Ruivanense AC - GD Guisande (1-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ruivanense AC
A.F. Braga 1ª Divisão | |||
Γύρος 26 | |||
2024-05-12 | Ruivanense AC - CD Celeirós B | 4 - 4 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-05 | CD Lousado - Ruivanense AC | 1 - 0 | |
Γύρος 24 | |||
2024-04-28 | Ruivanense AC - GD Guisande | 1 - 2 |
Ruivanense AC - GD Guisande
Portugal Amateur, A.F. Braga 1ª Divisão, αγώνα Ruivanense AC - GD Guisande, ώρα έναρξης 2024-04-28 15:00:00 διεθνής ώρα.
Ruivanense AC και GD Guisande συμμετέχει στο πρωτάθλημα A.F. Braga 1ª Divisão, Portugal Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: GD Guisande
A.F. Braga 1ª Divisão | |||
Γύρος 26 | |||
2024-05-12 | GD Fradelos - GD Guisande | 3 - 2 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-05 | GD Guisande - CSCD São Cláudio | 6 - 1 | |
Γύρος 24 | |||
2024-04-28 | Ruivanense AC - GD Guisande | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie A 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Granja FC | 24 | 18 | 4 | 2 | 57:18 | 58 |
2
|
GCDR Lanhas | 24 | 18 | 2 | 4 | 70:17 | 56 |
3
|
Os Ceramistas | 24 | 15 | 5 | 4 | 81:33 | 50 |
4
|
AD Carreira | 24 | 13 | 6 | 5 | 63:34 | 45 |
5
|
GD Caldelas | 24 | 12 | 5 | 7 | 63:33 | 41 |
6
|
AD Lage 2022 | 24 | 11 | 5 | 8 | 52:32 | 38 |
7
|
ACDR Pico Regalados | 24 | 10 | 6 | 8 | 47:32 | 36 |
8
|
DR Estrelas Faro | 24 | 11 | 2 | 11 | 59:43 | 35 |
9
|
FC Cabaços | 24 | 10 | 2 | 12 | 31:51 | 32 |
10
|
ACDR Oleiros | 24 | 6 | 1 | 17 | 21:47 | 19 |
11
|
AD Aboim | 24 | 6 | 1 | 17 | 41:73 | 19 |
12
|
UD São Veríssimo B | 24 | 5 | 1 | 18 | 29:93 | 16 |
13
|
AGD Cabanelas | 24 | 1 | 0 | 23 | 9:117 | 3 |
14
|
GD Apúlia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie B 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Este FC | 26 | 23 | 2 | 1 | 72:21 | 71 |
2
|
CD Maximinense | 26 | 22 | 1 | 3 | 72:15 | 67 |
3
|
GD Os Alegrienses | 26 | 16 | 4 | 6 | 73:36 | 52 |
4
|
Realense FC | 26 | 13 | 7 | 6 | 44:35 | 46 |
5
|
Ass. Merelim S. Paio | 26 | 13 | 3 | 10 | 46:41 | 42 |
6
|
Juv. Póvoa | 26 | 11 | 5 | 10 | 49:43 | 38 |
7
|
AD Águias Graça FC | 26 | 10 | 5 | 11 | 37:43 | 35 |
8
|
ADRC Terras Bouro | 26 | 9 | 8 | 9 | 52:47 | 35 |
9
|
GD Gerês | 26 | 9 | 3 | 14 | 38:48 | 30 |
10
|
Panoiense FC | 26 | 7 | 5 | 14 | 43:56 | 26 |
11
|
Arsenal Devesa | 26 | 5 | 6 | 15 | 32:59 | 21 |
12
|
GD Peões | 26 | 6 | 3 | 17 | 37:65 | 21 |
13
|
ACRD Arsenal Crespos | 26 | 5 | 4 | 17 | 29:64 | 19 |
14
|
GD Frossos | 26 | 3 | 4 | 19 | 21:72 | 13 |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie C 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GD S. Cristovão | 26 | 20 | 3 | 3 | 55:21 | 63 |
2
|
Ases Sta. Eufémia | 26 | 17 | 5 | 4 | 48:26 | 56 |
3
|
Emilianos FC | 26 | 16 | 6 | 4 | 62:32 | 54 |
4
|
São Mamede D´Este | 26 | 16 | 5 | 5 | 55:35 | 53 |
5
|
ACD Serzedelo S. Pedro | 26 | 13 | 10 | 3 | 67:28 | 49 |
6
|
FC Prazins e Corvite | 26 | 13 | 6 | 7 | 48:31 | 45 |
7
|
Operário Campelos | 26 | 13 | 5 | 8 | 47:40 | 44 |
8
|
AC Gonça | 26 | 10 | 4 | 12 | 55:45 | 34 |
9
|
GD Souto e Gondomar | 26 | 5 | 10 | 11 | 30:42 | 25 |
10
|
SC Maria da Fonte B | 26 | 5 | 7 | 14 | 34:45 | 22 |
11
|
FC Sobreposta | 26 | 5 | 4 | 17 | 35:61 | 19 |
12
|
GD Longos | 26 | 3 | 9 | 14 | 26:60 | 18 |
13
|
GD Pedralva | 26 | 3 | 8 | 15 | 33:51 | 17 |
14
|
CA Castelões | 26 | 0 | 4 | 22 | 16:94 | 4 |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie A 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
GCDR Lanhas | ||||||
|
Granja FC | ||||||
|
GD Caldelas | ||||||
|
AD Carreira | ||||||
|
DR Estrelas Faro | ||||||
|
Os Ceramistas | ||||||
|
AD Lage 2022 | ||||||
|
ACDR Pico Regalados | ||||||
|
FC Cabaços | ||||||
|
UD São Veríssimo B | ||||||
|
ACDR Oleiros | ||||||
|
AD Aboim | ||||||
