FK Budućnost Alibunar - FK Vulturul Grebenac (2-5), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FK Budućnost Alibunar
PFL Pančevo | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-09 | FK Budućnost Banatski Brestovac - FK Budućnost Alibunar | 5 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | FK Budućnost Alibunar - FK Unirea Uzdin | 1 - 8 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-26 | FK Sloga Banatsko Novo Selo - FK Budućnost Alibunar | 4 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-19 | FK Budućnost Alibunar - FK Crvena Zvezda Pavliš | 1 - 5 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-12 | FK Ševac Kusić - FK Budućnost Alibunar | 6 - 1 |
FK Budućnost Alibunar - FK Vulturul Grebenac
Serbia Amateur, PFL Pančevo, αγώνα FK Budućnost Alibunar - FK Vulturul Grebenac, ώρα έναρξης 2024-04-21 14:30:00 διεθνής ώρα.
FK Budućnost Alibunar και FK Vulturul Grebenac συμμετέχει στο πρωτάθλημα PFL Pančevo, Serbia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FK Vulturul Grebenac
PFL Pančevo | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-18 | FK Vulturul Grebenac - FK Tempo Sefkerin | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-09 | FK Vulturul Grebenac - FK Jedinstvo Stević Kačarevo | 3 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | FK Hajdučica - FK Vulturul Grebenac | 2 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-26 | FK Vulturul Grebenac - FK Dolovo | 1 - 3 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-19 | FK Dolina Padina - FK Vulturul Grebenac | 1 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-12 | FK Vulturul Grebenac - FK Sloga Plandište | 3 - 4 |
Βαθμολογίες
PFL Pančevo 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Dolovo | 30 | 20 | 4 | 6 | 76:51 | 64 |
2
|
FK Dolina Padina | 30 | 20 | 3 | 7 | 79:28 | 63 |
3
|
FK Crvena Zvezda Pavliš | 30 | 20 | 3 | 7 | 83:33 | 63 |
4
|
FK Glogonj | 30 | 16 | 1 | 13 | 80:61 | 49 |
5
|
FK Unirea Uzdin | 30 | 15 | 4 | 11 | 78:47 | 49 |
6
|
FK Sloga Banatsko Novo Selo | 30 | 15 | 4 | 11 | 66:54 | 49 |
7
|
FK Potporanj | 30 | 13 | 5 | 12 | 63:64 | 44 |
8
|
FK Vulturul Grebenac | 30 | 12 | 6 | 12 | 62:53 | 42 |
9
|
FK Sloga Plandište | 30 | 13 | 1 | 16 | 60:88 | 40 |
10
|
FK Spartak 1911 Debeljača | 30 | 12 | 4 | 14 | 56:50 | 40 |
11
|
FK Budućnost Banatski Brestovac | 30 | 13 | 1 | 16 | 61:83 | 40 |
12
|
FK Ševac Kusić | 30 | 12 | 3 | 15 | 61:56 | 39 |
13
|
FK Hajdučica | 30 | 11 | 5 | 14 | 62:76 | 38 |
14
|
FK Radnički Baranda | 30 | 10 | 6 | 14 | 53:57 | 36 |
15
|
FK Jedinstvo Stević Kačarevo | 30 | 8 | 6 | 16 | 38:82 | 30 |
16
|
FK Budućnost Alibunar | 30 | 1 | 2 | 27 | 19:114 | 5 |