AS Petrolul Răscăeți - ACS Olimpia Morteni (3-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: AS Petrolul Răscăeți
Liga 6 Dambovita | |||
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | AS Unirea Cobia - AS Petrolul Răscăeți | 3 - 3 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | AS Petrolul Răscăeți - AFC Mătăsaru | 4 - 0 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-19 | AS Petrolul Răscăeți - FC Gura Foii | 3 - 0 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-12 | AS Viitorul Șelaru - AS Petrolul Răscăeți | 3 - 0 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-04 | AS Petrolul Răscăeți - ACS Olimpia Morteni | 3 - 1 |
Σειρά 7
Γενικός
AS Petrolul Răscăeți + ACS Olimpia Morteni Less than 4.5 cards 10 από 10
AS Petrolul Răscăeți Ήττες 3
AS Petrolul Răscăeți Χωρίς μηδέν παθητικό 3
AS Petrolul Răscăeți Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 7
AS Petrolul Răscăeți Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 8 από 9
ACS Olimpia Morteni Χωρίς μηδέν παθητικό 6
ACS Olimpia Morteni Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
ACS Olimpia Morteni Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Προσωπικές συναντήσεις
AS Petrolul Răscăeți + ACS Olimpia Morteni Χωρίς μηδέν παθητικό 4
AS Petrolul Răscăeți - ACS Olimpia Morteni
Romania Amateur, Liga 6 Dambovita, αγώνα AS Petrolul Răscăeți - ACS Olimpia Morteni, ώρα έναρξης 2024-05-04 12:00:00 διεθνής ώρα.
AS Petrolul Răscăeți και ACS Olimpia Morteni συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 6 Dambovita, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: ACS Olimpia Morteni
Liga 6 Dambovita | |||
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | ACS Voința Ionești - ACS Olimpia Morteni | 2 - 4 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | ACS Olimpia Morteni - FC Progresul Străoști | 4 - 1 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-19 | AS Unirea Cobia - ACS Olimpia Morteni | 6 - 5 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-12 | ACS Olimpia Morteni - AFC Mătăsaru | 3 - 0 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-04 | AS Petrolul Răscăeți - ACS Olimpia Morteni | 3 - 1 |
Βαθμολογίες
Liga 6 Dambovita - Est 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Unirea Băleni | 24 | 22 | 2 | 0 | 137:12 | 68 |
2
|
ACS Sportul Vlădeni | 24 | 18 | 1 | 5 | 113:27 | 55 |
3
|
ACS Gloria Iedera | 24 | 17 | 4 | 3 | 81:24 | 55 |
4
|
AS Olimpicii Ulmi | 24 | 13 | 1 | 10 | 93:60 | 40 |
5
|
CS Viitorul Postârnacu | 24 | 11 | 1 | 12 | 64:56 | 34 |
6
|
AS Viitorul Gorgota | 24 | 8 | 0 | 16 | 53:107 | 24 |
7
|
AS Unirea Ogrea | 24 | 8 | 1 | 15 | 30:99 | 19 |
8
|
AS Luceafărul Dărmănești II | 24 | 5 | 1 | 18 | 34:115 | 16 |
9
|
AS Voința Valea Voievozilor | 24 | 0 | 1 | 23 | 26:131 | -5 |
Liga 6 Dambovita - Nord 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Voința Bezdead | 27 | 17 | 6 | 4 | 87:35 | 57 |
2
|
AS Malu Cu Flori | 27 | 16 | 6 | 5 | 77:39 | 54 |
3
|
ACS Valahii 1456 Târgoviște | 27 | 16 | 4 | 7 | 77:32 | 52 |
4
|
ACS FC Voința Buciumeni | 27 | 15 | 6 | 6 | 70:43 | 51 |
5
|
AFC Viitorul Pietroșița | 27 | 15 | 4 | 8 | 58:34 | 49 |
6
|
ACS Gloria Mănești | 27 | 12 | 3 | 12 | 67:77 | 39 |
7
|
AS Sportul Runcu | 27 | 11 | 2 | 14 | 52:58 | 35 |
8
|
AS Cetatea Târgoviște 1396 | 27 | 7 | 3 | 17 | 43:73 | 24 |
9
|
ACS Muscelul Văleni | 27 | 4 | 4 | 19 | 61:105 | 16 |
10
|
AS Gloria Doicești | 27 | 2 | 2 | 23 | 41:137 | 8 |
Liga 6 Dambovita - Sud 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Tartasesti | 24 | 23 | 1 | 0 | 143:21 | 70 |
2
|
AFC Crovu | 24 | 16 | 3 | 5 | 68:33 | 51 |
3
|
AS Săgeata Cătunu 1975 | 24 | 12 | 4 | 8 | 61:64 | 37 |
4
|
ACS Miulesti | 24 | 9 | 5 | 10 | 55:61 | 32 |
5
|
AS Avântul Produlești | 24 | 8 | 7 | 9 | 45:50 | 31 |
6
|
ACS Rapid Dambovicioara | 24 | 9 | 4 | 11 | 48:69 | 31 |
7
|
AFCS Flacăra Ghinești | 24 | 9 | 3 | 12 | 49:70 | 30 |
8
|
AS Spic de Grâu Ghimpați | 24 | 4 | 3 | 17 | 33:91 | 9 |
9
|
FC Viitorul Sălcioara | 24 | 2 | 2 | 20 | 23:66 | 2 |
Liga 6 Dambovita - Vest 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Găești | 27 | 24 | 2 | 1 | 108:24 | 74 |
2
|
AS Viitorul Șelaru | 27 | 20 | 4 | 3 | 106:35 | 64 |
3
|
ACS Olimpia Morteni | 27 | 19 | 1 | 7 | 96:49 | 58 |
4
|
AS Petrolul Răscăeți | 27 | 12 | 8 | 7 | 66:49 | 44 |
5
|
AFC Mătăsaru | 27 | 12 | 3 | 12 | 79:56 | 39 |
6
|
ACS Voința Vișina | 27 | 7 | 6 | 14 | 58:80 | 27 |
7
|
AS Unirea Cobia | 27 | 6 | 6 | 15 | 38:99 | 24 |
8
|
FC Progresul Străoști | 27 | 5 | 7 | 15 | 51:90 | 22 |
9
|
ACS Voința Ionești | 27 | 5 | 5 | 17 | 38:78 | 20 |
10
|
FC Gura Foii | 27 | 2 | 4 | 21 | 35:115 | 10 |