|
AGD Cabanelas | ||||||
|
GD Apúlia |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie B 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Maximinense | ||||||
|
Este FC | ||||||
|
GD Os Alegrienses | ||||||
|
Ass. Merelim S. Paio | ||||||
|
ADRC Terras Bouro | ||||||
|
Panoiense FC | ||||||
|
AD Águias Graça FC | ||||||
|
Realense FC | ||||||
|
GD Gerês | ||||||
|
Juv. Póvoa | ||||||
|
GD Peões | ||||||
|
Arsenal Devesa | ||||||
|
ACRD Arsenal Crespos | ||||||
|
GD Frossos |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie C 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACD Serzedelo S. Pedro | ||||||
|
Ases Sta. Eufémia | ||||||
|
Emilianos FC | ||||||
|
FC Prazins e Corvite | ||||||
|
AC Gonça | ||||||
|
São Mamede D´Este | ||||||
|
Operário Campelos | ||||||
|
GD S. Cristovão | ||||||
|
GD Souto e Gondomar | ||||||
|
FC Sobreposta | ||||||
|
SC Maria da Fonte B | ||||||
|
GD Pedralva | ||||||
|
CA Castelões | ||||||
|
GD Longos |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie A 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Os Ceramistas | ||||||
|
Granja FC | ||||||
|
GCDR Lanhas | ||||||
|
AD Carreira | ||||||
|
AD Lage 2022 | ||||||
|
ACDR Pico Regalados | ||||||
|
GD Caldelas | ||||||
|
FC Cabaços | ||||||
|
DR Estrelas Faro | ||||||
|
UD São Veríssimo B | ||||||
|
AD Aboim | ||||||
|
ACDR Oleiros | ||||||
|
GD Apúlia | ||||||
|
AGD Cabanelas |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie B 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Maximinense | ||||||
|
Este FC | ||||||
|
GD Os Alegrienses | ||||||
|
Realense FC | ||||||
|
Juv. Póvoa | ||||||
|
ADRC Terras Bouro | ||||||
|
Ass. Merelim S. Paio | ||||||
|
AD Águias Graça FC | ||||||
|
Arsenal Devesa | ||||||
|
ACRD Arsenal Crespos | ||||||
|
GD Gerês | ||||||
|
Panoiense FC | ||||||
|
GD Peões | ||||||
|
GD Frossos |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie C 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ases Sta. Eufémia | ||||||
|
ACD Serzedelo S. Pedro | ||||||
|
Emilianos FC | ||||||
|
FC Prazins e Corvite | ||||||
|
GD S. Cristovão | ||||||
|
AC Gonça | ||||||
|
Operário Campelos | ||||||
|
São Mamede D´Este | ||||||
|
GD Pedralva | ||||||
|
SC Maria da Fonte B | ||||||
|
GD Longos | ||||||
|
GD Souto e Gondomar | ||||||
|
FC Sobreposta | ||||||
|
CA Castelões |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie D 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Lousado | 26 | 17 | 8 | 1 | 70:29 | 59 |
2
|
Operário Famalicão | 26 | 14 | 7 | 5 | 45:24 | 49 |
3
|
Sequeirense FC | 26 | 13 | 7 | 6 | 50:32 | 46 |
4
|
GD Guisande | 26 | 14 | 4 | 8 | 56:34 | 46 |
5
|
UD Calendário | 26 | 13 | 4 | 9 | 51:44 | 43 |
6
|
GD Figueiredo | 26 | 12 | 5 | 9 | 40:34 | 41 |
7
|
AD Gondifelos | 26 | 10 | 7 | 9 | 48:37 | 37 |
8
|
GD Fradelos | 26 | 10 | 6 | 10 | 50:51 | 36 |
9
|
Ruivanense AC | 26 | 9 | 8 | 9 | 50:41 | 35 |
10
|
GD Louro | 26 | 9 | 5 | 12 | 42:61 | 32 |
11
|
CRP Delães | 26 | 8 | 6 | 12 | 46:47 | 30 |
12
|
CD Celeirós B | 26 | 8 | 5 | 13 | 38:49 | 29 |
13
|
CSCD São Cláudio | 26 | 4 | 5 | 17 | 39:73 | 17 |
14
|
ADJ Mouquim | 26 | 2 | 1 | 23 | 20:89 | 7 |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie E 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Abação | 22 | 16 | 3 | 3 | 67:27 | 51 |
2
|
GCD Águias Negras Tabuadelo | 22 | 13 | 4 | 5 | 53:33 | 43 |
3
|
Desportivo Ronfe B | 22 | 13 | 4 | 5 | 50:31 | 43 |
4
|
FC Tagilde | 22 | 12 | 4 | 6 | 57:40 | 40 |
5
|
CCR Infias | 22 | 12 | 3 | 7 | 50:25 | 39 |
6
|
GR Aldão | 22 | 9 | 5 | 8 | 45:49 | 32 |
7
|
UD Polvoreira | 22 | 8 | 4 | 10 | 36:37 | 28 |
8
|
CCD Santa Eulália B | 22 | 9 | 1 | 12 | 37:48 | 28 |
9
|
CCR Montesinhos | 22 | 7 | 5 | 10 | 44:47 | 26 |
10
|
UD Airão | 22 | 7 | 4 | 11 | 35:43 | 25 |
11
