Μπράντις Ναντ Λαμπέμ - Σλάνι (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Μπράντις Ναντ Λαμπέμ
Divize C | |||
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Μπράντις Ναντ Λαμπέμ - Ντομπροβίσε | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | Χλίνσκο - Μπράντις Ναντ Λαμπέμ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Μπράντις Ναντ Λαμπέμ - MFK Chrudim B | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | FC Slavia HK - Μπράντις Ναντ Λαμπέμ | - | |
Cup | |||
2024-08-03 | SK Rapid Psary - Μπράντις Ναντ Λαμπέμ | - | |
Divize B | |||
Γύρος 16 | |||
2024-06-15 | Μπράντις Ναντ Λαμπέμ - Μετέορ Πράγας | 5 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | Μπράντις Ναντ Λαμπέμ - Οστρόφ | 2 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | Ολίμπιε Μπρεζόβα - Μπράντις Ναντ Λαμπέμ | 2 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | Μπράντις Ναντ Λαμπέμ - Σομούτοφ | 0 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | Νερατόβιτσε Μπισκόβιτσε - Μπράντις Ναντ Λαμπέμ | 1 - 0 |
Μπράντις Ναντ Λαμπέμ - Σλάνι
Τσεχία, Divize B, αγώνα Μπράντις Ναντ Λαμπέμ - Σλάνι, ώρα έναρξης 2024-04-27 08:15:00 διεθνής ώρα.
Μπράντις Ναντ Λαμπέμ και Σλάνι συμμετέχει στο πρωτάθλημα Divize B, Τσεχία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Σλάνι
Divize B | |||
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | SK Ujezd Praha 4 - Σλάνι | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Σλάνι - Ολίμπιε Μπρεζόβα | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Κοπανίνα - Σλάνι | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Σλάνι - Tempo Prague | - | |
Cup | |||
2024-08-03 | FK Slavoj Zatec - Σλάνι | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-20 | Σλάνι - Σοκόλ Μπροζάνι | 0 - 2 | |
Divize B | |||
Γύρος 16 | |||
2024-06-15 | SK Ujezd Praha 4 - Σλάνι | 2 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-12 | Χβέζντα - Σλάνι | 1 - 2 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-07 | Σλάνι - TJ Sokol Nespeky | 1 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | Σλάνι - Στέτι | 2 - 0 |
Βαθμολογίες
Divize B 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σομούτοφ | 30 | 20 | 7 | 3 | 69:29 | 67 |
2
|
Κλάντνο | 30 | 21 | 4 | 5 | 82:23 | 67 |
3
|
Νερατόβιτσε Μπισκόβιτσε | 30 | 18 | 5 | 7 | 56:27 | 59 |
4
|
Σλάνι | 30 | 15 | 8 | 7 | 45:32 | 53 |
5
|
Μετέορ Πράγας | 30 | 15 | 3 | 12 | 60:52 | 48 |
6
|
Ολίμπιε Μπρεζόβα | 30 | 13 | 9 | 8 | 52:47 | 48 |
7
|
SK Ujezd Praha 4 | 30 | 12 | 8 | 10 | 50:40 | 44 |
8
|
Μπράντις Ναντ Λαμπέμ | 30 | 12 | 7 | 11 | 51:51 | 43 |
9
|
Οστρόφ | 30 | 12 | 5 | 13 | 48:52 | 41 |
10
|
SK Hrebec | 30 | 9 | 8 | 12 | 48:54 | 35 |
11
|
Admira PR B | 30 | 10 | 7 | 13 | 32:40 | 37 |
12
|
Σέσκι Μπροντ | 30 | 9 | 9 | 12 | 47:54 | 36 |
13
|
Στέτι | 30 | 8 | 6 | 16 | 30:41 | 30 |
14
|
TJ Sokol Nespeky | 30 | 7 | 6 | 17 | 31:66 | 27 |
15
|
Σέκο Λουνί | 30 | 5 | 4 | 21 | 25:62 | 19 |
16
|
Χβέζντα | 30 | 4 | 2 | 24 | 16:75 | 14 |