Sporting Trestieni - Ντιναμό Ότο (3-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Sporting Trestieni
Divizia A | |||
Γύρος 2 | |||
2024-05-11 | Βίκτορια - Sporting Trestieni | 3 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-05-04 | Sporting Trestieni - FCM Ungheni | 3 - 2 | |
Γύρος 7 | |||
2024-04-26 | Sporting Trestieni - Ντιναμό Ότο | 3 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-04-19 | FCM Ungheni - Sporting Trestieni | 2 - 2 | |
Γύρος 5 | |||
2024-04-12 | Sporting Trestieni - Σερίφ Τιρασπόλ | 0 - 1 |
Σειρά 7
Γενικός
Sporting Trestieni + Ντιναμό Ότο Less than 4.5 cards 10 από 10
Ντιναμό Ότο Ήττες 14
Ντιναμό Ότο Χωρίς νίκες 22
Ντιναμό Ότο Δεν σκοραρε κανένα γκολ 8
Ντιναμό Ότο Χωρίς μηδέν παθητικό 14
Ντιναμό Ότο Περισσότερα από 2.5 γκολ 10 από 10
Ντιναμό Ότο Less than 4.5 cards 10 από 10
Sporting Trestieni Less than 4.5 cards 9 από 9
Sporting Trestieni Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Sporting Trestieni - Ντιναμό Ότο
Μολδαβία, Divizia A, αγώνα Sporting Trestieni - Ντιναμό Ότο, ώρα έναρξης 2024-04-26 13:00:00 διεθνής ώρα.
Sporting Trestieni και Ντιναμό Ότο συμμετέχει στο πρωτάθλημα Divizia A, Μολδαβία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ντιναμό Ότο
Divizia A | |||
Γύρος 7 | |||
2024-04-26 | Sporting Trestieni - Ντιναμό Ότο | 3 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-04-20 | Ντιναμό Ότο - FC Olimp Comrat | 0 - 3 | |
Γύρος 5 | |||
2024-04-13 | Ντιναμό Ότο - FC Iskra Ribnita | 0 - 3 | |
Γύρος 4 | |||
2024-04-05 | FCM Ungheni - Ντιναμό Ότο | 3 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-03-29 | Ντιναμό Ότο - Σερίφ Τιρασπόλ | 0 - 3 |
Βαθμολογίες
Liga 1 23/24, Group A: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βίκτορια | 15 | 11 | 1 | 3 | 46:17 | 34 |
2
|
Σερίφ Τιρασπόλ | 15 | 10 | 2 | 3 | 38:10 | 32 |
3
|
Ντρότσια | 15 | 6 | 3 | 6 | 14:15 | 21 |
4
|
FC Iskra Ribnita | 15 | 6 | 3 | 6 | 24:32 | 21 |
5
|
FCM Ungheni | 15 | 6 | 2 | 7 | 38:30 | 20 |
6
|
Ντιναμό Ότο | 15 | 0 | 1 | 14 | 6:62 | 1 |
Liga 1 23/24, Group B: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Csct Saksan | 15 | 10 | 5 | 0 | 44:14 | 35 |
2
|
CF Gagauziya | 15 | 10 | 3 | 2 | 33:18 | 33 |
3
|
Sporting Trestieni | 15 | 5 | 4 | 6 | 26:28 | 19 |
4
|
Flacara Falesti | 15 | 5 | 2 | 8 | 24:32 | 17 |
5
|
FC Olimp Comrat | 15 | 4 | 5 | 6 | 19:24 | 17 |
6
|
Ρεάλς Σακές | 15 | 1 | 1 | 13 | 14:44 | 4 |
Liga 1 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Φλορέστι | 10 | 7 | 2 | 1 | 21:6 | 23 |
2
|
Βίκτορια | 10 | 7 | 1 | 2 | 21:12 | 22 |
3
|
Csct Saksan | 10 | 5 | 1 | 4 | 14:14 | 16 |
4
|
Σπάρτα | 10 | 4 | 1 | 5 | 14:19 | 13 |
5
|
CF Gagauziya | 10 | 3 | 2 | 5 | 21:15 | 11 |
6
|
Ντρότσια | 10 | 0 | 1 | 9 | 4:29 | 1 |
Liga 1 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σερίφ Τιρασπόλ | 7 | 6 | 1 | 0 | 28:5 | 19 |
2
|
FC Olimp Comrat | 8 | 6 | 0 | 2 | 20:8 | 18 |
3
|
Sporting Trestieni | 8 | 5 | 1 | 2 | 13:8 | 16 |
4
|
FCM Ungheni | 8 | 3 | 2 | 3 | 14:18 | 11 |
5
|
Flacara Falesti | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:20 | 10 |
6
|
FC Iskra Ribnita | 7 | 3 | 0 | 4 | 10:10 | 9 |
7
|
Ρεάλς Σακές | 7 | 1 | 1 | 5 | 11:17 | 4 |
8
|
Ντιναμό Ότο | 7 | 0 | 0 | 7 | 0:21 | 0 |
Liga 1 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CF Gagauziya | ||||||
|
Csct Saksan | ||||||
|
Σπάρτα | ||||||
|
Φλορέστι | ||||||
|
Βίκτορια | ||||||
|
Ντρότσια |
Liga 1 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σερίφ Τιρασπόλ | ||||||
|
FCM Ungheni | ||||||
|
Ντιναμό Ότο | ||||||
|
FC Olimp Comrat | ||||||
|
Sporting Trestieni | ||||||
|
Flacara Falesti | ||||||
|
Ρεάλς Σακές | ||||||
|
FC Iskra Ribnita |
Liga 1 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Csct Saksan | ||||||
|
Σπάρτα | ||||||
|
CF Gagauziya | ||||||
|
Φλορέστι | ||||||
|
Βίκτορια | ||||||
|
Ντρότσια |
Liga 1 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σερίφ Τιρασπόλ | ||||||
|
FCM Ungheni | ||||||
|
Ντιναμό Ότο | ||||||
|
FC Olimp Comrat | ||||||
|
Sporting Trestieni | ||||||
|
Flacara Falesti | ||||||
|
Ρεάλς Σακές | ||||||
|
FC Iskra Ribnita |