FC Victoria Bordușani - AS Ialomița Sudiți (1-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Victoria Bordușani
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 2 | |||
2024-09-07 | FC Victoria Bordușani - ACS Gheorghe Lazăr | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-31 | FC Inter Stelnica - FC Victoria Bordușani | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Γύρος 202 | |||
2024-08-24 | Gloria Ograda - FC Victoria Bordușani | 3 - 0 | |
Γύρος 201 | |||
2024-08-17 | Spicul Vlădeni - FC Victoria Bordușani | ακυρώθηκε | |
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-08 | Spicul Vlădeni - FC Victoria Bordușani | 3 - 2 | |
Γύρος 21 | |||
2024-06-01 | FC Victoria Bordușani - Recolta Săveni | 15 - 2 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-25 | ACS Unirea Mihail Kogalniceanu - FC Victoria Bordușani | 5 - 2 |
FC Victoria Bordușani - AS Ialomița Sudiți
Romania Amateur, Liga 5 Ialomita, αγώνα FC Victoria Bordușani - AS Ialomița Sudiți, ώρα έναρξης 2024-04-27 14:00:00 διεθνής ώρα.
FC Victoria Bordușani και AS Ialomița Sudiți συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Ialomita, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: AS Ialomița Sudiți
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 2 | |||
2024-09-07 | AS Ialomița Sudiți - FC Movila | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-31 | Recolta Săveni - AS Ialomița Sudiți | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Γύρος 202 | |||
2024-08-24 | AS Ialomița Sudiți - FC Inter Stelnica | 6 - 2 | |
Γύρος 201 | |||
2024-08-17 | Dunarea Giurgeni - AS Ialomița Sudiți | ακυρώθηκε | |
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-08 | AS Ialomița Sudiți - Gloria Ograda | 2 - 2 | |
Γύρος 21 | |||
2024-06-01 | Dunarea Giurgeni - AS Ialomița Sudiți | 2 - 1 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-25 | AS Ialomița Sudiți - Viitorul Valea Ciorii | 0 - 3 |
Βαθμολογίες
Liga 5 Ialomita - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 22 | 18 | 2 | 2 | 79:36 | 56 |
2
|
Gloria Ograda | 22 | 16 | 3 | 3 | 70:42 | 51 |
3
|
AS Ialomița Sudiți | 22 | 12 | 5 | 5 | 65:45 | 41 |
4
|
FC Victoria Bordușani | 22 | 10 | 3 | 9 | 72:52 | 33 |
5
|
AS Gloria Gura Ialomiței | 22 | 10 | 2 | 10 | 67:50 | 32 |
6
|
FC Movila | 22 | 10 | 1 | 11 | 53:61 | 31 |
7
|
Viitorul Valea Ciorii | 22 | 9 | 2 | 11 | 52:65 | 29 |
8
|
Viitorul Platonesti | 22 | 7 | 4 | 11 | 56:62 | 25 |
9
|
Dunarea Giurgeni | 22 | 7 | 3 | 12 | 46:50 | 24 |
10
|
Spicul Vlădeni | 22 | 6 | 2 | 14 | 53:81 | 20 |
11
|
FC Inter Stelnica | 22 | 5 | 4 | 13 | 33:60 | 19 |
12
|
Recolta Săveni | 22 | 6 | 1 | 15 | 40:82 | 19 |
Liga 5 Ialomita - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Recolta Gheorghe Doja II | 22 | 20 | 1 | 1 | 107:45 | 61 |
2
|
AS Cazanești | 22 | 14 | 3 | 5 | 58:33 | 45 |
3
|
Spicul Milosesti | 22 | 13 | 4 | 5 | 81:36 | 43 |
4
|
ACS Gheorghe Lazăr | 22 | 10 | 6 | 6 | 67:55 | 36 |
5
|
AS Agronomia Bucu | 22 | 10 | 4 | 8 | 50:40 | 34 |
6
|
FC Orezu | 22 | 9 | 3 | 10 | 34:43 | 30 |
7
|
CS Amara II | 22 | 8 | 5 | 9 | 49:57 | 29 |
8
|
ACS BC Ciulnița 2023 | 22 | 7 | 6 | 9 | 39:52 | 27 |
9
|
Voința Reviga | 22 | 7 | 4 | 11 | 38:49 | 25 |
10
|
FC Traian | 22 | 6 | 6 | 10 | 42:46 | 24 |
11
|
FC Rapid Perieti | 22 | 5 | 3 | 14 | 44:74 | 18 |
12
|
Flacăra Andrasești | 22 | 0 | 1 | 21 | 22:101 | 1 |
Liga 5 Ialomita - Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dridu | 26 | 21 | 4 | 1 | 108:43 | 67 |
2
|
Recolta Malu Roșu | 26 | 18 | 3 | 5 | 99:39 | 57 |
3
|
AS Juventus Borănești | 26 | 18 | 2 | 6 | 99:49 | 56 |
4
|
Unirea Garbovi | 26 | 17 | 1 | 8 | 83:57 | 52 |
5
|
Olimpia Radulesti | 26 | 15 | 5 | 6 | 83:50 | 50 |
6
|
Infrățirea Jilavele II | 26 | 12 | 2 | 12 | 74:64 | 38 |
7
|
AS Coșereni | 26 | 12 | 2 | 12 | 54:62 | 38 |
8
|
Voința Maia | 26 | 11 | 4 | 11 | 94:78 | 37 |
9
|
Avântul Grindu | 26 | 10 | 3 | 13 | 102:102 | 33 |
10
|
Libertatea Sălcioara | 26 | 7 | 4 | 15 | 66:104 | 25 |
11
|
Victoria Muntenii Buzău II | 26 | 6 | 4 | 16 | 41:84 | 22 |
12
|
Fulgerul Fierbinți | 26 | 6 | 3 | 17 | 50:91 | 21 |
13
|
ACS Valea Măcrișului | 26 | 5 | 4 | 17 | 64:99 | 19 |
14
|
Gloria Alexeni | 26 | 2 | 3 | 21 | 32:127 | 9 |