ACS Miercurea Nirajului - CSO Sângeorgiu de Pădure (2-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: ACS Miercurea Nirajului
Liga 4 Mureș | |||
Γύρος 9 | |||
2024-06-08 | ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor - ACS Miercurea Nirajului | 2 - 5 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-05 | ACS Miercurea Nirajului - CSM Sighișoara | 0 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-01 | ACS Sovata - ACS Miercurea Nirajului | 2 - 4 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-25 | ACS Miercurea Nirajului - ACS Viitorul Aluniș | 1 - 3 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-22 | AS Gaz Metan Daneș - ACS Miercurea Nirajului | 2 - 3 |
Σειρά 6
Γενικός
ACS Miercurea Nirajului + CSO Sângeorgiu de Pădure Less than 4.5 cards 10 από 10
ACS Miercurea Nirajului Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 8
Προσωπικές συναντήσεις
ACS Miercurea Nirajului + CSO Sângeorgiu de Pădure Less than 4.5 cards 7 από 7
ACS Miercurea Nirajului Χωρίς μηδέν παθητικό 3
CSO Sângeorgiu de Pădure Νίκες 3
CSO Sângeorgiu de Pădure Δεν δέχθηκε κανένα γκολ 3
ACS Miercurea Nirajului - CSO Sângeorgiu de Pădure
Romania Amateur, Liga 4 Mureș, αγώνα ACS Miercurea Nirajului - CSO Sângeorgiu de Pădure, ώρα έναρξης 2024-05-04 08:00:58 διεθνής ώρα.
ACS Miercurea Nirajului και CSO Sângeorgiu de Pădure συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 4 Mureș, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: CSO Sângeorgiu de Pădure
Liga 4 Mureș | |||
Γύρος 8 | |||
2024-06-05 | AS Gaz Metan Daneș - CSO Sângeorgiu de Pădure | 3 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-01 | CSO Sângeorgiu de Pădure - ACS Mureșul Rușii Munți | 3 - 3 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-29 | CSO Sângeorgiu de Pădure - ACS Sovata | 1 - 2 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-25 | ACS A&A Grup Târnăveni - CSO Sângeorgiu de Pădure | 1 - 2 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-22 | CSO Sângeorgiu de Pădure - CSM Sighișoara | 5 - 0 |
Βαθμολογίες
Liga 4 Elite Mureș - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Iernut | 16 | 14 | 0 | 2 | 96:17 | 42 |
2
|
ACS Mureșul Luduș | 16 | 13 | 1 | 2 | 60:20 | 40 |
3
|
ASF Pogăceaua | 16 | 9 | 2 | 5 | 68:28 | 29 |
4
|
AS Câmpia Râciu | 16 | 8 | 2 | 6 | 37:27 | 26 |
5
|
ACS A&A Grup Târnăveni | 16 | 7 | 4 | 5 | 32:26 | 25 |
6
|
AS Gaz Metan Daneș | 16 | 7 | 4 | 5 | 36:30 | 25 |
7
|
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor | 16 | 3 | 1 | 12 | 27:86 | 10 |
8
|
AS Chimica Târnăveni | 16 | 2 | 1 | 13 | 17:82 | 7 |
9
|
CSM Sighișoara | 16 | 1 | 1 | 14 | 18:75 | 4 |
Liga 4 Elite Mureș - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τάργκο Μούρες | 16 | 13 | 1 | 2 | 66:18 | 40 |
2
|
ACS Atletic Târgu Mureș | 16 | 11 | 2 | 3 | 53:25 | 35 |
3
|
ACS Sâncrai Nazna | 16 | 11 | 1 | 4 | 56:24 | 34 |
4
|
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș | 16 | 10 | 2 | 4 | 50:29 | 32 |
