NK GOŠK Gotalovo - NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec (5-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK GOŠK Gotalovo
2. ŽNL Koprivničko-križevačka | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-09 | NK GOŠK Gotalovo - NK Mladost Koprivnički Bregi | 0 - 1 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-02 | NK GOŠK Gotalovo - NK Mičetinac | 0 - 6 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-26 | NK Gornja Rijeka - NK GOŠK Gotalovo | 2 - 1 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-19 | NK GOŠK Gotalovo - HNK Sokol Sokolovac | 4 - 2 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-12 | NK Drava Podravske Sesvete - NK GOŠK Gotalovo | 3 - 1 |
NK GOŠK Gotalovo - NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec
Croatia Amateur, 2. ŽNL Koprivničko-križevačka, αγώνα NK GOŠK Gotalovo - NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec, ώρα έναρξης 2024-05-05 15:00:00 διεθνής ώρα.
NK GOŠK Gotalovo και NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. ŽNL Koprivničko-križevačka, Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec
2. ŽNL Koprivničko-križevačka | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-09 | NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec - NK Mladost Sigetec | 0 - 2 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-02 | NK Reka - NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec | 2 - 4 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-26 | NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec - NK Omladinac Herešin | 3 - 6 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-19 | NK Graničar Novo Virje - NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec | 5 - 0 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-12 | NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec - NK Viktorija Vojakovac | 2 - 3 |
Βαθμολογίες
2. ŽNL Koprivničko-križevačka 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Podravec Torčec | 25 | 22 | 1 | 2 | 109:25 | 67 |
2
|
NK Omladinac Herešin | 25 | 22 | 0 | 3 | 84:34 | 66 |
3
|
NK Prekodravac Ždala | 25 | 18 | 1 | 6 | 111:45 | 55 |
4
|
NK Viktorija Vojakovac | 25 | 14 | 2 | 9 | 67:43 | 44 |
5
|
NK Graničar Novo Virje | 25 | 11 | 2 | 12 | 57:51 | 35 |
6
|
NK Drava Podravske Sesvete | 25 | 10 | 4 | 11 | 53:55 | 34 |
7
|
NK Mladost Koprivnički Bregi | 25 | 10 | 3 | 12 | 48:57 | 33 |
8
|
NK Mičetinac | 25 | 7 | 10 | 8 | 53:50 | 31 |
9
|
NK GOŠK Gotalovo | 25 | 10 | 1 | 14 | 44:71 | 31 |
10
|
NK Mladost Sigetec | 25 | 9 | 2 | 14 | 34:49 | 29 |
11
|
HNK Sokol Sokolovac | 25 | 7 | 4 | 14 | 30:49 | 25 |
12
|
NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec | 25 | 7 | 2 | 16 | 48:81 | 23 |
13
|
NK Gornja Rijeka | 25 | 7 | 1 | 17 | 41:96 | 22 |
14
|
NK Reka | 25 | 4 | 1 | 20 | 34:107 | 13 |