FK Telečka - FK Jedinstvo Ribarevo (1-4), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FK Telečka
MFL Sombor - 2. razred | |||
Γύρος 18 | |||
2024-05-19 | FK Telečka - FK Jedinstvo Stanišić | 0 - 7 | |
Γύρος 17 | |||
2024-05-12 | FK Bratstvo 2019 Prigrevica - FK Telečka | 18 - 0 | |
Γύρος 16 | |||
2024-05-05 | FK Telečka - FK Jedinstvo Ribarevo | 1 - 4 | |
Γύρος 15 | |||
2024-04-27 | FK Sport Bezdan - FK Telečka | 4 - 0 | |
Γύρος 14 | |||
2024-04-21 | FK Telečka - FK Panonija Lalić | 3 - 1 |
Σειρά 7
Γενικός
FK Telečka + FK Jedinstvo Ribarevo Less than 4.5 cards 10 από 10
FK Telečka Χωρίς μηδέν παθητικό 16
FK Telečka Περισσότερα από 2.5 γκολ 10 από 10
FK Telečka Less than 4.5 cards 10 από 10
FK Jedinstvo Ribarevo Ήττες 5
FK Jedinstvo Ribarevo Δεν σκοραρε κανένα γκολ 3
FK Jedinstvo Ribarevo Χωρίς μηδέν παθητικό 5
FK Jedinstvo Ribarevo Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 6
FK Jedinstvo Ribarevo Less than 4.5 cards 9 από 9
Προσωπικές συναντήσεις
FK Telečka + FK Jedinstvo Ribarevo Χωρίς μηδέν παθητικό 4
FK Telečka - FK Jedinstvo Ribarevo
Serbia Amateur, MFL Sombor - 2. razred, αγώνα FK Telečka - FK Jedinstvo Ribarevo, ώρα έναρξης 2024-05-05 15:00:54 διεθνής ώρα.
FK Telečka και FK Jedinstvo Ribarevo συμμετέχει στο πρωτάθλημα MFL Sombor - 2. razred, Serbia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FK Jedinstvo Ribarevo
MFL Sombor - 2. razred | |||
Γύρος 18 | |||
2024-05-19 | FK Panonija Lalić - FK Jedinstvo Ribarevo | 3 - 0 | |
Γύρος 17 | |||
2024-05-12 | FK Jedinstvo Ribarevo - FK Dinamo Sonta | 0 - 0 | |
2024-05-11 | FK Jedinstvo Ribarevo - FK Dinamo Sonta | 3 - 5 | |
Γύρος 16 | |||
2024-05-05 | FK Telečka - FK Jedinstvo Ribarevo | 1 - 4 | |
Γύρος 15 | |||
2024-04-28 | FK Jedinstvo Ribarevo - FK Pik 2023 Sombor | 2 - 5 |
Βαθμολογίες
MFL Sombor - 2. razred 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Jedinstvo Stanišić | 18 | 17 | 1 | 0 | 86:4 | 52 |
2
|
FK Bratstvo 2019 Prigrevica | 18 | 15 | 0 | 3 | 91:18 | 45 |
3
|
FK Jedinstvo 1947 Kolut | 18 | 11 | 1 | 6 | 55:32 | 34 |
4
|
FK Pik 2023 Sombor | 18 | 9 | 1 | 8 | 50:35 | 28 |
5
|
FK Dinamo Sonta | 18 | 9 | 0 | 9 | 50:52 | 26 |
6
|
FK Panonija Lalić | 18 | 7 | 3 | 8 | 31:33 | 24 |
7
|
FK Bački Monoštor | 18 | 7 | 0 | 11 | 44:71 | 21 |
8
|
FK Sport Bezdan | 18 | 5 | 1 | 12 | 33:45 | 16 |
9
|
FK Jedinstvo Ribarevo | 18 | 5 | 1 | 12 | 33:65 | 16 |
10
|
FK Telečka | 18 | 1 | 0 | 17 | 16:134 | 3 |
MFL Sombor - 2. razred 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Jedinstvo Stanišić | ||||||
|
FK Pik 2023 Sombor | ||||||
|
FK Panonija Lalić | ||||||
|
FK Bratstvo 2019 Prigrevica | ||||||
|
FK Jedinstvo 1947 Kolut | ||||||
|
FK Sport Bezdan | ||||||
|
FK Dinamo Sonta | ||||||
|
FK Jedinstvo Ribarevo | ||||||
|
FK Bački Monoštor | ||||||
|
FK Telečka |
MFL Sombor - 2. razred 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Jedinstvo Stanišić | ||||||
|
FK Bratstvo 2019 Prigrevica | ||||||
|
FK Jedinstvo 1947 Kolut | ||||||
|
FK Pik 2023 Sombor | ||||||
|
FK Sport Bezdan | ||||||
|
FK Dinamo Sonta | ||||||
|
FK Jedinstvo Ribarevo | ||||||
|
FK Bački Monoštor | ||||||
|
FK Panonija Lalić | ||||||
|
FK Telečka |