KS Halinów - Orły Zielonka (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: KS Halinów
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | KS Halinów - Laura Chylice | - | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-30 | KS Orzeł Baniocha - KS Halinów | 0 - 0 | |
2024-06-26 | KS Halinów - KS Orzeł Baniocha | 1 - 4 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | KS Halinów - Bug Wyszków | 1 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Halinów | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | KS Halinów - KS Łomianki | ακυρώθηκε |
Σειρά 6
Γενικός
KS Halinów + Orły Zielonka Less than 4.5 cards 10 από 10
KS Halinów Χωρίς Ήττες 3
KS Halinów Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 8
KS Halinów Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Orły Zielonka Νίκες 3
Orły Zielonka Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 10
KS Halinów - Orły Zielonka
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, αγώνα KS Halinów - Orły Zielonka, ώρα έναρξης 2024-04-21 15:00:49 διεθνής ώρα.
KS Halinów και Orły Zielonka συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Orły Zielonka
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | Mazur II Karczew - Orły Zielonka | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | PKS Radość Warszawa - Orły Zielonka | 1 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Wicher Kobyłka - Orły Zielonka | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Orły Zielonka - MKS Polonia Warszawa | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-30 | Bug Wyszków - Orły Zielonka | 0 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | Orły Zielonka - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 5 - 2 |
Βαθμολογίες
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |