NK Lobor - NK Đalski Gubaševo (3-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Lobor
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Γύρος 22 | |||
2024-05-19 | NK Lobor - NK Rudar Mihovljan | 4 - 2 | |
Γύρος 21 | |||
2024-05-12 | NK Matija Gubec Gornja Stubica - NK Lobor | 4 - 1 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-05 | NK Lobor - NK Đalski Gubaševo | 3 - 1 | |
Γύρος 19 | |||
2024-04-28 | NK Toplice Krapinske Toplice - NK Lobor | 1 - 3 | |
Γύρος 18 | |||
2024-04-21 | NK Lobor - NK Mladost Belec | 1 - 1 |
Σειρά 9
Γενικός
NK Lobor + NK Đalski Gubaševo Less than 4.5 cards 6 από 6
NK Lobor Χωρίς μηδέν παθητικό 10
NK Lobor Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
NK Lobor Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 10 από 10
NK Lobor Πρώτη να παραδοθεί 8 από 10
NK Lobor Χωρίς Ήττες 3
NK Đalski Gubaševo Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
NK Đalski Gubaševo Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 6
NK Đalski Gubaševo Νίκες 3
NK Lobor - NK Đalski Gubaševo
Croatia Amateur, 2. ŽNL Krapinsko-zagorska, αγώνα NK Lobor - NK Đalski Gubaševo, ώρα έναρξης 2024-05-05 15:00:00 διεθνής ώρα.
NK Lobor και NK Đalski Gubaševo συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. ŽNL Krapinsko-zagorska, Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Đalski Gubaševo
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Γύρος 22 | |||
2024-05-19 | NK Vatrogasac Brezova - NK Đalski Gubaševo | 2 - 2 | |
Γύρος 21 | |||
2024-05-12 | NK Đalski Gubaševo - NK Sloga Konjščina | 1 - 2 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-05 | NK Lobor - NK Đalski Gubaševo | 3 - 1 | |
Γύρος 19 | |||
2024-04-28 | NK Đalski Gubaševo - NK Omladinac Dubrovčan | 2 - 1 | |
Γύρος 18 | |||
2024-04-21 | NK Desinić - NK Đalski Gubaševo | 0 - 5 |
Βαθμολογίες
2. ŽNL Krapinsko-zagorska 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Matija Gubec Gornja Stubica | 20 | 16 | 1 | 3 | 59:17 | 49 |
2
|
NK Vatrogasac Brezova | 20 | 11 | 5 | 4 | 72:35 | 38 |
3
|
NK Sloga Konjščina | 20 | 11 | 4 | 5 | 50:32 | 37 |
4
|
NK Mladost Belec | 20 | 10 | 4 | 6 | 51:29 | 34 |
5
|
NK Rudar Mihovljan | 20 | 9 | 5 | 6 | 52:38 | 32 |
6
|
NK Lobor | 20 | 8 | 5 | 7 | 45:40 | 29 |
7
|
NK Đalski Gubaševo | 20 | 7 | 5 | 8 | 31:32 | 26 |
8
|
NK Desinić | 20 | 6 | 3 | 11 | 34:54 | 21 |
9
|
NK Toplice Krapinske Toplice | 20 | 5 | 4 | 11 | 22:47 | 19 |
10
|
NK Milengrad 2005 Budinščina | 20 | 4 | 2 | 14 | 32:83 | 14 |
11
|
NK Omladinac Dubrovčan | 20 | 1 | 6 | 13 | 25:66 | 9 |