NK Zagorec Koprivnica - NK Sabarija (3-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Zagorec Koprivnica
3. ŽNL Koprivnica | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-09 | NK Rasinja - NK Zagorec Koprivnica | 3 - 0 | |
Γύρος 21 | |||
2024-06-02 | NK Zagorec Koprivnica - NK Bilogora Gornja Velika | 4 - 2 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-26 | NK Rudar Botinovec - NK Zagorec Koprivnica | 0 - 1 | |
Γύρος 19 | |||
2024-05-19 | NK Zagorec Koprivnica - NK Drava Selnica Podravska | 3 - 0 | |
Γύρος 18 | |||
2024-05-12 | NK Fugaplast Gola - NK Zagorec Koprivnica | 0 - 2 |
Σειρά 8
Γενικός
NK Sabarija Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 9
NK Sabarija Less than 4.5 cards 8 από 9
NK Zagorec Koprivnica Χωρίς μηδέν παθητικό 3
NK Zagorec Koprivnica Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 8
NK Zagorec Koprivnica Less than 4.5 cards 9 από 9
Προσωπικές συναντήσεις
NK Sabarija Χωρίς μηδέν παθητικό 3
NK Zagorec Koprivnica Νίκες 3
NK Zagorec Koprivnica Δεν δέχθηκε κανένα γκολ 3
NK Zagorec Koprivnica - NK Sabarija
Croatia Amateur, 3. ŽNL Koprivnica, αγώνα NK Zagorec Koprivnica - NK Sabarija, ώρα έναρξης 2024-05-05 15:00:41 διεθνής ώρα.
NK Zagorec Koprivnica και NK Sabarija συμμετέχει στο πρωτάθλημα 3. ŽNL Koprivnica, Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Sabarija
3. ŽNL Koprivnica | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-09 | NK Rudar Botinovec - NK Sabarija | 4 - 5 | |
Γύρος 21 | |||
2024-06-01 | NK Sabarija - NK Drava Selnica Podravska | 3 - 0 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-26 | NK Fugaplast Gola - NK Sabarija | 2 - 0 | |
Γύρος 18 | |||
2024-05-11 | NK Sabarija - NK Jedinstvo Pustakovec | 2 - 1 | |
Γύρος 17 | |||
2024-05-05 | NK Zagorec Koprivnica - NK Sabarija | 3 - 2 |
Βαθμολογίες
3. ŽNL Koprivnica 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Zagorec Koprivnica | 20 | 15 | 1 | 4 | 49:22 | 46 |
2
|
NK Rasinja | 20 | 11 | 5 | 4 | 55:23 | 38 |
3
|
NK Bušpan Kozarevac | 20 | 12 | 2 | 6 | 55:42 | 38 |
4
|
NK Fugaplast Gola | 20 | 11 | 2 | 7 | 60:28 | 35 |
5
|
NK Sabarija | 20 | 11 | 1 | 8 | 51:39 | 34 |
6
|
NK Jadran-Galeb Koledinec | 20 | 10 | 3 | 7 | 50:50 | 33 |
7
|
NK Jedinstvo Pustakovec | 20 | 10 | 2 | 8 | 56:31 | 32 |
8
|
NK Rudar Botinovec | 20 | 8 | 0 | 12 | 36:43 | 24 |
9
|
NK Bilogora Gornja Velika | 20 | 6 | 1 | 13 | 38:47 | 19 |
10
|
NK Udarnik Zablatje | 20 | 5 | 3 | 12 | 31:70 | 18 |
11
|
NK Drava Selnica Podravska | 20 | 0 | 2 | 18 | 12:98 | 2 |