LKS Orzeł Łękawica - Ρόου 1964 Ριμπνίκ (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: LKS Orzeł Łękawica
IV. Liga - Śląska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | GKS II Tychy - LKS Orzeł Łękawica | 0 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | LKS Orzeł Łękawica - KS Kuznia Ustron | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | Ντεκόρ Μπέλκ - LKS Orzeł Łękawica | 4 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | LKS Orzeł Łękawica - Spojnia Landek | 0 - 4 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | Κζάνιεκ - LKS Orzeł Łękawica | 0 - 1 |
LKS Orzeł Łękawica - Ρόου 1964 Ριμπνίκ
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, αγώνα LKS Orzeł Łękawica - Ρόου 1964 Ριμπνίκ, ώρα έναρξης 2024-04-27 15:00:00 διεθνής ώρα.
LKS Orzeł Łękawica και Ρόου 1964 Ριμπνίκ συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ρόου 1964 Ριμπνίκ
IV. Liga - Śląska | |||
Γύρος 6 | |||
2024-08-28 | Ρόου 1964 Ριμπνίκ - Ρουχ | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-24 | LKS Drama Zbroslawice - Ρόου 1964 Ριμπνίκ | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-18 | Ρόου 1964 Ριμπνίκ - KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-15 | Spojnia Landek - Ρόου 1964 Ριμπνίκ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-10 | Ρόου 1964 Ριμπνίκ - KS Kuznia Ustron | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-03 | Όντρα Βόντισλαβ - Ρόου 1964 Ριμπνίκ | ακυρώθηκε | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | Ντεκόρ Μπέλκ - Ρόου 1964 Ριμπνίκ | 3 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | Ρόου 1964 Ριμπνίκ - Spojnia Landek | 0 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | Κζάνιεκ - Ρόου 1964 Ριμπνίκ | 2 - 4 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-17 | Ρόου 1964 Ριμπνίκ - Polonia Łaziska Górne | 1 - 3 |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ρουχ | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Ροζβόι Κατοβίτσε | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Σιεβίρτζ | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Σζκακοβιάνκα | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
Ντεκόρ Μπέλκ | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
Όντρα Βόντισλαβ | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Ρόου 1964 Ριμπνίκ | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
Κζάνιεκ | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |