Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο - Gutiérrez SC (1-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο
Torneo Federal A | |||
Γύρος 16 | |||
2024-06-30 | CD Argentino Monte Maiz - Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-06-23 | Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο - Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-06-16 | Gutiérrez SC - Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-08 | Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο - Χουβεντούδ | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-01 | Σπορτίβο Εστουντιάντες - Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 1 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2024-05-26 | Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο - Ατλέτικο Καμιονέρος | 1 - 1 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-19 | Atenas Rio Cuarto - Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 1 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-15 | Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο - San Martin de Mendoza | 1 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-11 | Ουρακάν Λας Χέρας - Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 0 - 0 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.5
|
2.75
|
2.9
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 2
Γενικός
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο + Gutiérrez SC Less than 4.5 cards 10 από 10
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο Λιγότερο από 2.5 γκολ 4 από 5
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο - Gutiérrez SC
Αργεντινή, Torneo Federal A, αγώνα Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο - Gutiérrez SC, ώρα έναρξης 2024-04-20 19:00:00 διεθνής ώρα.
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο και Gutiérrez SC συμμετέχει στο πρωτάθλημα Torneo Federal A, Αργεντινή.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Gutiérrez SC
Torneo Federal A | |||
Γύρος 16 | |||
2024-06-30 | San Martin de Mendoza - Gutiérrez SC | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-06-23 | Gutiérrez SC - CD Argentino Monte Maiz | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-06-16 | Gutiérrez SC - Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-08 | Σπορτίβο Εστουντιάντες - Gutiérrez SC | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-02 | Gutiérrez SC - Atenas Rio Cuarto | 2 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2024-05-26 | Ουρακάν Λας Χέρας - Gutiérrez SC | 0 - 1 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-19 | Gutiérrez SC - Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 1 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-16 | Gutiérrez SC - Χουβεντούδ | 2 - 2 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-10 | Ατλέτικο Καμιονέρος - Gutiérrez SC | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Oλίμπο | 12 | 7 | 3 | 2 | 16:8 | 24 |
2
|
CA Germinal | 12 | 6 | 5 | 1 | 18:10 | 23 |
3
|
Βίλα Μίτρε | 12 | 7 | 2 | 3 | 17:9 | 23 |
4
|
Kimberley | 12 | 4 | 6 | 2 | 11:7 | 18 |
5
|
Σιρκούλο | 12 | 4 | 3 | 5 | 13:18 | 15 |
6
|
Σολ Ντε Μάγιο | 12 | 4 | 2 | 6 | 12:21 | 14 |
7
|
Σιπολέτι | 12 | 2 | 6 | 4 | 6:9 | 12 |
8
|
Deportivo Rincón | 12 | 3 | 3 | 6 | 9:13 | 12 |
9
|
Σάνταμαρινα | 12 | 2 | 5 | 5 | 11:11 | 11 |
10
|
Σανσινενά | 12 | 1 | 5 | 6 | 8:15 | 8 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 12 | 7 | 2 | 3 | 14:7 | 23 |
2
|
Gutiérrez SC | 12 | 6 | 3 | 3 | 12:9 | 21 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 12 | 4 | 6 | 2 | 9:7 | 18 |
4
|
San Martin de Mendoza | 12 | 5 | 3 | 4 | 8:6 | 18 |
5
|
Atenas Rio Cuarto | 12 | 5 | 2 | 5 | 16:14 | 17 |
6
|
Ουρακάν Λας Χέρας | 12 | 3 | 6 | 3 | 8:10 | 15 |
7
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 11 | 3 | 4 | 4 | 9:7 | 13 |
8
|
Χουβεντούδ | 12 | 2 | 5 | 5 | 8:13 | 11 |
9
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 12 | 2 | 5 | 5 | 6:12 | 11 |
10
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | 11 | 2 | 4 | 5 | 11:16 | 10 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 10 | 6 | 3 | 1 | 12:4 | 21 |
2
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | 11 | 5 | 3 | 3 | 10:5 | 18 |
3
|
Linqueno | 11 | 5 | 3 | 3 | 9:5 | 18 |
4
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας | 10 | 4 | 4 | 2 | 15:8 | 16 |
5
|
9 de Julio de Rafaela | 11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 15 |
6
|
Ντάγκλας Χεγκ | 11 | 3 | 5 | 3 | 11:9 | 14 |
7
|
Σιβιλκόι | 11 | 3 | 5 | 3 | 10:9 | 14 |
8
|
Προνουντσιαμιέντο | 11 | 2 | 3 | 6 | 7:21 | 9 |
9
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | 10 | 0 | 3 | 7 | 4:17 | 3 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Sarmiento de la Banda | 12 | 7 | 3 | 2 | 16:6 | 24 |
2
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 10 | 6 | 3 | 1 | 14:6 | 21 |
3
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 11 | 5 | 3 | 3 | 14:7 | 18 |
4
|
CA Sol de America de Formosa | 11 | 5 | 2 | 4 | 8:8 | 17 |
5
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | 12 | 3 | 6 | 3 | 9:9 | 15 |
6
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | 10 | 3 | 4 | 3 | 7:7 | 13 |
7
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | 11 | 2 | 5 | 4 | 7:10 | 11 |
8
|
Μπόκα Ουνίδος | 10 | 1 | 4 | 5 | 6:12 | 7 |
9
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες | 11 | 1 | 2 | 8 | 6:22 | 5 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Σανσινενά | ||||||
|
Σάνταμαρινα | ||||||
|
Σιρκούλο | ||||||
|
Σολ Ντε Μάγιο | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Oλίμπο | ||||||
|
Βίλα Μίτρε | ||||||
|
Σιπολέτι |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | ||||||
|
Ουρακάν Λας Χέρας | ||||||
|
Χουβεντούδ | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | ||||||
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
Ντάγκλας Χεγκ | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | ||||||
|
Προνουντσιαμιέντο | ||||||
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | ||||||
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | ||||||
|
Σιβιλκόι | ||||||
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μπόκα Ουνίδος | ||||||
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | ||||||
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | ||||||
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | ||||||
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Σανσινενά | ||||||
|
Σάνταμαρινα | ||||||
|
Σιρκούλο | ||||||
|
Σολ Ντε Μάγιο | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Oλίμπο | ||||||
|
Βίλα Μίτρε | ||||||
|
Σιπολέτι |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | ||||||
|
Ουρακάν Λας Χέρας | ||||||
|
Χουβεντούδ | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | ||||||
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
Ντάγκλας Χεγκ | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | ||||||
|
Προνουντσιαμιέντο | ||||||
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | ||||||
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | ||||||
|
Σιβιλκόι | ||||||
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μπόκα Ουνίδος | ||||||
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | ||||||
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | ||||||
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | ||||||
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες |