FC Felgueiras 1932 B - GD Livração (1-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Felgueiras 1932 B
A.F. Porto I Divisão | |||
Γύρος 14 | |||
2024-05-26 | FC Felgueiras 1932 B - CCD Sobrosa | 0 - 2 | |
Γύρος 13 | |||
2024-05-19 | FC Vila Boa de Quires - FC Felgueiras 1932 B | 2 - 2 | |
Γύρος 12 | |||
2024-05-12 | A.D. Baião - FC Felgueiras 1932 B | 1 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-04-28 | FC Felgueiras 1932 B - GD Livração | 1 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2024-04-21 | ADC Várzea do Douro - FC Felgueiras 1932 B | 3 - 1 |
Σειρά 8
Γενικός
FC Felgueiras 1932 B + GD Livração Less than 4.5 cards 10 από 10
FC Felgueiras 1932 B Ήττες 3
FC Felgueiras 1932 B Χωρίς νίκες 4
FC Felgueiras 1932 B Χωρίς μηδέν παθητικό 4
FC Felgueiras 1932 B Λιγότερο από 2.5 γκολ 4 από 5
GD Livração Χωρίς Ήττες 8
GD Livração Χωρίς μηδέν παθητικό 5
GD Livração Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
GD Livração Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 6
Προσωπικές συναντήσεις
GD Livração Χωρίς Ήττες 3
FC Felgueiras 1932 B - GD Livração
Portugal Amateur, A.F. Porto I Divisão, αγώνα FC Felgueiras 1932 B - GD Livração, ώρα έναρξης 2024-04-28 15:00:00 διεθνής ώρα.
FC Felgueiras 1932 B και GD Livração συμμετέχει στο πρωτάθλημα A.F. Porto I Divisão, Portugal Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: GD Livração
A.F. Porto I Divisão | |||
Γύρος 14 | |||
2024-05-26 | GD Livração - C.R.C. 1º Maio Figueiró | 5 - 0 | |
Γύρος 13 | |||
2024-05-19 | FC Boelhe - GD Livração | 0 - 1 | |
Γύρος 12 | |||
2024-05-12 | GD Livração - CCD Sobrosa | 2 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-04 | ADC Várzea do Douro - GD Livração | 3 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-04-28 | FC Felgueiras 1932 B - GD Livração | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
A.F. Porto I Divisão - Série 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CUD Leverense | 18 | 15 | 2 | 1 | 57:21 | 47 |
2
|
SC Nun´Álvares Paredes | 18 | 11 | 2 | 5 | 42:21 | 35 |
3
|
União Sport Clube Baltar | 18 | 10 | 3 | 5 | 26:13 | 33 |
4
|
Custóias FC | 18 | 8 | 4 | 6 | 30:21 | 28 |
5
|
CR Ataense | 18 | 8 | 3 | 7 | 33:28 | 27 |
6
|
Rio Ave B | 18 | 8 | 2 | 8 | 42:35 | 26 |
7
|
CF S. Félix Marinha | 18 | 7 | 2 | 9 | 23:34 | 23 |
8
|
AC Bougadense | 18 | 5 | 5 | 8 | 27:29 | 20 |
9
|
FC Perafita | 18 | 5 | 1 | 12 | 18:39 | 16 |
10
|
Melres DC | 18 | 1 | 0 | 17 | 6:63 | 3 |
A.F. Porto I Divisão - Série 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cête | 18 | 12 | 4 | 2 | 34:16 | 40 |
2
|
FC Vila Boa do Bispo | 18 | 10 | 3 | 5 | 26:16 | 33 |
3
|
ADC Várzea do Douro | 18 | 9 | 4 | 5 | 32:19 | 31 |
4
|
GD Livração | 18 | 8 | 6 | 4 | 32:20 | 30 |
5
|
A.D. Baião | 18 | 7 | 3 | 8 | 27:26 | 24 |
6
|
FC Felgueiras 1932 B | 18 | 7 | 3 | 8 | 17:28 | 24 |
7
|
CCD Sobrosa | 18 | 5 | 7 | 6 | 28:33 | 22 |
8
|
FC Boelhe | 18 | 6 | 2 | 10 | 21:37 | 20 |
9
|
C.R.C. 1º Maio Figueiró | 18 | 4 | 3 | 11 | 18:28 | 15 |
10
|
FC Vila Boa de Quires | 18 | 2 | 5 | 11 | 23:35 | 11 |
A.F. Porto I Divisão - Série 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lomba SC Amarante | 18 | 14 | 2 | 2 | 40:12 | 44 |
2
|
ADR Aveleda | 18 | 12 | 3 | 3 | 42:21 | 39 |
3
|
FC Parada | 18 | 12 | 3 | 3 | 38:23 | 39 |
4
|
UD Torrados | 18 | 7 | 4 | 7 | 20:21 | 25 |
5
|
AD Lustosa | 18 | 7 | 2 | 9 | 21:24 | 23 |
6
|
São Vicente Irivo | 18 | 5 | 6 | 7 | 24:22 | 21 |
7
|
G.R.D. Rans | 18 | 5 | 4 | 9 | 27:33 | 19 |
8
|
UCR Boim | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:30 | 19 |
9
|
CCRD Águias de Figueiras | 18 | 5 | 2 | 11 | 24:37 | 17 |
10
|
FC Nespereira | 18 | 2 | 2 | 14 | 20:50 | 8 |
A.F. Porto I Divisão - Apuramento Campeão 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cête | 14 | 9 | 2 | 3 | 21:12 | 29 |
2
|
S.C. Salgueiros B | 14 | 9 | 2 | 3 | 24:14 | 29 |
3
|
Lomba SC Amarante | 14 | 7 | 4 | 3 | 25:18 | 25 |
4
|
CUD Leverense | 14 | 7 | 1 | 6 | 23:18 | 22 |
5
|
SC Nun´Álvares Paredes | 14 | 6 | 3 | 5 | 21:15 | 21 |
6
|
CF Serzedo | 14 | 3 | 4 | 7 | 15:20 | 13 |
7
|
FC Vila Boa do Bispo | 14 | 3 | 3 | 8 | 18:27 | 12 |
8
|
ADR Aveleda | 14 | 1 | 3 | 10 | 15:38 | 6 |
A.F. Porto I Divisão - Subida/Manutenção - S1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CF Vandoma | 14 | 8 | 5 | 1 | 30:18 | 29 |
2
|
Os Lusitanos FCSC | 14 | 6 | 4 | 4 | 28:16 | 22 |
3
|
GD Águas Santas | 14 | 5 | 6 | 3 | 24:19 | 21 |
4
|
Gulpilhares FC | 14 | 5 | 5 | 4 | 20:19 | 20 |
5
|
FC Pedras Rubras B | 14 | 5 | 4 | 5 | 18:18 | 19 |
6
|
ADC Penamaior | 14 | 4 | 4 | 6 | 24:30 | 16 |
7
|
ISC Sobreirense | 14 | 2 | 5 | 7 | 17:33 | 11 |
8
|
CD Portugal | 14 | 2 | 5 | 7 | 19:27 | 11 |
A.F. Porto I Divisão - Subida/Manutenção - S2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AC Bougadense | 14 | 10 | 2 | 2 | 27:11 | 32 |
2
|
CR Ataense | 14 | 8 | 4 | 2 | 23:16 | 28 |
3
|
União Sport Clube Baltar | 14 | 6 | 4 | 4 | 26:26 | 22 |
4
|
Rio Ave B | 14 | 5 | 5 | 4 | 33:22 | 20 |
5
|
Custóias FC | 14 | 4 | 6 | 4 | 26:21 | 18 |
6
|
CF S. Félix Marinha | 14 | 3 | 7 | 4 | 30:29 | 16 |
7
|
FC Perafita | 14 | 3 | 4 | 7 | 26:37 | 13 |
8
|
Melres DC | 14 | 0 | 2 | 12 | 9:38 | 2 |
A.F. Porto I Divisão - Subida/Manutenção - S3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ADC Várzea do Douro | 14 | 10 | 1 | 3 | 38:17 | 31 |
2
|
A.D. Baião | 14 | 10 | 1 | 3 | 28:11 | 31 |
3
|
GD Livração | 14 | 9 | 3 | 2 | 29:16 | 30 |
4
|
CCD Sobrosa | 14 | 4 | 4 | 6 | 14:20 | 16 |
5
|
C.R.C. 1º Maio Figueiró | 14 | 4 | 3 | 7 | 13:27 | 15 |
6
|
FC Felgueiras 1932 B | 14 | 3 | 3 | 8 | 16:22 | 12 |
7
|
FC Vila Boa de Quires | 14 | 3 | 3 | 8 | 19:31 | 12 |
8
|
FC Boelhe | 14 | 3 | 2 | 9 | 18:31 | 11 |
A.F. Porto I Divisão - Subida/Manutenção - S4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
São Vicente Irivo | 14 | 10 | 2 | 2 | 32:9 | 32 |
2
|
UD Torrados | 14 | 8 | 4 | 2 | 24:16 | 28 |
3
|
FC Parada | 14 | 8 | 2 | 4 | 33:18 | 26 |
4
|
AD Lustosa | 14 | 6 | 3 | 5 | 24:22 | 21 |
5
|
CCRD Águias de Figueiras | 14 | 6 | 2 | 6 | 26:22 | 20 |
6
|
UCR Boim | 14 | 2 | 8 | 4 | 21:23 | 14 |
7
|
G.R.D. Rans | 14 | 2 | 3 | 9 | 15:34 | 9 |
8
|
FC Nespereira | 14 | 0 | 4 | 10 | 12:43 | 4 |
A.F. Porto I Divisão Série 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
S.C. Salgueiros B | 18 | 12 | 4 | 2 | 45:19 | 40 |
2
|
CF Serzedo | 18 | 11 | 5 | 2 | 27:14 | 38 |
3
|
Os Lusitanos FCSC | 18 | 10 | 1 | 7 | 21:21 | 31 |
4
|
GD Águas Santas | 18 | 8 | 5 | 5 | 35:28 | 29 |
5
|
CF Vandoma | 18 | 8 | 3 | 7 | 27:22 | 27 |
6
|
FC Pedras Rubras B | 18 | 8 | 0 | 10 | 24:30 | 24 |
7
|
Gulpilhares FC | 18 | 6 | 5 | 7 | 26:24 | 23 |
8
|
CD Portugal | 18 | 4 | 3 | 11 | 19:38 | 15 |
9
|
ADC Penamaior | 18 | 2 | 7 | 9 | 25:35 | 13 |
10
|
ISC Sobreirense | 18 | 3 | 3 | 12 | 10:28 | 12 |
A.F. Porto I Divisão Série 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CF Serzedo | ||||||
|
S.C. Salgueiros B | ||||||
|
GD Águas Santas | ||||||
|
Os Lusitanos FCSC | ||||||
|
Gulpilhares FC | ||||||
|
FC Pedras Rubras B | ||||||
|
CF Vandoma | ||||||
|
ADC Penamaior | ||||||
|
ISC Sobreirense | ||||||
|
CD Portugal |