Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ - Ουνιρέα (0-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ
Liga I | |||
Γύρος 29 | |||
2024-05-27 | Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ - Ντιναμό Βουκουρεστίου 1948 | 0 - 0 | |
2024-05-20 | Ντιναμό Βουκουρεστίου 1948 - Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ | 2 - 0 | |
Liga 2 | |||
Γύρος 10 | |||
2024-05-11 | Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ - Γκλόρια Μπουζάου | 0 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-08 | Χουνεντοάρα - Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ | 3 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-02 | Μιοβένι - Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ | 3 - 1 |
Σειρά 6
Γενικός
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ + Ουνιρέα Less than 4.5 cards 10 από 10
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ + Ουνιρέα Λιγότερο από 2.5 γκολ 4 από 5
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ Χωρίς μηδέν παθητικό 5
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ Λιγότερο από 2.5 γκολ 6 από 8
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ Πρώτη να παραδοθεί 4 από 5
Ουνιρέα Χωρίς Ήττες 3
Ουνιρέα Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 6
Ουνιρέα Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Προσωπικές συναντήσεις
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ + Ουνιρέα Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 6
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ - Ουνιρέα
Ρουμανία, Liga 2, αγώνα Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ - Ουνιρέα, ώρα έναρξης 2024-04-27 08:30:00 διεθνής ώρα.
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ και Ουνιρέα συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 2, Ρουμανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ουνιρέα
Club Friendly Games | |||
2024-06-25 | ASC Olimpic Zărnești - Ουνιρέα | 1 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-22 | Ντιναμό Βουκουρεστίου 1948 - Ουνιρέα | 1 - 1 | |
2024-06-20 | Σέπσι - Ουνιρέα | ακυρώθηκε | |
2024-06-20 | Σέπσι - Ουνιρέα | 1 - 1 | |
Liga 2 | |||
Γύρος 10 | |||
2024-05-11 | Ουνιρέα - CSC 1599 Șelimbăr | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
Liga 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSC 1599 Șelimbăr | 19 | 12 | 6 | 1 | 23:9 | 42 |
2
|
Ουνιρέα | 19 | 12 | 4 | 3 | 22:8 | 40 |
3
|
Χουνεντοάρα | 19 | 11 | 4 | 4 | 30:16 | 37 |
4
|
Γκλόρια Μπουζάου | 19 | 10 | 4 | 5 | 31:21 | 34 |
5
|
Μιοβένι | 19 | 9 | 6 | 4 | 20:9 | 33 |
6
|
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ | 19 | 9 | 5 | 5 | 19:14 | 32 |
7
|
CSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 19 | 9 | 4 | 6 | 30:17 | 31 |
8
|
CSA Steaua București | 19 | 7 | 7 | 5 | 37:24 | 28 |
9
|
Ταργκόβιστε | 19 | 7 | 7 | 5 | 27:14 | 28 |
10
|
CSM Reşiţa | 19 | 7 | 6 | 6 | 28:25 | 27 |
11
|
Μέταλογκλομπους | 19 | 6 | 8 | 5 | 20:22 | 26 |
12
|
Κονκόρντια | 19 | 6 | 7 | 6 | 24:18 | 25 |
13
|
Σλατίνα | 19 | 6 | 7 | 6 | 16:18 | 25 |
14
|
Άργκες Πιτέστι | 19 | 6 | 6 | 7 | 17:16 | 24 |
15
|
CSC Dumbrăviţa | 19 | 6 | 5 | 8 | 19:22 | 23 |
16
|
Σιρινεάσα | 19 | 5 | 8 | 6 | 16:28 | 23 |
17
|
Τουνάρι | 19 | 3 | 7 | 9 | 16:32 | 16 |
18
|
Ουνιρέα Ντεζ | 19 | 4 | 1 | 14 | 13:35 | 13 |
19
|
Αλεξάνδρεια | 19 | 2 | 3 | 14 | 10:29 | 9 |
20
|
Προγκρέσουλ 1944 Σπάρτακ | 19 | 0 | 1 | 18 | 9:50 | 1 |
Liga 2 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSA Steaua București | ||||||
|
Ταργκόβιστε | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Σιρινεάσα | ||||||
|
Τουνάρι | ||||||
|
Σλατίνα | ||||||
|
Προγκρέσουλ 1944 Σπάρτακ |
Liga 2 23/24, Relegation Round, Group B: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ταργκόβιστε | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 28 |
2
|
CSA Steaua București | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 28 |
3
|
Κονκόρντια | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 25 |
4
|
Σλατίνα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 25 |
5
|
Σιρινεάσα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 23 |
6
|
Τουνάρι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 16 |
7
|
Προγκρέσουλ 1944 Σπάρτακ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 1 |
Liga 2 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ουνιρέα | 10 | 6 | 2 | 2 | 9:6 | 60 |
2
|
Χουνεντοάρα | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:11 | 52 |
3
|
Γκλόρια Μπουζάου | 10 | 4 | 5 | 1 | 12:7 | 51 |
4
|
CSC 1599 Șelimbăr | 10 | 1 | 6 | 3 | 8:12 | 51 |
5
|
Μιοβένι | 10 | 2 | 4 | 4 | 10:11 | 43 |
6
|
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ | 10 | 2 | 2 | 6 | 9:15 | 40 |
Liga 2 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSM Ceahlăul Piatra Neamţ | ||||||
|
CSM Reşiţa | ||||||
|
Μέταλογκλομπους | ||||||
|
Άργκες Πιτέστι | ||||||
|
CSC Dumbrăviţa | ||||||
|
Ουνιρέα Ντεζ | ||||||
|
Αλεξάνδρεια |
Liga 2 23/24, Relegation Round, Group B: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ταργκόβιστε | ||||||
|
CSA Steaua București | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Σλατίνα | ||||||
|
Σιρινεάσα | ||||||
|
Τουνάρι | ||||||
|
Προγκρέσουλ 1944 Σπάρτακ |
Liga 2 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Χουνεντοάρα | ||||||
|
CSC 1599 Șelimbăr | ||||||
|
Ουνιρέα | ||||||
|
Γκλόρια Μπουζάου | ||||||
|
Μιοβένι | ||||||
|
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ |
Liga 2 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSM Ceahlăul Piatra Neamţ | ||||||
|
CSM Reşiţa | ||||||
|
Μέταλογκλομπους | ||||||
|
Άργκες Πιτέστι | ||||||
|
CSC Dumbrăviţa | ||||||
|
Ουνιρέα Ντεζ | ||||||
|
Αλεξάνδρεια |
Liga 2 23/24, Relegation Round, Group B: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ταργκόβιστε | ||||||
|
CSA Steaua București | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Σλατίνα | ||||||
|
Σιρινεάσα | ||||||
|
Τουνάρι | ||||||
|
Προγκρέσουλ 1944 Σπάρτακ |
Liga 2 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Καικσζερέντα Μιερκουρέα Σιούκ | ||||||
|
Γκλόρια Μπουζάου | ||||||
|
CSC 1599 Șelimbăr | ||||||
|
Ουνιρέα | ||||||
|
Χουνεντοάρα | ||||||
|
Μιοβένι |