NK Posavina Velika Kopanica - NK Selna (6-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Posavina Velika Kopanica
2. ŽNL Brodsko-posavska - A | |||
Γύρος 22 | |||
2024-05-25 | NK Posavina Velika Kopanica - NK Omladinac Novi Grad | 5 - 0 | |
Γύρος 21 | |||
2024-05-19 | NK Sloga Jaruge - NK Posavina Velika Kopanica | 0 - 2 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-11 | NK Posavina Velika Kopanica - NK Mladost Čajkovci | 5 - 1 | |
Γύρος 19 | |||
2024-05-05 | NK Šokadija Sredanci - NK Posavina Velika Kopanica | 0 - 6 | |
Γύρος 18 | |||
2024-04-27 | NK Posavina Velika Kopanica - NK Selna | 6 - 0 |
NK Posavina Velika Kopanica - NK Selna
Croatia Amateur, 2. ŽNL Brodsko-posavska - A, αγώνα NK Posavina Velika Kopanica - NK Selna, ώρα έναρξης 2024-04-27 15:00:00 διεθνής ώρα.
NK Posavina Velika Kopanica και NK Selna συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. ŽNL Brodsko-posavska - A, Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Selna
3. ŽNL Brodsko-posavska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-29 | NK Selna - NK Omladinac Novi Grad | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-22 | NK Bratstvo Vranovci - NK Selna | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-15 | NK Selna - NK Sava Svilaj | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | NK MV Croatia 1976 - NK Selna | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-01 | NK Dilj Klokočevik - NK Selna | - | |
2. ŽNL Brodsko-posavska - A | |||
Γύρος 22 | |||
2024-05-25 | NK Sloga Vrpolje - NK Selna | 8 - 3 | |
Γύρος 21 | |||
2024-05-19 | NK Selna - NK Sava Svilaj | 1 - 3 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-12 | NK Raketa Beravci - NK Selna | 11 - 0 | |
Γύρος 19 | |||
2024-05-05 | NK Selna - NK Dubrava Zadubravlje | 1 - 11 | |
Γύρος 18 | |||
2024-04-27 | NK Posavina Velika Kopanica - NK Selna | 6 - 0 |
Βαθμολογίες
2. ŽNL Brodsko-posavska - A 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Sloga Vrpolje | 21 | 17 | 2 | 2 | 89:24 | 53 |
2
|
NK Posavina Velika Kopanica | 20 | 15 | 4 | 1 | 65:16 | 49 |
3
|
NK Sloga Jaruge | 21 | 11 | 6 | 4 | 57:21 | 39 |
4
|
NK Perkovci Stari Perkovci | 21 | 12 | 3 | 6 | 65:33 | 39 |
5
|
NK Sapci | 21 | 10 | 3 | 8 | 36:32 | 33 |
6
|
NK Raketa Beravci | 21 | 8 | 6 | 7 | 45:35 | 30 |
7
|
NK Sava Svilaj | 20 | 8 | 5 | 7 | 38:46 | 29 |
8
|
NK Dubrava Zadubravlje | 21 | 8 | 1 | 12 | 46:60 | 25 |
9
|
NK Omladinac Novi Grad | 21 | 8 | 7 | 6 | 46:48 | 25 |
10
|
NK Šokadija Sredanci | 21 | 4 | 2 | 15 | 33:78 | 14 |
11
|
NK Mladost Čajkovci | 21 | 2 | 2 | 17 | 34:76 | 8 |
12
|
NK Selna | 21 | 1 | 1 | 19 | 16:101 | 4 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - B 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Željezničar 1946 | 20 | 16 | 3 | 1 | 81:22 | 51 |
2
|
NK Posavac Ruščica | 19 | 13 | 4 | 2 | 68:20 | 43 |
3
|
NK Graničar Klakar | 19 | 13 | 3 | 3 | 70:15 | 42 |
4
|
NK Mladost Donja Bebrina | 19 | 12 | 1 | 6 | 65:31 | 37 |
5
|
NK Podvinje | 19 | 10 | 2 | 7 | 46:33 | 32 |
6
|
NK Slavonac Gornja Bebrina | 19 | 9 | 2 | 8 | 40:24 | 29 |
7
|
NK Zdenac Brodski Zdenci | 19 | 6 | 1 | 12 | 29:44 | 19 |
8
|
NK Dilj Klokočevik | 18 | 5 | 2 | 11 | 30:42 | 17 |
9
|
NK Slaven Trnjani | 19 | 3 | 0 | 16 | 21:93 | 9 |
10
|
NK MV Croatia 1976 | 19 | 3 | 0 | 16 | 20:101 | 9 |
11
|
NK Tomica | 12 | 1 | 2 | 9 | 4:49 | 5 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - C 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Graničar Brodski Varoš | 21 | 18 | 1 | 2 | 98:16 | 55 |
2
|
NK Bonk Bebrina | 21 | 17 | 4 | 0 | 90:14 | 55 |
3
|
NK Graničar Stupnički Kuti | 21 | 14 | 4 | 3 | 59:30 | 46 |
4
|
NK Posavac Kaniža | 21 | 12 | 5 | 4 | 55:25 | 41 |
5
|
NK Mladost Jakačina Mala | 21 | 11 | 5 | 5 | 65:48 | 38 |
6
|
NK Mladost 1977 Banovci | 21 | 10 | 5 | 6 | 39:27 | 35 |
7
|
NK Vatrogasac Grižići | 21 | 8 | 2 | 11 | 56:58 | 26 |
8
|
NK Šokadija Šumeće | 21 | 7 | 4 | 10 | 36:43 | 25 |
9
|
NK Gaj Zbjeg | 21 | 6 | 2 | 13 | 46:86 | 20 |
10
|
NK Sloga Gromačnik | 21 | 3 | 1 | 17 | 30:100 | 10 |
11
|
NK Roma Kali Sara | 21 | 2 | 0 | 19 | 26:84 | 6 |
12
|
NK ASK Gornji Andrijevci | 21 | 1 | 1 | 19 | 21:90 | 4 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - D 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Posavac Davor | 22 | 20 | 1 | 1 | 125:11 | 61 |
2
|
NK Mladost Brđani | 22 | 18 | 1 | 3 | 81:29 | 55 |
3
|
NK Slavonija Bodovaljci | 22 | 15 | 1 | 6 | 65:30 | 46 |
4
|
NK Budućnost Rešetari | 22 | 13 | 4 | 5 | 51:23 | 43 |
5
|
NK Soko 1970 Orubica | 22 | 13 | 2 | 7 | 68:40 | 41 |
6
|
NK Svjetlost Lužani | 22 | 10 | 2 | 10 | 50:61 | 32 |
7
|
NK Slavonac Slavonski Kobaš | 22 | 8 | 2 | 12 | 42:52 | 26 |
8
|
NK Trenk Seoce | 22 | 8 | 2 | 12 | 36:65 | 26 |
9
|
NK Graničar Laze | 22 | 6 | 5 | 11 | 47:57 | 23 |
10
|
NK Slavija Staro Petrovo Selo | 22 | 5 | 2 | 15 | 29:64 | 17 |
11
|
NK Sloboda Gornji Bogićevci | 22 | 3 | 1 | 18 | 26:93 | 10 |
12
|
NK Graničar Magić Mala | 22 | 0 | 3 | 19 | 17:112 | 3 |