GLKS Różyny - Sporting Leźno , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: GLKS Różyny
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Γύρος 34 | |||
2024-06-15 | GLKS Różyny - Cartusia II Kartuzy | ακυρώθηκε | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-09 | GKS Sierakowice - GLKS Różyny | 0 - 4 | |
Γύρος 32 | |||
2024-05-30 | GLKS Różyny - Czarni Pruszcz Gdański | 0 - 0 | |
Γύρος 31 | |||
2024-05-26 | MKS Orlęta Reda - GLKS Różyny | 3 - 2 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-18 | GLKS Różyny - SKS Stoczniowiec Gdańsk | 0 - 3 |
Σειρά 7
Γενικός
GLKS Różyny + Sporting Leźno Less than 4.5 cards 10 από 10
GLKS Różyny Χωρίς νίκες 8
GLKS Różyny Χωρίς μηδέν παθητικό 8
GLKS Różyny Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 8
GLKS Różyny Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 8
Sporting Leźno Χωρίς Ήττες 3
Sporting Leźno Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 8 από 10
GLKS Różyny - Sporting Leźno
Poland Amateur, Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, αγώνα GLKS Różyny - Sporting Leźno, ώρα έναρξης 2024-05-04 12:00:00 διεθνής ώρα.
GLKS Różyny και Sporting Leźno συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Sporting Leźno
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Γύρος 34 | |||
2024-06-15 | Jaguar II Gdańsk - Sporting Leźno | ακυρώθηκε | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-08 | Sporting Leźno - Energa Bałtyk II Gdynia | ακυρώθηκε | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-01 | KS Osiczanka Osice - Sporting Leźno | ακυρώθηκε | |
Γύρος 31 | |||
2024-05-25 | Sporting Leźno - Portowiec Gdańsk | 4 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-18 | KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - Sporting Leźno | 2 - 1 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Czarni Pruszcz Gdański | 31 | 25 | 5 | 1 | 93:20 | 80 |
2
|
SKS Stoczniowiec Gdańsk | 31 | 23 | 2 | 6 | 118:40 | 71 |
3
|
Sokół Bożepole Wielkie | 31 | 17 | 8 | 6 | 65:31 | 59 |
4
|
KS Osiczanka Osice | 30 | 17 | 2 | 11 | 73:47 | 53 |
5
|
MKS Orlęta Reda | 31 | 16 | 3 | 12 | 62:53 | 51 |
6
|
Sporting Leźno | 31 | 14 | 9 | 8 | 56:48 | 51 |
7
|
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie | 29 | 14 | 8 | 7 | 52:39 | 50 |
8
|
KS Chwaszczyno | 31 | 14 | 8 | 9 | 60:59 | 50 |
9
|
MKS Orkan Rumia | 31 | 14 | 5 | 12 | 71:67 | 47 |
10
|
Energa Bałtyk II Gdynia | 31 | 13 | 6 | 12 | 69:69 | 45 |
11
|
Jaguar II Gdańsk | 30 | 13 | 1 | 16 | 69:71 | 40 |
12
|
Błyskawica Reda Rekowo | 30 | 10 | 2 | 18 | 63:77 | 32 |
13
|
GLKS Różyny | 32 | 8 | 7 | 17 | 64:83 | 31 |
14
|
Portowiec Gdańsk | 30 | 7 | 4 | 19 | 56:111 | 25 |
15
|
Cartusia II Kartuzy | 31 | 6 | 5 | 20 | 37:84 | 23 |
16
|
GKS Sierakowice | 31 | 3 | 8 | 20 | 26:92 | 17 |
17
|
Gryf II Wejherowo | 31 | 3 | 5 | 23 | 41:84 | 14 |