FK Unirea Uzdin - FK Radnički Baranda (5-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FK Unirea Uzdin
PFL Pančevo | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-18 | FK Unirea Uzdin - FK Budućnost Banatski Brestovac | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-09 | FK Unirea Uzdin - FK Glogonj | 3 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | FK Budućnost Alibunar - FK Unirea Uzdin | 1 - 8 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-26 | FK Budućnost Banatski Brestovac - FK Unirea Uzdin | 3 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-19 | FK Unirea Uzdin - FK Sloga Banatsko Novo Selo | 2 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | FK Crvena Zvezda Pavliš - FK Unirea Uzdin | 2 - 0 |
FK Unirea Uzdin - FK Radnički Baranda
Serbia Amateur, PFL Pančevo, αγώνα FK Unirea Uzdin - FK Radnički Baranda, ώρα έναρξης 2024-04-21 14:30:00 διεθνής ώρα.
FK Unirea Uzdin και FK Radnički Baranda συμμετέχει στο πρωτάθλημα PFL Pančevo, Serbia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FK Radnički Baranda
PFL Pančevo | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-09 | FK Radnički Baranda - FK Hajdučica | 1 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | FK Dolovo - FK Radnički Baranda | 4 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-26 | FK Radnički Baranda - FK Dolina Padina | 0 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | FK Sloga Plandište - FK Radnički Baranda | 2 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-12 | FK Radnički Baranda - FK Potporanj | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
PFL Pančevo 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Dolovo | 30 | 20 | 4 | 6 | 76:51 | 64 |
2
|
FK Dolina Padina | 30 | 20 | 3 | 7 | 79:28 | 63 |
3
|
FK Crvena Zvezda Pavliš | 30 | 20 | 3 | 7 | 83:33 | 63 |
4
|
FK Glogonj | 30 | 16 | 1 | 13 | 80:61 | 49 |
5
|
FK Unirea Uzdin | 30 | 15 | 4 | 11 | 78:47 | 49 |
6
|
FK Sloga Banatsko Novo Selo | 30 | 15 | 4 | 11 | 66:54 | 49 |
7
|
FK Potporanj | 30 | 13 | 5 | 12 | 63:64 | 44 |
8
|
FK Vulturul Grebenac | 30 | 12 | 6 | 12 | 62:53 | 42 |
9
|
FK Sloga Plandište | 30 | 13 | 1 | 16 | 60:88 | 40 |
10
|
FK Spartak 1911 Debeljača | 30 | 12 | 4 | 14 | 56:50 | 40 |
11
|
FK Budućnost Banatski Brestovac | 30 | 13 | 1 | 16 | 61:83 | 40 |
12
|
FK Ševac Kusić | 30 | 12 | 3 | 15 | 61:56 | 39 |
13
|
FK Hajdučica | 30 | 11 | 5 | 14 | 62:76 | 38 |
14
|
FK Radnički Baranda | 30 | 10 | 6 | 14 | 53:57 | 36 |
15
|
FK Jedinstvo Stević Kačarevo | 30 | 8 | 6 | 16 | 38:82 | 30 |
16
|
FK Budućnost Alibunar | 30 | 1 | 2 | 27 | 19:114 | 5 |