5
|
ACS Mureșul Rușii Munți | 16 | 7 | 0 | 9 | 41:59 | 21 |
6
|
ACS Sovata | 16 | 4 | 3 | 9 | 32:50 | 15 |
7
|
CSO Sângeorgiu de Pădure | 16 | 4 | 2 | 10 | 28:44 | 14 |
8
|
ACS Viitorul Aluniș | 16 | 4 | 1 | 11 | 18:44 | 13 |
9
|
ACS Miercurea Nirajului | 16 | 1 | 2 | 13 | 13:64 | 5 |
Liga 4 Elite Mureș - Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Iernut | 7 | 6 | 0 | 1 | 32:13 | 21 |
2
|
ACS Sâncrai Nazna | 7 | 6 | 0 | 1 | 20:7 | 19 |
3
|
ASF Pogăceaua | 7 | 5 | 1 | 1 | 28:15 | 17 |
4
|
Τάργκο Μούρες | 7 | 4 | 0 | 3 | 22:13 | 15 |
5
|
ACS Mureșul Luduș | 7 | 2 | 1 | 4 | 16:18 | 9 |
6
|
AS Câmpia Râciu | 7 | 2 | 0 | 5 | 11:24 | 6 |
7
|
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș | 7 | 1 | 2 | 4 | 12:25 | 5 |
8
|
ACS Atletic Târgu Mureș | 7 | 0 | 0 | 7 | 7:33 | 2 |
Liga 4 Elite Mureș - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS A&A Grup Târnăveni | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:14 | 23 |
2
|
ACS Mureșul Rușii Munți | 9 | 6 | 1 | 2 | 43:12 | 23 |
3
|
ACS Miercurea Nirajului | 9 | 7 | 0 | 2 | 25:13 | 21 |
4
|
ACS Sovata | 9 | 5 | 0 | 4 | 31:20 | 18 |
5
|
AS Gaz Metan Daneș | 9 | 4 | 1 | 4 | 19:18 | 16 |
6
|
ACS Viitorul Aluniș | 9 | 5 | 0 | 4 | 22:17 | 16 |
7
|
CSO Sângeorgiu de Pădure | 9 | 4 | 1 | 4 | 22:14 | 15 |
8
|
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor | 9 | 3 | 0 | 6 | 16:31 | 11 |
9
|
CSM Sighișoara | 9 | 3 | 0 | 6 | 12:27 | 9 |
10
|
AS Chimica Târnăveni | 9 | 0 | 0 | 9 | 6:53 | 1 |
Liga 4 Elite Mureș - Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ASF Pogăceaua | ||||||
|
AS Câmpia Râciu | ||||||
|
CS Iernut | ||||||
|
ACS Mureșul Luduș | ||||||
|
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș | ||||||
|
ACS Sâncrai Nazna | ||||||
|
ACS Atletic Târgu Mureș | ||||||
|
Τάργκο Μούρες |
Liga 4 Elite Mureș - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AS Gaz Metan Daneș | ||||||
|
CSM Sighișoara | ||||||
|
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor | ||||||
|
AS Chimica Târnăveni | ||||||
|
ACS A&A Grup Târnăveni | ||||||
|
ACS Viitorul Aluniș | ||||||
|
ACS Miercurea Nirajului | ||||||
|
CSO Sângeorgiu de Pădure | ||||||
|
ACS Mureșul Rușii Munți | ||||||
|
ACS Sovata |
Liga 4 Elite Mureș - Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ASF Pogăceaua | ||||||
|
AS Câmpia Râciu | ||||||
|
CS Iernut | ||||||
|
ACS Mureșul Luduș | ||||||
|
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș | ||||||
|
ACS Sâncrai Nazna | ||||||
|
ACS Atletic Târgu Mureș | ||||||
|
Τάργκο Μούρες |
Liga 4 Elite Mureș - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AS Gaz Metan Daneș | ||||||
|
CSM Sighișoara | ||||||
|
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor | ||||||
|
AS Chimica Târnăveni | ||||||
|
ACS A&A Grup Târnăveni | ||||||
|
ACS Viitorul Aluniș | ||||||
|
ACS Miercurea Nirajului | ||||||
|
CSO Sângeorgiu de Pădure | ||||||
|
ACS Mureșul Rușii Munți | ||||||
|
ACS Sovata |