FK Karađorđe Topola - FK Morava Velika Plana (1-4), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FK Karađorđe Topola
Zona Podunavsko-Šumadijska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-06-01 | FK Karađorđe Topola - FK Đerdap Golubac | 6 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-25 | FK RSK Rabrovo - FK Karađorđe Topola | 2 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-18 | FK Karađorđe Topola - OFK Napredak Markovac | 2 - 0 | |
FS RZS Kup | |||
Γύρος 28 | |||
2024-05-15 | FK Karađorđe Topola - FK FAP Priboj | 0 - 5 | |
Zona Podunavsko-Šumadijska | |||
Γύρος 2 | |||
2024-05-11 | FK Omladinac Šetonje - FK Karađorđe Topola | 4 - 3 |
Σειρά 5
Γενικός
FK Karađorđe Topola + FK Morava Velika Plana Less than 4.5 cards 10 από 10
FK Morava Velika Plana Λιγότερο από 2.5 γκολ 4 από 5
FK Karađorđe Topola Χωρίς Ήττες 3
Προσωπικές συναντήσεις
FK Karađorđe Topola + FK Morava Velika Plana Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
FK Karađorđe Topola + FK Morava Velika Plana Less than 4.5 cards 8 από 8
FK Karađorđe Topola - FK Morava Velika Plana
Serbia Amateur, Zona Podunavsko-Šumadijska, αγώνα FK Karađorđe Topola - FK Morava Velika Plana, ώρα έναρξης 2024-05-04 14:30:48 διεθνής ώρα.
FK Karađorđe Topola και FK Morava Velika Plana συμμετέχει στο πρωτάθλημα Zona Podunavsko-Šumadijska, Serbia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FK Morava Velika Plana
Zona Podunavsko-Šumadijska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-06-01 | FK Morava Velika Plana - FK RSK Rabrovo | 3 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-29 | OFK Napredak Markovac - FK Morava Velika Plana | 1 - 0 | |
2024-05-24 | OFK Napredak Markovac - FK Morava Velika Plana | 0 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-18 | FK Morava Velika Plana - FK Omladinac Šetonje | 1 - 1 | |
FS RZS Kup | |||
Γύρος 28 | |||
2024-05-15 | FK Morava Velika Plana - FK Real Podunavci | 0 - 3 |
Βαθμολογίες
Zona Podunavsko-Šumadijska 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Napredak Markovac | 22 | 16 | 3 | 3 | 64:11 | 51 |
2
|
FK RSK Rabrovo | 22 | 11 | 8 | 3 | 41:14 | 41 |
3
|
FK Karađorđe Topola | 22 | 12 | 4 | 6 | 34:20 | 40 |
4
|
FK Morava Velika Plana | 22 | 12 | 3 | 7 | 41:18 | 39 |
5
|
FK Omladinac Šetonje | 22 | 11 | 5 | 6 | 41:21 | 38 |
6
|
FK Đerdap Golubac | 22 | 10 | 7 | 5 | 39:23 | 37 |
7
|
FK VGSK Veliko Gradište | 22 | 11 | 1 | 10 | 46:31 | 34 |
8
|
FK Šumadija Aranđelovac | 22 | 9 | 3 | 10 | 26:25 | 30 |
9
|
FK Sloga Batočina | 22 | 8 | 1 | 13 | 31:56 | 25 |
10
|
FK Obilić Živica | 22 | 7 | 3 | 12 | 22:39 | 24 |
11
|
FK Šumadinac Natalinci | 22 | 4 | 3 | 15 | 20:49 | 15 |
12
|
FK Sloboda Lipe | 22 | 0 | 1 | 21 | 9:107 | 1 |
Zona Podunavsko-Šumadijska - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Napredak Markovac | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:4 | 61 |
2
|
FK RSK Rabrovo | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 48 |
3
|
FK Morava Velika Plana | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 46 |
4
|
FK Omladinac Šetonje | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:7 | 46 |
5
|
FK Karađorđe Topola | 5 | 2 | 0 | 3 | 12:11 | 46 |
6
|
FK Đerdap Golubac | 5 | 1 | 1 | 3 | 9:18 | 41 |
Zona Podunavsko-Šumadijska - Playout 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK VGSK Veliko Gradište | 5 | 4 | 0 | 1 | 25:4 | 46 |
2
|
FK Šumadija Aranđelovac | 5 | 2 | 0 | 3 | 10:8 | 36 |
3
|
FK Sloga Batočina | 5 | 3 | 0 | 2 | 15:9 | 34 |
4
|
FK Obilić Živica | 5 | 2 | 0 | 3 | 6:12 | 30 |
5
|
FK Šumadinac Natalinci | 5 | 3 | 0 | 2 | 9:5 | 24 |
6
|
FK Sloboda Lipe | 5 | 1 | 0 | 4 | 5:32 | 4 |
Zona Podunavsko-Šumadijska - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Napredak Markovac | ||||||
|
FK Morava Velika Plana | ||||||
|
FK Karađorđe Topola | ||||||
|
FK RSK Rabrovo | ||||||
|
FK Omladinac Šetonje |
Zona Podunavsko-Šumadijska - Playout 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Sloboda Lipe | ||||||
|
FK Sloga Batočina | ||||||
|
FK Šumadinac Natalinci | ||||||
|
FK Obilić Živica |
Zona Podunavsko-Šumadijska - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Napredak Markovac | ||||||
|
FK Morava Velika Plana | ||||||
|
FK Karađorđe Topola | ||||||
|
FK RSK Rabrovo | ||||||
|
FK Omladinac Šetonje |
Zona Podunavsko-Šumadijska - Playout 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Sloboda Lipe | ||||||
|
FK Sloga Batočina | ||||||
|
FK Šumadinac Natalinci | ||||||
|
FK Obilić Živica |