Σακού Σπορτίνγκ - Ταλλίνά Ζάπος (5-4), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Σακού Σπορτίνγκ
II Liiga | |||
Γύρος 17 | |||
2024-08-25 | Σακού Σπορτίνγκ - JK Tabasalu U21 | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-08-18 | Σακού Σπορτίνγκ - Kέιλα | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-10 | Tabasalu Ulasabat C.F. - Σακού Σπορτίνγκ | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-04 | Σακού Σπορτίνγκ - Ταλλίνα Φλόρα | - | |
Cup | |||
Γύρος 32 | |||
2024-07-31 | Σακού Σπορτίνγκ - Ταλλίν | - | |
II Liiga | |||
Γύρος 13 | |||
2024-06-18 | Σακού Σπορτίνγκ - Saue JK | 8 - 2 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-09 | Ραπλάμα - Σακού Σπορτίνγκ | 1 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-01 | Σακού Σπορτίνγκ - Πάιντε Λινναμεεσκοντ | 0 - 2 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Γύρος 32 | |||
2024-05-28 | Σακού Σπορτίνγκ - Ταλλίνα Φλόρα | 3 - 4 | |
II Liiga | |||
Γύρος 10 | |||
2024-05-24 | Harju Jalgpallikool U21 - Σακού Σπορτίνγκ | 1 - 2 |
Σειρά 8
Γενικός
Ταλλίνά Ζάπος Πρώτη να παραδοθεί 5 από 7
Ταλλίνά Ζάπος Νίκες 4
Ταλλίνά Ζάπος Χωρίς Ήττες 6
Ταλλίνά Ζάπος Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 8
Ταλλίνά Ζάπος Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 7
Σακού Σπορτίνγκ Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 7
Σακού Σπορτίνγκ Χωρίς Ήττες 3
Σακού Σπορτίνγκ Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 9
Σακού Σπορτίνγκ Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Σακού Σπορτίνγκ - Ταλλίνά Ζάπος
Εσθονία, II Liiga, αγώνα Σακού Σπορτίνγκ - Ταλλίνά Ζάπος, ώρα έναρξης 2024-05-05 13:00:51 διεθνής ώρα.
Σακού Σπορτίνγκ και Ταλλίνά Ζάπος συμμετέχει στο πρωτάθλημα II Liiga, Εσθονία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ταλλίνά Ζάπος
II Liiga | |||
Γύρος 16 | |||
2024-08-18 | Ταλλίνά Ζάπος - Saue JK | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-11 | Ραπλάμα - Ταλλίνά Ζάπος | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-03 | Πάιντε Λινναμεεσκοντ - Ταλλίνά Ζάπος | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-24 | Ταλλίνά Ζάπος - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Γύρος 5 | |||
2024-07-10 | Ταλλίνά Ζάπος - Ρούμου | - | |
Cup | |||
Γύρος 32 | |||
2024-07-06 | Ταλλίνά Ζάπος - Sillamäe FC NPM Silmet | 4 - 3 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Γύρος 6 | |||
2024-06-12 | Ταλλίνα Φλόρα - Ταλλίνά Ζάπος | 0 - 4 | |
II Liiga | |||
Γύρος 12 | |||
2024-06-09 | FC Nõmme United U21 - Ταλλίνά Ζάπος | 3 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-01 | Βάντρα Βάρπους - Ταλλίνά Ζάπος | 4 - 1 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-26 | JK Tabasalu U21 - Ταλλίνά Ζάπος | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
II Liiga - Lõuna/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pärnu JK Vaprus U21 | 12 | 10 | 0 | 2 | 54:17 | 30 |
2
|
FC Nõmme United U21 | 13 | 9 | 2 | 2 | 55:22 | 29 |
3
|
Σακού Σπορτίνγκ | 13 | 6 | 4 | 3 | 33:25 | 22 |
4
|
Βάντρα Βάρπους | 12 | 5 | 5 | 2 | 29:23 | 20 |
5
|
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 11 | 5 | 3 | 3 | 20:26 | 18 |
6
|
Ταλλίνα Φλόρα | 12 | 5 | 2 | 5 | 28:29 | 17 |
7
|
Ταλλίνά Ζάπος | 12 | 4 | 3 | 5 | 29:32 | 15 |
8
|
Kέιλα | 12 | 4 | 3 | 5 | 21:26 | 15 |
9
|
Πάιντε Λινναμεεσκοντ | 12 | 4 | 3 | 5 | 20:28 | 15 |
10
|
Ραπλάμα | 13 | 3 | 5 | 5 | 20:33 | 14 |
11
|
JK Tabasalu U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 16:22 | 12 |
12
|
Harju Jalgpallikool U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 19:29 | 12 |
13
|
Tabasalu Ulasabat C.F. | 13 | 3 | 2 | 8 | 16:31 | 11 |
14
|
Saue JK | 13 | 3 | 2 | 8 | 17:34 | 11 |
II Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαρντού | 13 | 12 | 1 | 0 | 51:8 | 37 |
2
|
Tallinna JK Puuma | 13 | 9 | 3 | 1 | 54:27 | 30 |
3
|
Ρακβέρε Τάρβας | 13 | 9 | 2 | 2 | 37:14 | 29 |
4
|
Tallinna FCI Levadia U19 | 13 | 9 | 2 | 2 | 49:17 | 29 |
5
|
Viimsi JK II | 13 | 6 | 3 | 4 | 31:21 | 21 |
6
|
Βόρου Ήλιος | 13 | 5 | 5 | 3 | 24:24 | 20 |
7
|
FA Tartu Kalev II | 13 | 6 | 1 | 6 | 29:28 | 19 |
8
|
Χέλιος Τάρτου | 13 | 6 | 1 | 6 | 25:31 | 19 |
9
|
Tartu JK Welco II | 13 | 5 | 1 | 7 | 22:26 | 16 |
10
|
FC Tallinn U21 | 13 | 4 | 0 | 9 | 25:25 | 12 |
11
|
Sillamäe FC NPM Silmet | 13 | 3 | 2 | 8 | 19:32 | 11 |
12
|
Αραράτ | 13 | 2 | 1 | 10 | 12:43 | 7 |
13
|
FC Elva II | 13 | 2 | 0 | 11 | 9:45 | 6 |
14
|
Ajax Lasnamäe | 13 | 1 | 2 | 10 | 17:63 | 5 |