Grace By Grace FC - Gap Soccer Academy , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Grace By Grace FC
CRFA Division Two | |||
Γύρος 22 | |||
2024-05-01 | Action Light FC - Grace By Grace FC | ακυρώθηκε | |
Γύρος 21 | |||
2024-04-20 | Grace By Grace FC - Gap Soccer Academy | ακυρώθηκε | |
Γύρος 20 | |||
2024-04-13 | KSV First Light FC - Grace By Grace FC | 0 - 3 | |
2024-04-12 | KSV First Light FC - Grace By Grace FC | ακυρώθηκε | |
Γύρος 18 | |||
2024-03-25 | Grace By Grace FC - O.P Heroes FC | 2 - 2 |
Σειρά 7
Γενικός
Grace By Grace FC Χωρίς Ήττες 8
Grace By Grace FC Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 7
Grace By Grace FC Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 6
Grace By Grace FC Less than 4.5 cards 10 από 10
Gap Soccer Academy Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Gap Soccer Academy Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 8
Gap Soccer Academy Less than 4.5 cards 8 από 8
Grace By Grace FC - Gap Soccer Academy
Γκάνα, CRFA Division Two, αγώνα Grace By Grace FC - Gap Soccer Academy, ώρα έναρξης 2024-04-20 10:00:49 διεθνής ώρα.
Grace By Grace FC και Gap Soccer Academy συμμετέχει στο πρωτάθλημα CRFA Division Two, Γκάνα.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Gap Soccer Academy
CRFA Division Two | |||
Γύρος 6 | |||
2024-05-19 | Gap Soccer Academy - Winneba Youth FA | διακόπηκε | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-17 | Gap Soccer Academy - Razgold Academy | 0 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-05-15 | Gap Soccer Academy - Breman United SC | 4 - 4 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-01 | Gap Soccer Academy - KSV First Light FC | ακυρώθηκε | |
Γύρος 21 | |||
2024-04-20 | Grace By Grace FC - Gap Soccer Academy | ακυρώθηκε |
Βαθμολογίες
CRFA Division Two - Zone 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UCC Youngsters FC | 22 | 15 | 5 | 2 | 50:13 | 50 |
2
|
Nader Ahali Rovers | 22 | 11 | 7 | 4 | 35:24 | 40 |
3
|
Cape Coast Shooting Stars | 22 | 12 | 3 | 7 | 31:19 | 39 |
4
|
Super Rainbow FC | 21 | 12 | 2 | 7 | 39:29 | 38 |
5
|
Kingdom FC | 21 | 11 | 4 | 6 | 33:27 | 37 |
6
|
Mossbee FC | 22 | 9 | 6 | 7 | 27:25 | 30 |
7
|
AY United | 22 | 8 | 6 | 8 | 25:24 | 30 |
8
|
Cape Coast Metro Youth | 22 | 7 | 4 | 11 | 26:29 | 25 |
9
|
Kingdom Stars | 22 | 7 | 3 | 12 | 24:33 | 24 |
10
|
SGLM Development | 22 | 6 | 9 | 7 | 19:28 | 21 |
11
|
Elmina FC | 22 | 3 | 5 | 14 | 20:35 | 8 |
12
|
Ali Royals Academy | 20 | 1 | 2 | 17 | 7:50 | 5 |
CRFA Division Two - Zone 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Razgold Academy | 14 | 7 | 5 | 2 | 18:9 | 26 |
2
|
Krodua All Stars | 14 | 6 | 6 | 2 | 28:20 | 24 |
3
|
Real Academical FC | 14 | 5 | 5 | 4 | 21:18 | 20 |
4
|
Galaxy SC | 13 | 4 | 7 | 2 | 15:12 | 19 |
5
|
Twifo Atti Morkwa FC | 14 | 6 | 3 | 5 | 28:23 | 18 |
6
|
Schalke 04 FC | 13 | 3 | 6 | 4 | 15:17 | 15 |
7
|
Legionary Soccer Academy | 14 | 4 | 2 | 8 | 22:26 | 14 |
8
|
Soccer Angels Academy | 14 | 1 | 4 | 9 | 11:33 | -2 |
CRFA Division Two - Zone 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Betenase United FC | 16 | 14 | 1 | 1 | 53:7 | 43 |
