NK Strijelac Banova Jaruga - ŠNK Mladost Repušnica (2-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Strijelac Banova Jaruga
2. ŽNL Kutina | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-02 | NK Šartovac - NK Strijelac Banova Jaruga | 2 - 1 | |
Γύρος 21 | |||
2024-05-26 | NK Strijelac Banova Jaruga - NK Moslavina Donja Gračenica | 3 - 3 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-19 | NK Sloga Potok - NK Strijelac Banova Jaruga | 5 - 1 | |
Γύρος 19 | |||
2024-05-12 | NK Strijelac Banova Jaruga - NK Dinamo Osekovo | 2 - 2 | |
Γύρος 18 | |||
2024-05-05 | NK Naftaplin Stružec - NK Strijelac Banova Jaruga | 2 - 3 |
NK Strijelac Banova Jaruga - ŠNK Mladost Repušnica
Croatia Amateur, 2. ŽNL Kutina, αγώνα NK Strijelac Banova Jaruga - ŠNK Mladost Repušnica, ώρα έναρξης 2024-04-28 15:00:00 διεθνής ώρα.
NK Strijelac Banova Jaruga και ŠNK Mladost Repušnica συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. ŽNL Kutina, Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: ŠNK Mladost Repušnica
2. ŽNL Kutina | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-02 | NK Sloga Potok - ŠNK Mladost Repušnica | 1 - 0 | |
Γύρος 21 | |||
2024-05-26 | ŠNK Mladost Repušnica - NK Dinamo Osekovo | 1 - 1 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-19 | NK Naftaplin Stružec - ŠNK Mladost Repušnica | 0 - 4 | |
Γύρος 19 | |||
2024-05-12 | ŠNK Mladost Repušnica - NK Garić Ilova | 9 - 1 | |
Γύρος 18 | |||
2024-05-05 | ŠNK Mladost Repušnica - NK Vatrogasac Husain | 1 - 3 |
Βαθμολογίες
2. ŽNL Kutina 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Ekonomik Donja Vlahinička | 22 | 15 | 4 | 3 | 106:22 | 49 |
2
|
NK Šartovac | 22 | 14 | 3 | 5 | 54:27 | 45 |
3
|
ŠNK Mladost Repušnica | 22 | 12 | 6 | 4 | 62:21 | 42 |
4
|
ŠNK Lokomotiva Kutina | 21 | 13 | 3 | 5 | 58:24 | 42 |
5
|
NK Dinamo Osekovo | 22 | 13 | 4 | 5 | 69:25 | 37 |
6
|
NK Matija Gubec Kutina | 22 | 10 | 4 | 8 | 57:44 | 34 |
7
|
NK Strijelac Banova Jaruga | 22 | 8 | 5 | 9 | 40:57 | 29 |
8
|
NK Sloga Potok | 22 | 8 | 2 | 12 | 49:46 | 26 |
9
|
NK Moslavina Donja Gračenica | 22 | 6 | 6 | 10 | 47:56 | 24 |
10
|
NK Naftaplin Stružec | 21 | 5 | 2 | 14 | 23:60 | 17 |
11
|
NK Vatrogasac Husain | 21 | 5 | 1 | 15 | 26:82 | 16 |
12
|
NK Garić Ilova | 21 | 1 | 0 | 20 | 16:143 | 3 |