CS Amara - CS Victoria Țăndărei (0-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: CS Amara
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | Victoria Muntenii Buzău II - CS Amara | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-01 | CS Amara - Libertatea Sălcioara | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Γύρος 201 | |||
2024-08-18 | FC Rapid Perieti - CS Amara | ακυρώθηκε | |
Liga 4 Ialomița | |||
Γύρος 14 | |||
2024-06-01 | CS Amara - FC Urziceni | 0 - 1 | |
Γύρος 13 | |||
2024-05-25 | Infrățirea Jilavele - CS Amara | 2 - 3 | |
Γύρος 12 | |||
2024-05-18 | Recolta Bărcăneşti - CS Amara | 3 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-05-11 | CS Amara - FC 2018 Rovine | 4 - 3 |
CS Amara - CS Victoria Țăndărei
Romania Amateur, Liga 4 Ialomița, αγώνα CS Amara - CS Victoria Țăndărei, ώρα έναρξης 2024-04-27 14:00:00 διεθνής ώρα.
CS Amara και CS Victoria Țăndărei συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 4 Ialomița, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: CS Victoria Țăndărei
Liga 4 Ialomița | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-28 | Recolta Bărcăneşti - CS Victoria Țăndărei | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-21 | CS Victoria Țăndărei - ACS Unirea Scânteia | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-14 | ACS Viitorul Făcăeni - CS Victoria Țăndărei | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | CS Victoria Țăndărei - CF Abatorul Slobozia | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | CS Victoria Țăndărei - FC Urziceni | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-24 | CS Unirea Grivița - CS Victoria Țăndărei | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-17 | CS Victoria Țăndărei - CS Viitorul Axintele | 1 - 1 | |
Γύρος 14 | |||
2024-06-01 | CSM Fetești - CS Victoria Țăndărei | 2 - 0 | |
Γύρος 13 | |||
2024-05-25 | CS Victoria Țăndărei - Recolta Bărcăneşti | 2 - 2 | |
Γύρος 12 | |||
2024-05-18 | CS Victoria Țăndărei - CF Abatorul Slobozia | 5 - 2 |
Βαθμολογίες
Liga 4 Ialomita - Seria Est 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSM Fetești | 18 | 18 | 0 | 0 | 83:4 | 54 |
2
|
CS Amara | 18 | 14 | 0 | 4 | 63:19 | 42 |
3
|
CF Abatorul Slobozia | 18 | 11 | 0 | 7 | 51:42 | 33 |
4
|
CS Victoria Țăndărei | 18 | 9 | 3 | 6 | 38:30 | 30 |
5
|
CS Unirea Grivița | 18 | 8 | 4 | 6 | 35:48 | 28 |
6
|
AFC Iazu | 18 | 7 | 3 | 8 | 45:49 | 24 |
7
|
AS Albești 08 | 18 | 6 | 1 | 11 | 34:50 | 19 |
8
|
ACS Unirea Scânteia | 18 | 4 | 4 | 10 | 32:66 | 16 |
9
|
AS CS Junior Țăndărei | 18 | 3 | 0 | 15 | 25:66 | 9 |
10
|
CS Real Cosâmbești | 18 | 2 | 1 | 15 | 19:51 | 7 |
Liga 4 Ialomita - Seria Vest 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC 2018 Rovine | 18 | 15 | 3 | 0 | 81:20 | 48 |
2
|
Infrățirea Jilavele | 18 | 11 | 4 | 3 | 46:30 | 37 |
3
|
FC Urziceni | 18 | 10 | 4 | 4 | 38:17 | 34 |
4
|
Recolta Bărcăneşti | 18 | 8 | 6 | 4 | 37:29 | 30 |
5
|
CS Viitorul Axintele | 18 | 8 | 4 | 6 | 51:27 | 28 |
6
|
Victoria Muntenii Buzău | 18 | 7 | 3 | 8 | 45:33 | 24 |
7
|
Staruinta Brosteni | 18 | 5 | 4 | 9 | 34:46 | 19 |
8
|
Secunda Adâncata | 18 | 4 | 3 | 11 | 19:66 | 15 |
9
|
Victoria Roşiori | 18 | 4 | 1 | 13 | 38:65 | 13 |
10
|
Unirea Ion Roată | 18 | 0 | 4 | 14 | 8:64 | 4 |
Liga 4 Ialomița - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSM Fetești | 13 | 9 | 1 | 3 | 45:23 | 55 |
2
|
FC 2018 Rovine | 13 | 9 | 2 | 2 | 41:17 | 53 |
3
|
CS Amara | 13 | 6 | 2 | 5 | 26:29 | 41 |
4
|
FC Urziceni | 13 | 7 | 0 | 6 | 26:34 | 38 |
5
|
Recolta Bărcăneşti | 13 | 5 | 4 | 4 | 26:26 | 34 |
6
|
Infrățirea Jilavele | 13 | 4 | 0 | 9 | 24:34 | 31 |
7
|
CS Victoria Țăndărei | 13 | 3 | 3 | 7 | 24:27 | 27 |
8
|
CF Abatorul Slobozia | 13 | 3 | 0 | 10 | 34:56 | 26 |
Liga 4 Ialomița - Playout 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Staruinta Brosteni | 10 | 9 | 1 | 0 | 36:11 | 38 |
2
|
CS Viitorul Axintele | 11 | 7 | 2 | 2 | 35:7 | 37 |
3
|
AFC Iazu | 10 | 6 | 1 | 3 | 52:14 | 31 |
4
|
CS Unirea Grivița | 10 | 5 | 1 | 4 | 29:24 | 30 |
5
|
Victoria Muntenii Buzău | 10 | 5 | 2 | 3 | 27:21 | 29 |
6
|
AS CS Junior Țăndărei | 11 | 6 | 3 | 2 | 34:12 | 24 |
7
|
Secunda Adâncata | 10 | 4 | 2 | 4 | 25:24 | 22 |
8
|
CS Real Cosâmbești | 10 | 5 | 2 | 3 | 32:21 | 21 |
9
|
ACS Unirea Scânteia | 10 | 2 | 2 | 6 | 14:36 | 16 |
10
|
Victoria Roşiori | 10 | 3 | 1 | 6 | 14:35 | 15 |
11
|
AS Albești 08 | 10 | 0 | 0 | 10 | 9:63 | 10 |
12
|
Unirea Ion Roată | 10 | 0 | 1 | 9 | 10:49 | 3 |