Ταμαρασέιτ - UD Tenerife Sur Ibarra (1-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ταμαρασέιτ
Tercera Division, Group 12 | |||
Γύρος 34 | |||
2024-05-10 | Βίλα Σάντα Μπριγκίντα - Ταμαρασέιτ | 3 - 3 | |
Γύρος 33 | |||
2024-05-05 | Ταμαρασέιτ - Λανζαρότε | 0 - 3 | |
Γύρος 32 | |||
2024-05-01 | Τενερίφη Β´ - Ταμαρασέιτ | 3 - 0 | |
Γύρος 31 | |||
2024-04-27 | Ταμαρασέιτ - UD Tenerife Sur Ibarra | 1 - 3 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-21 | CA Victoria - Ταμαρασέιτ | 0 - 2 |
Σειρά 7
Γενικός
Ταμαρασέιτ + UD Tenerife Sur Ibarra Less than 4.5 cards 9 από 9
Ταμαρασέιτ Χωρίς νίκες 4
Ταμαρασέιτ Less than 4.5 cards 8 από 8
UD Tenerife Sur Ibarra Λιγότερο από 2.5 γκολ 4 από 5
UD Tenerife Sur Ibarra Less than 4.5 cards 9 από 9
UD Tenerife Sur Ibarra Χωρίς μηδέν παθητικό 3
UD Tenerife Sur Ibarra Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 7
Προσωπικές συναντήσεις
Ταμαρασέιτ + UD Tenerife Sur Ibarra Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
Ταμαρασέιτ + UD Tenerife Sur Ibarra Less than 4.5 cards 6 από 6
Ταμαρασέιτ Χωρίς Ήττες 3
Ταμαρασέιτ - UD Tenerife Sur Ibarra
Ισπανία - Ερασιτεχνικό, Tercera Division, Group 12, αγώνα Ταμαρασέιτ - UD Tenerife Sur Ibarra, ώρα έναρξης 2024-04-27 11:30:00 διεθνής ώρα.
Ταμαρασέιτ και UD Tenerife Sur Ibarra συμμετέχει στο πρωτάθλημα Tercera Division, Group 12, Ισπανία - Ερασιτεχνικό.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: UD Tenerife Sur Ibarra
Tercera Division, Group 12 | |||
Γύρος 34 | |||
2024-05-12 | UD Tenerife Sur Ibarra - UD Gran Tarajal | 4 - 0 | |
Γύρος 33 | |||
2024-05-05 | UD Teror - UD Tenerife Sur Ibarra | 1 - 0 | |
Γύρος 32 | |||
2024-05-01 | UD Tenerife Sur Ibarra - Ουνιόν Σου Γιάζα | 0 - 4 | |
Γύρος 31 | |||
2024-04-27 | Ταμαρασέιτ - UD Tenerife Sur Ibarra | 1 - 3 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-21 | UD Tenerife Sur Ibarra - CD Herbania | 5 - 1 |
Βαθμολογίες
Tercera Federacion 23/24, Group 12: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τενερίφη Β´ | 34 | 24 | 8 | 2 | 68:22 | 80 |
2
|
Λανζαρότε | 34 | 22 | 9 | 3 | 64:28 | 75 |
3
|
Ουνιόν Σου Γιάζα | 34 | 21 | 11 | 2 | 62:19 | 74 |
4
|
Λας Πάλμας Β´ | 34 | 22 | 9 | 4 | 74:24 | 74 |
5
|
Παναντέρια Πουλίντο | 34 | 15 | 10 | 9 | 52:39 | 55 |
6
|
Arucas CF | 34 | 11 | 14 | 9 | 51:41 | 47 |
7
|
Σάντα Ούρσουλα | 34 | 10 | 13 | 11 | 35:38 | 43 |
8
|
San Bartolome CF | 34 | 10 | 12 | 12 | 43:42 | 42 |
9
|
Βίλα Σάντα Μπριγκίντα | 34 | 9 | 14 | 11 | 41:36 | 41 |
10
|
Ταμαρασέιτ | 34 | 11 | 8 | 15 | 42:56 | 41 |
11
|
Μαρίνο | 34 | 10 | 9 | 15 | 42:53 | 39 |
12
|
Μπουζανάντα | 34 | 9 | 12 | 13 | 29:42 | 39 |
13
|
CD Herbania | 34 | 9 | 11 | 14 | 30:46 | 38 |
14
|
UD Tenerife Sur Ibarra | 34 | 9 | 9 | 16 | 35:45 | 36 |
15
|
CA Victoria | 34 | 8 | 8 | 18 | 33:53 | 32 |
16
|
UD Teror | 34 | 6 | 8 | 20 | 29:67 | 26 |
17
|
UD Gran Tarajal | 34 | 4 | 12 | 18 | 21:54 | 24 |
18
|
C.D. Unión Puerto del Rosario | 34 | 6 | 4 | 24 | 26:72 | 22 |