Wicher Kobyłka - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (3-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Wicher Kobyłka
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | Wicher Kobyłka - Okęcie Warszawa | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Delta Warszawa - Wicher Kobyłka | 3 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Wicher Kobyłka - Orły Zielonka | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Mazur Radzymin - Wicher Kobyłka | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | Wicher Kobyłka - KS Dąb Wieliszew | 3 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | PKS Radość Warszawa - Wicher Kobyłka | 2 - 4 |
Wicher Kobyłka - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, αγώνα Wicher Kobyłka - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki, ώρα έναρξης 2024-04-27 09:00:51 διεθνής ώρα.
Wicher Kobyłka και Świt II Nowy Dwór Mazowiecki συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | Promyk Nowa Sucha - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | - | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Halinów | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Promnik Łaskarzew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Delta Warszawa | ακυρώθηκε | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | Orły Zielonka - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 5 - 2 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-19 | Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur Radzymin | 6 - 0 |
Βαθμολογίες
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |