GKS Gedania II Gdańsk - DKS Powiśle Dzierzgoń (0-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: GKS Gedania II Gdańsk
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Czarni II Pruszcz Gdański - GKS Gedania II Gdańsk | - | |
IV. Liga - Pomorska | |||
Γύρος 34 | |||
2024-06-22 | GKS Gedania II Gdańsk - Radunia II Stężyca | 3 - 4 | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-15 | AS Kolbudy - GKS Gedania II Gdańsk | 2 - 1 | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-09 | GKS Gedania II Gdańsk - Pogoń Lębork | 2 - 1 | |
Γύρος 31 | |||
2024-06-01 | Σλουπσκ - GKS Gedania II Gdańsk | 1 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-25 | GKS Gedania II Gdańsk - Βεζχερόβο | 2 - 3 |
GKS Gedania II Gdańsk - DKS Powiśle Dzierzgoń
Poland Amateur, IV. Liga - Pomorska, αγώνα GKS Gedania II Gdańsk - DKS Powiśle Dzierzgoń, ώρα έναρξης 2024-04-27 15:00:00 διεθνής ώρα.
GKS Gedania II Gdańsk και DKS Powiśle Dzierzgoń συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Pomorska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: DKS Powiśle Dzierzgoń
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Gwiazda Karsin - DKS Powiśle Dzierzgoń | - | |
IV. Liga - Pomorska | |||
Γύρος 34 | |||
2024-06-22 | DKS Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork | 2 - 1 | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-15 | Σλουπσκ - DKS Powiśle Dzierzgoń | 7 - 0 | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-08 | DKS Powiśle Dzierzgoń - Βεζχερόβο | 1 - 6 | |
Γύρος 31 | |||
2024-06-02 | MKS Start Miastko - DKS Powiśle Dzierzgoń | 2 - 2 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-25 | DKS Powiśle Dzierzgoń - MKS Solar Władysławowo | 6 - 2 |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Pomorska 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σλουπσκ | 34 | 27 | 3 | 4 | 92:35 | 84 |
2
|
Jaguar Gdańsk | 34 | 27 | 1 | 6 | 100:42 | 82 |
3
|
Grom Nowy Staw | 34 | 22 | 6 | 6 | 84:40 | 72 |
4
|
Μπαλτίκ Γκινία | 34 | 21 | 4 | 9 | 84:50 | 67 |
5
|
Pomezania Malbork | 34 | 16 | 11 | 7 | 79:46 | 59 |
6
|
Βεζχερόβο | 34 | 18 | 3 | 13 | 87:61 | 57 |
7
|
MKS Chojniczanka II Chojnice | 34 | 17 | 3 | 14 | 79:71 | 54 |
8
|
Anioły Garczegorze | 34 | 13 | 6 | 15 | 59:56 | 45 |
9
|
Supra Kwidzyn | 34 | 12 | 8 | 14 | 42:66 | 44 |
10
|
Radunia II Stężyca | 34 | 12 | 7 | 15 | 63:73 | 43 |
11
|
KS Sparta Sycewice | 34 | 10 | 11 | 13 | 58:70 | 41 |
12
|
Pogoń Lębork | 34 | 10 | 10 | 14 | 58:59 | 40 |
13
|
DKS Powiśle Dzierzgoń | 34 | 10 | 10 | 14 | 45:62 | 40 |
14
|
MKS Solar Władysławowo | 34 | 10 | 9 | 15 | 64:83 | 39 |
15
|
MZKS Arka II Gdynia | 34 | 7 | 9 | 18 | 58:68 | 30 |
16
|
GKS Gedania II Gdańsk | 34 | 7 | 4 | 23 | 51:91 | 25 |
17
|
AS Kolbudy | 34 | 5 | 6 | 23 | 29:92 | 21 |
18
|
MKS Start Miastko | 34 | 3 | 7 | 24 | 40:107 | 16 |