NK Graničar Novo Virje - NK Prekodravac Ždala (3-7), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Graničar Novo Virje
2. ŽNL Koprivničko-križevačka | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-09 | NK Gornja Rijeka - NK Graničar Novo Virje | 4 - 2 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-02 | NK Graničar Novo Virje - HNK Sokol Sokolovac | 3 - 1 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-26 | NK Drava Podravske Sesvete - NK Graničar Novo Virje | 2 - 1 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-19 | NK Graničar Novo Virje - NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec | 5 - 0 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-12 | NK Podravec Torčec - NK Graničar Novo Virje | 4 - 1 |
NK Graničar Novo Virje - NK Prekodravac Ždala
Croatia Amateur, 2. ŽNL Koprivničko-križevačka, αγώνα NK Graničar Novo Virje - NK Prekodravac Ždala, ώρα έναρξης 2024-05-05 15:00:00 διεθνής ώρα.
NK Graničar Novo Virje και NK Prekodravac Ždala συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. ŽNL Koprivničko-križevačka, Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Prekodravac Ždala
2. ŽNL Koprivničko-križevačka | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-09 | NK Podravec Torčec - NK Prekodravac Ždala | 7 - 3 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-02 | NK Prekodravac Ždala - NK Mladost Koprivnički Bregi | 2 - 3 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-26 | NK Prekodravac Ždala - NK Mladost Sigetec | 3 - 1 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-19 | NK Reka - NK Prekodravac Ždala | 5 - 2 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-12 | NK Prekodravac Ždala - NK Omladinac Herešin | 2 - 5 |
Βαθμολογίες
2. ŽNL Koprivničko-križevačka 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Podravec Torčec | 25 | 22 | 1 | 2 | 109:25 | 67 |
2
|
NK Omladinac Herešin | 25 | 22 | 0 | 3 | 84:34 | 66 |
3
|
NK Prekodravac Ždala | 25 | 18 | 1 | 6 | 111:45 | 55 |
4
|
NK Viktorija Vojakovac | 25 | 14 | 2 | 9 | 67:43 | 44 |
5
|
NK Graničar Novo Virje | 25 | 11 | 2 | 12 | 57:51 | 35 |
6
|
NK Drava Podravske Sesvete | 25 | 10 | 4 | 11 | 53:55 | 34 |
7
|
NK Mladost Koprivnički Bregi | 25 | 10 | 3 | 12 | 48:57 | 33 |
8
|
NK Mičetinac | 25 | 7 | 10 | 8 | 53:50 | 31 |
9
|
NK GOŠK Gotalovo | 25 | 10 | 1 | 14 | 44:71 | 31 |
10
|
NK Mladost Sigetec | 25 | 9 | 2 | 14 | 34:49 | 29 |
11
|
HNK Sokol Sokolovac | 25 | 7 | 4 | 14 | 30:49 | 25 |
12
|
NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec | 25 | 7 | 2 | 16 | 48:81 | 23 |
13
|
NK Gornja Rijeka | 25 | 7 | 1 | 17 | 41:96 | 22 |
14
|
NK Reka | 25 | 4 | 1 | 20 | 34:107 | 13 |