|
GD Gémeos | 22 | 3 | 1 | 18 | 29:68 | 10 |
12
|
ACRD Nespereira | 22 | 2 | 4 | 16 | 17:72 | 10 |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie F 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFC Antime | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | 6 |
2
|
Arco Baúlhe | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 |
3
|
FC Gandarela | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:1 | 4 |
4
|
GA Travassós | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
5
|
GRC Rossas | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
6
|
GCD Regadas | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
7
|
Desportivo Ases de São Jorge | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 3 |
8
|
SC Fermilense | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | 3 |
9
|
GD Cavez | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:7 | 3 |
10
|
GDC Serafão | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
11
|
GDST Pinheiro | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
12
|
Fafe B | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
13
|
SR Cepanense | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
14
|
Mota FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | 0 |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie D 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Lousado | ||||||
|
Operário Famalicão | ||||||
|
CRP Delães | ||||||
|
GD Guisande | ||||||
|
GD Figueiredo | ||||||
|
AD Gondifelos | ||||||
|
CSCD São Cláudio | ||||||
|
GD Louro | ||||||
|
CD Celeirós B | ||||||
|
UD Calendário | ||||||
|
Sequeirense FC | ||||||
|
Ruivanense AC | ||||||
|
GD Fradelos | ||||||
|
ADJ Mouquim |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie E 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Abação | ||||||
|
GCD Águias Negras Tabuadelo | ||||||
|
Desportivo Ronfe B | ||||||
|
FC Tagilde | ||||||
|
CCD Santa Eulália B | ||||||
|
UD Airão | ||||||
|
CCR Montesinhos | ||||||
|
ACRD Nespereira | ||||||
|
GD Gémeos | ||||||
|
UD Polvoreira | ||||||
|
GR Aldão | ||||||
|
CCR Infias |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie F 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
GRC Rossas | ||||||
|
GA Travassós | ||||||
|
GDC Serafão | ||||||
|
GD Cavez | ||||||
|
GCD Regadas | ||||||
|
Fafe B | ||||||
|
OFC Antime | ||||||
|
FC Gandarela | ||||||
|
GDST Pinheiro | ||||||
|
SR Cepanense | ||||||
|
Mota FC | ||||||
|
Desportivo Ases de São Jorge | ||||||
|
Arco Baúlhe | ||||||
|
SC Fermilense |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie D 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
UD Calendário | ||||||
|
Operário Famalicão | ||||||
|
CRP Delães | ||||||
|
CD Lousado | ||||||
|
Sequeirense FC | ||||||
|
Ruivanense AC | ||||||
|
GD Guisande | ||||||
|
GD Figueiredo | ||||||
|
AD Gondifelos | ||||||
|
GD Fradelos | ||||||
|
CSCD São Cláudio | ||||||
|
GD Louro | ||||||
|
CD Celeirós B | ||||||
|
ADJ Mouquim |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie E 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Abação | ||||||
|
GCD Águias Negras Tabuadelo | ||||||
|
Desportivo Ronfe B | ||||||
|
FC Tagilde | ||||||
|
CCD Santa Eulália B | ||||||
|
UD Airão | ||||||
|
CCR Montesinhos | ||||||
|
ACRD Nespereira | ||||||
|
GD Gémeos | ||||||
|
UD Polvoreira | ||||||
|
GR Aldão | ||||||
|
CCR Infias |
A.F. Braga 1ª Divisão - Serie F 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
GRC Rossas | ||||||
|
GA Travassós | ||||||
|
GDC Serafão | ||||||
|
GD Cavez | ||||||
|
GCD Regadas | ||||||
|
Fafe B | ||||||
|
OFC Antime | ||||||
|
FC Gandarela | ||||||
|
GDST Pinheiro | ||||||
|
SR Cepanense | ||||||
|
Mota FC | ||||||
|
Desportivo Ases de São Jorge | ||||||
|
Arco Baúlhe | ||||||
|
SC Fermilense |