεκ | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |