Ουνιρέα Ντεζ - Άργκες Πιτέστι (1-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ουνιρέα Ντεζ
Liga 2 | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-11 | Ουνιρέα Ντεζ - Αλεξάνδρεια | 1 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-03 | CSM Ceahlăul Piatra Neamţ - Ουνιρέα Ντεζ | 1 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-04-27 | Ουνιρέα Ντεζ - Άργκες Πιτέστι | 1 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-04-20 | Μέταλογκλομπους - Ουνιρέα Ντεζ | 0 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-04-13 | Ουνιρέα Ντεζ - CSC Dumbrăviţa | 2 - 0 |
Σειρά 6
Γενικός
Άργκες Πιτέστι Λιγότερο από 2.5 γκολ 6 από 7
Άργκες Πιτέστι Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 4 από 5
Άργκες Πιτέστι Less than 4.5 cards 9 από 9
Ουνιρέα Ντεζ Χωρίς Ήττες 3
Ουνιρέα Ντεζ Λιγότερο από 2.5 γκολ 8 από 10
Ουνιρέα Ντεζ Less than 4.5 cards 10 από 10
Ουνιρέα Ντεζ - Άργκες Πιτέστι
Ρουμανία, Liga 2, αγώνα Ουνιρέα Ντεζ - Άργκες Πιτέστι, ώρα έναρξης 2024-04-27 08:00:00 διεθνής ώρα.
Ουνιρέα Ντεζ και Άργκες Πιτέστι συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 2, Ρουμανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Άργκες Πιτέστι
Liga 2 | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-11 | Μέταλογκλομπους - Άργκες Πιτέστι | 1 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-03 | Άργκες Πιτέστι - CSC Dumbrăviţa | 1 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-04-27 | Ουνιρέα Ντεζ - Άργκες Πιτέστι | 1 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-04-20 | Άργκες Πιτέστι - CSM Reşiţa | 0 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-04-13 | Αλεξάνδρεια - Άργκες Πιτέστι | 0 - 2 |
Βαθμολογίες
Liga 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSC 1599 Șelimbăr | 19 | 12 | 6 | 1 | 23:9 | 42 |
2
|
Ουνιρέα | 19 | 12 | 4 | 3 | 22:8 | 40 |
3
|
Χουνεντοάρα | 19 | 11 | 4 | 4 | 30:16 | 37 |
4
|
Γκλόρια Μπουζάου | 19 | 10 | 4 | 5 | 31:21 | 34 |
5
|
Μιοβένι | 19 | 9 | 6 | 4 | 20:9 | 33 |
6
|
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ | 19 | 9 | 5 | 5 | 19:14 | 32 |
7
|
CSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 19 | 9 | 4 | 6 | 30:17 | 31 |
8
|
CSA Steaua București | 19 | 7 | 7 | 5 | 37:24 | 28 |
9
|
Ταργκόβιστε | 19 | 7 | 7 | 5 | 27:14 | 28 |
10
|
CSM Reşiţa | 19 | 7 | 6 | 6 | 28:25 | 27 |
11
|
Μέταλογκλομπους | 19 | 6 | 8 | 5 | 20:22 | 26 |
12
|
Κονκόρντια | 19 | 6 | 7 | 6 | 24:18 | 25 |
13
|
Σλατίνα | 19 | 6 | 7 | 6 | 16:18 | 25 |
14
|
Άργκες Πιτέστι | 19 | 6 | 6 | 7 | 17:16 | 24 |
15
|
CSC Dumbrăviţa | 19 | 6 | 5 | 8 | 19:22 | 23 |
16
|
Σιρινεάσα | 19 | 5 | 8 | 6 | 16:28 | 23 |
17
|
Τουνάρι | 19 | 3 | 7 | 9 | 16:32 | 16 |
18
|
Ουνιρέα Ντεζ | 19 | 4 | 1 | 14 | 13:35 | 13 |
19
|
Αλεξάνδρεια | 19 | 2 | 3 | 14 | 10:29 | 9 |
20
|
Προγκρέσουλ 1944 Σπάρτακ | 19 | 0 | 1 | 18 | 9:50 | 1 |
Liga 2 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSA Steaua București | ||||||
|
Ταργκόβιστε | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Σιρινεάσα | ||||||
|
Τουνάρι | ||||||
|
Σλατίνα | ||||||
|
Προγκρέσουλ 1944 Σπάρτακ |
Liga 2 23/24, Relegation Round, Group B: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ταργκόβιστε | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 28 |
2
|
CSA Steaua București | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 28 |
3
|
Κονκόρντια | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 25 |
4
|
Σλατίνα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 25 |
5
|
Σιρινεάσα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 23 |
6
|
Τουνάρι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 16 |
7
|
Προγκρέσουλ 1944 Σπάρτακ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 1 |
Liga 2 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ουνιρέα | 10 | 6 | 2 | 2 | 9:6 | 60 |
2
|
Χουνεντοάρα | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:11 | 52 |
3
|
Γκλόρια Μπουζάου | 10 | 4 | 5 | 1 | 12:7 | 51 |
4
|
CSC 1599 Șelimbăr | 10 | 1 | 6 | 3 | 8:12 | 51 |
5
|
Μιοβένι | 10 | 2 | 4 | 4 | 10:11 | 43 |
6
|
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ | 10 | 2 | 2 | 6 | 9:15 | 40 |
Liga 2 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSM Ceahlăul Piatra Neamţ | ||||||
|
CSM Reşiţa | ||||||
|
Μέταλογκλομπους | ||||||
|
Άργκες Πιτέστι | ||||||
|
CSC Dumbrăviţa | ||||||
|
Ουνιρέα Ντεζ | ||||||
|
Αλεξάνδρεια |
Liga 2 23/24, Relegation Round, Group B: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ταργκόβιστε | ||||||
|
CSA Steaua București | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Σλατίνα | ||||||
|
Σιρινεάσα | ||||||
|
Τουνάρι | ||||||
|
Προγκρέσουλ 1944 Σπάρτακ |
Liga 2 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Χουνεντοάρα | ||||||
|
CSC 1599 Șelimbăr | ||||||
|
Ουνιρέα | ||||||
|
Γκλόρια Μπουζάου | ||||||
|
Μιοβένι | ||||||
|
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ |
Liga 2 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSM Ceahlăul Piatra Neamţ | ||||||
|
CSM Reşiţa | ||||||
|
Μέταλογκλομπους | ||||||
|
Άργκες Πιτέστι | ||||||
|
CSC Dumbrăviţa | ||||||
|
Ουνιρέα Ντεζ | ||||||
|
Αλεξάνδρεια |
Liga 2 23/24, Relegation Round, Group B: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ταργκόβιστε | ||||||
|
CSA Steaua București | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Σλατίνα | ||||||
|
Σιρινεάσα | ||||||
|
Τουνάρι | ||||||
|
Προγκρέσουλ 1944 Σπάρτακ |
Liga 2 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ | ||||||
|
Γκλόρια Μπουζάου | ||||||
|
CSC 1599 Șelimbăr | ||||||
|
Ουνιρέα | ||||||
|
Χουνεντοάρα | ||||||
|
Μιοβένι |