2
|
Breman United SC | 16 | 14 | 1 | 1 | 56:7 | 43 |
3
|
Akwaboso Young Madrid | 15 | 10 | 0 | 5 | 44:19 | 30 |
4
|
Gyekye United | 15 | 7 | 3 | 5 | 33:31 | 24 |
5
|
Nkasawura United | 15 | 7 | 1 | 7 | 33:27 | 22 |
6
|
Ayanfuri Top Talent FC | 16 | 4 | 3 | 9 | 22:51 | 15 |
7
|
Jameso Nkwanta Starke | 15 | 4 | 1 | 10 | 21:43 | 13 |
8
|
Diaso United | 15 | 3 | 1 | 11 | 19:56 | 10 |
9
|
Golden Boys FC | 15 | 0 | 1 | 14 | 8:48 | 1 |
CRFA Division Two - Zone 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Freinhoff Academy | 18 | 14 | 1 | 3 | 46:19 | 43 |
2
|
EM Sporting Club | 18 | 11 | 4 | 3 | 31:11 | 37 |
3
|
Sacred Vision FA | 18 | 9 | 4 | 5 | 28:17 | 31 |
4
|
Ekumfi Royals FC | 18 | 8 | 4 | 6 | 36:35 | 28 |
5
|
Brofoyedur Aims Academy | 18 | 7 | 6 | 5 | 26:23 | 27 |
6
|
Bright Stars FC | 18 | 7 | 6 | 5 | 26:22 | 27 |
7
|
Kormantse Nkum | 18 | 6 | 4 | 8 | 28:30 | 22 |
8
|
Betymens Academy | 18 | 4 | 8 | 6 | 20:20 | 20 |
9
|
Anomabo FC | 18 | 2 | 7 | 9 | 17:34 | 10 |
10
|
Kuntanase United | 18 | 0 | 0 | 18 | 7:54 | 0 |
CRFA Division Two - Zone 5 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mahujah SC | 20 | 13 | 2 | 5 | 32:14 | 41 |
2
|
Windy Professionals | 20 | 13 | 2 | 5 | 34:16 | 41 |
3
|
Dwomaman United | 20 | 12 | 3 | 5 | 27:13 | 39 |
4
|
Winneba Youth FA | 20 | 12 | 3 | 5 | 42:17 | 39 |
5
|
Gomoa Sports For Change | 20 | 6 | 10 | 4 | 20:16 | 28 |
6
|
Unistar Soccer Academy | 20 | 7 | 4 | 9 | 18:22 | 25 |
7
|
GAZ Nobles FC | 20 | 7 | 5 | 8 | 23:20 | 23 |
8
|
Apata Kofi FC | 20 | 7 | 4 | 9 | 22:24 | 22 |
9
|
Efutu Great Kingdy FC | 20 | 5 | 6 | 9 | 17:26 | 21 |
10
|
Apam Ahenfo FC | 20 | 5 | 1 | 14 | 18:42 | 10 |
11
|
Apam City FC | 20 | 1 | 4 | 15 | 7:50 | 7 |
CRFA Division Two - Zone 6 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gap Soccer Academy | 20 | 16 | 2 | 2 | 44:12 | 50 |
2
|
O.P Heroes FC | 20 | 12 | 5 | 3 | 45:19 | 41 |
3
|
Power Sporting Club | 20 | 12 | 2 | 6 | 27:17 | 35 |
4
|
Shepherd Stars | 20 | 10 | 4 | 6 | 25:13 | 34 |
5
|
FC Breman Professionals | 20 | 11 | 1 | 8 | 33:23 | 34 |
6
|
Action Light FC | 20 | 8 | 3 | 9 | 25:28 | 27 |
7
|
Grace By Grace FC | 20 | 7 | 7 | 6 | 26:21 | 25 |
8
|
Fauzan Football Academy | 20 | 6 | 6 | 8 | 25:27 | 24 |
9
|
Green Plus Academy | 20 | 5 | 5 | 10 | 18:24 | 20 |
10
|
Big Brain FC | 19 | 2 | 3 | 14 | 6:43 | 9 |
11
|
KSV First Light FC | 19 | 1 | 0 | 18 | 2:49 | 3 |
CRFA Division Two - Zone 7 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cheetah FC | 18 | 15 | 1 | 2 | 47:16 | 46 |
2
|
Fettehman United | 18 | 14 | 3 | 1 | 39:13 | 45 |
3
|
Police National FC | 18 | 11 | 5 | 2 | 33:20 | 38 |
4
|
Senya Wonders | 18 | 9 | 1 | 8 | 27:21 | 28 |
5
|
Miracle Land FC | 18 | 8 | 3 | 7 | 24:23 | 27 |
6
|
Saba Football Academy | 18 | 7 | 2 | 9 | 25:25 | 23 |
7
|
New Star Academy | 18 | 5 | 1 | 12 | 17:34 | 16 |
8
|
Atlantic City FC | 18 | 4 | 4 | 10 | 21:42 | 16 |
9
|
Top Talent FC | 18 | 3 | 3 | 12 | 20:34 | 12 |
10
|
Spirrow FC | 18 | 1 | 3 | 14 | 16:41 | 0 |
CRFA Division Two - Middle League, Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UCC Youngsters FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
2
|
O.P Heroes FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
3
|
EM Sporting Club | 3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 |
4
|
Windy Professionals | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
CRFA Division Two - Middle League, Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Breman United SC | 3 | 1 | 2 | 0 | 8:5 | 5 |
2
|
Gap Soccer Academy | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 4 |
3
|
Winneba Youth FA | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | 2 |
4
|
Razgold Academy | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
CRFA Division Two - Middle League, Group 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Fettehman United | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:1 | 7 |
2
|
Freinhoff Academy | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 7 |
3
|
Nader Ahali Rovers | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | 3 |
4
|
Krodua All Stars | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | 0 |
CRFA Division Two - Middle League, Group 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Betenase United FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
2
|
Cheetah FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
3
|
Cape Coast Shooting Stars | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 |
4
|
Dwomaman United | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | 1 |
CRFA Division Two - Middle League, Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
UCC Youngsters FC | ||||||
|
Windy Professionals | ||||||
|
EM Sporting Club | ||||||
|
O.P Heroes FC |
CRFA Division Two - Middle League, Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Breman United SC | ||||||
|
Winneba Youth FA | ||||||
|
Razgold Academy | ||||||
|
Gap Soccer Academy |
CRFA Division Two - Middle League, Group 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Freinhoff Academy | ||||||
|
Nader Ahali Rovers | ||||||
|
Krodua All Stars | ||||||
|
Fettehman United |
CRFA Division Two - Middle League, Group 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cape Coast Shooting Stars | ||||||
|
Dwomaman United | ||||||
|
Betenase United FC | ||||||
|
Cheetah FC |
CRFA Division Two - Middle League, Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EM Sporting Club | ||||||
|
UCC Youngsters FC | ||||||
|
Windy Professionals | ||||||
|
O.P Heroes FC |
CRFA Division Two - Middle League, Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Breman United SC | ||||||
|
Winneba Youth FA | ||||||
|
Razgold Academy | ||||||
|
Gap Soccer Academy |
CRFA Division Two - Middle League, Group 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Freinhoff Academy | ||||||
|
Nader Ahali Rovers | ||||||
|
Krodua All Stars | ||||||
|
Fettehman United |
CRFA Division Two - Middle League, Group 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cape Coast Shooting Stars | ||||||
|
Dwomaman United | ||||||
|
Betenase United FC | ||||||
|
Cheetah FC |