Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM - Pärnu JK Vaprus III (3-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM
III Liiga | |||
Γύρος 16 | |||
2024-08-31 | Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM - Ρούμου | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-22 | Pärnu JK Vaprus III - Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-16 | Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM - Παρνού Νιρβάνα | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-10 | Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM - Läänemaa JK Haapsalu | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-08-03 | Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM - Κριστίν | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-13 | Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM - JK Tallinna Kalev Juunior | 1 - 4 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Γύρος 6 | |||
2024-06-05 | Tartu JK Welco II - Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | 6 - 1 | |
III Liiga | |||
Γύρος 9 | |||
2024-06-02 | Tallinna FC Zealot Sporting - Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | 2 - 5 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-24 | Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM - Tallinna FC Flora IV | 4 - 4 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-19 | Saku Sporting II - Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | 4 - 2 |
Σειρά 4
Γενικός
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM Περισσότερα από 2.5 γκολ 10 από 10
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 6
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM Less than 4.5 cards 8 από 9
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM - Pärnu JK Vaprus III
Εσθονία, III Liiga, αγώνα Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM - Pärnu JK Vaprus III, ώρα έναρξης 2024-04-26 16:00:47 διεθνής ώρα.
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM και Pärnu JK Vaprus III συμμετέχει στο πρωτάθλημα III Liiga, Εσθονία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Pärnu JK Vaprus III
III Liiga | |||
Γύρος 15 | |||
2024-08-22 | Pärnu JK Vaprus III - Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-18 | Tallinna FC Zealot Sporting - Pärnu JK Vaprus III | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-10 | Tallinna FC Flora IV - Pärnu JK Vaprus III | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-08-03 | Saku Sporting II - Pärnu JK Vaprus III | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-07-27 | Pärnu JK Vaprus III - Läänemaa JK Haapsalu | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-15 | Ρουμόρι - Pärnu JK Vaprus III | 3 - 4 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-09 | Pärnu JK Vaprus III - Ρούμου | 4 - 6 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-24 | Παρνού Νιρβάνα - Pärnu JK Vaprus III | 2 - 2 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-10 | Κριστίν - Pärnu JK Vaprus III | 5 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-03 | Pärnu JK Vaprus III - JK Tallinna Kalev Juunior | 0 - 7 |
Βαθμολογίες
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna SC ReUnited | 10 | 8 | 0 | 2 | 38:15 | 24 |
2
|
Tallinna FC Starmedia | 10 | 7 | 2 | 1 | 54:10 | 23 |
3
|
Μακσατρανσπόρτ | 10 | 6 | 2 | 2 | 50:16 | 20 |
4
|
Tallinna FC Hell Hunt | 10 | 4 | 5 | 1 | 26:19 | 17 |
5
|
Tallinna FC Tamper | 10 | 5 | 0 | 5 | 23:24 | 15 |
6
|
Tallinna JK Metropol | 10 | 5 | 0 | 5 | 26:27 | 15 |
7
|
Tallinna FC Smsraha | 10 | 4 | 1 | 5 | 30:15 | 13 |
8
|
Tallinna FC Eston Villa | 10 | 4 | 1 | 5 | 33:30 | 13 |
9
|
Πιράζα Ταλίν | 10 | 4 | 0 | 6 | 21:25 | 12 |
10
|
Ζενίτ Ταλλίν | 10 | 2 | 1 | 7 | 18:53 | 7 |
11
|
Tallinna KSK FC Štrommi | 10 | 0 | 0 | 10 | 10:95 | 0 |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Πόλβα Λόύτος | 8 | 6 | 1 | 1 | 35:12 | 19 |
2
|
Tartu JK Welco X | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:14 | 19 |
3
|
Γιογκέβα Νόορους 96 | 8 | 6 | 0 | 2 | 35:15 | 18 |
4
|
Tartu Team Helm | 8 | 5 | 1 | 2 | 29:9 | 16 |
5
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 9 | 5 | 0 | 4 | 32:19 | 15 |
6
|
Βαστσελίνα Τανέμ | 8 | 3 | 1 | 4 | 18:21 | 10 |
7
|
Tartu FC Inter | 7 | 3 | 0 | 4 | 18:11 | 9 |
8
|
Οτέπα | 9 | 3 | 0 | 6 | 16:24 | 9 |
9
|
Tõrva JK | 9 | 1 | 2 | 6 | 17:30 | 5 |
10
|
Γουόριορ Βάλγκα | 9 | 1 | 0 | 8 | 7:75 | 3 |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Raasiku FC Joker | 10 | 9 | 1 | 0 | 35:8 | 28 |
2
|
Τουρί Γκανβίξ | 10 | 9 | 0 | 1 | 37:18 | 27 |
3
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | 10 | 6 | 1 | 3 | 24:21 | 19 |
4
|
Λόο | 10 | 6 | 0 | 4 | 20:18 | 18 |
5
|
Κόσε | 10 | 5 | 1 | 4 | 28:23 | 16 |
6
|
Μααρντού Άλιενς | 10 | 3 | 2 | 5 | 20:20 | 11 |
7
|
Rakvere JK Tarvas II | 10 | 3 | 1 | 6 | 21:22 | 10 |
8
|
Μαρτζάμα Κόμπανι | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:25 | 10 |
9
|
JK Kuusalu Kalev | 9 | 2 | 2 | 5 | 14:19 | 8 |
10
|
Τζάρβα-Τζάνι | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:35 | 7 |
11
|
Ζαρβέ | 10 | 1 | 0 | 9 | 14:36 | 3 |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κριστίν | 10 | 9 | 0 | 1 | 39:13 | 27 |
2
|
JK Tallinna Kalev Juunior | 10 | 8 | 1 | 1 | 49:11 | 25 |
3
|
Ρουμόρι | 10 | 6 | 0 | 4 | 36:22 | 18 |
4
|
Ρούμου | 10 | 6 | 0 | 4 | 33:23 | 18 |
5
|
Παρνού Νιρβάνα | 11 | 5 | 3 | 3 | 24:16 | 18 |
6
|
Tallinna FC Zealot Sporting | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:33 | 16 |
7
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | 10 | 4 | 1 | 5 | 27:28 | 13 |
8
|
Pärnu JK Vaprus III | 9 | 3 | 1 | 5 | 20:33 | 10 |
9
|
Saku Sporting II | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:31 | 7 |
10
|
Tallinna FC Flora IV | 10 | 1 | 2 | 7 | 26:50 | 5 |
11
|
Läänemaa JK Haapsalu | 9 | 1 | 0 | 8 | 15:51 | 3 |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μακσατρανσπόρτ | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Πιράζα Ταλίν | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Ζενίτ Ταλλίν | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γιογκέβα Νόορους 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Πόλβα Λόύτος | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Βαστσελίνα Τανέμ | ||||||
|
Οτέπα | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Γουόριορ Βάλγκα |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μααρντού Άλιενς | ||||||
|
Λόο | ||||||
|
Τουρί Γκανβίξ | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
Τζάρβα-Τζάνι | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Κόσε | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Μαρτζάμα Κόμπανι | ||||||
|
Ζαρβέ |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρούμου | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Ρουμόρι | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Κριστίν | ||||||
|
Παρνού Νιρβάνα | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μακσατρανσπόρτ | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Πιράζα Ταλίν | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Ζενίτ Ταλλίν | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γιογκέβα Νόορους 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Πόλβα Λόύτος | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Βαστσελίνα Τανέμ | ||||||
|
Οτέπα | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Γουόριορ Βάλγκα |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μααρντού Άλιενς | ||||||
|
Λόο | ||||||
|
Τουρί Γκανβίξ | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
Τζάρβα-Τζάνι | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Κόσε | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Μαρτζάμα Κόμπανι | ||||||
|
Ζαρβέ |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρούμου | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Ρουμόρι | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Κριστίν | ||||||
|
Παρνού Νιρβάνα | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |