Dauphin Noir - CS Don Bosco (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Dauphin Noir
Vodacom Ligue 1 | |||
Γύρος 12 | |||
2024-05-12 | FC Les Aigles du Congo - Dauphin Noir | ακυρώθηκε | |
Γύρος 13 | |||
2024-05-06 | Dauphin Noir - CS Don Bosco | 2 - 1 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-02 | Dauphin Noir - Βίτα Κλαμπ | 1 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-04-28 | Lubumbashi Sport - Dauphin Noir | ακυρώθηκε | |
Γύρος 14 | |||
2024-04-24 | FC Saint Eloi Lupopo - Dauphin Noir | Αναβλήθηκε |
Σειρά 8
Γενικός
Dauphin Noir Χωρίς μηδέν παθητικό 6
Dauphin Noir Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
Dauphin Noir Less than 4.5 cards 8 από 8
CS Don Bosco Less than 4.5 cards 9 από 9
Προσωπικές συναντήσεις
Dauphin Noir + CS Don Bosco Less than 4.5 cards 5 από 5
Dauphin Noir Χωρίς μηδέν παθητικό 5
CS Don Bosco Νίκες 5
CS Don Bosco Δεν δέχθηκε κανένα γκολ 3
Dauphin Noir - CS Don Bosco
DR Congo, Vodacom Ligue 1, αγώνα Dauphin Noir - CS Don Bosco, ώρα έναρξης 2024-05-06 14:00:06 διεθνής ώρα.
Dauphin Noir και CS Don Bosco συμμετέχει στο πρωτάθλημα Vodacom Ligue 1, DR Congo.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: CS Don Bosco
Vodacom Ligue 1 | |||
Γύρος 11 | |||
2024-05-19 | Βίτα Κλαμπ - CS Don Bosco | 1 - 0 | |
Γύρος 12 | |||
2024-05-11 | CS Don Bosco - Lubumbashi Sport | ακυρώθηκε | |
Γύρος 14 | |||
2024-05-09 | FC Les Aigles du Congo - CS Don Bosco | ακυρώθηκε | |
Γύρος 13 | |||
2024-05-06 | Dauphin Noir - CS Don Bosco | 2 - 1 | |
Γύρος 10 | |||
2024-04-16 | CS Don Bosco - Μαζέμπε | Αναβλήθηκε |
Βαθμολογίες
Vodacom Ligue 1 - Group A 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Saint Eloi Lupopo | 17 | 15 | 1 | 1 | 36:7 | 46 |
2
|
Μαζέμπε | 16 | 12 | 4 | 0 | 52:7 | 40 |
3
|
Lubumbashi Sport | 18 | 9 | 6 | 3 | 31:24 | 33 |
4
|
CS Don Bosco | 18 | 8 | 4 | 6 | 23:23 | 28 |
5
|
AS Simba | 18 | 5 | 8 | 5 | 18:15 | 23 |
6
|
Blessing FC | 18 | 6 | 5 | 7 | 21:24 | 23 |
7
|
SM Sanga Balende | 17 | 5 | 4 | 8 | 15:20 | 19 |
8
|
US Panda B52 | 18 | 3 | 6 | 9 | 9:28 | 15 |
9
|
Groupe Bazano | 18 | 2 | 2 | 14 | 20:47 | 8 |
10
|
Union Sportive Tshinkunku | 18 | 1 | 4 | 13 | 11:41 | 7 |
Vodacom Ligue 1 - Group B 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maniema Union | 18 | 14 | 1 | 3 | 36:11 | 43 |
2
|
Βίτα Κλαμπ | 18 | 11 | 1 | 6 | 23:9 | 34 |
3
|
Dauphin Noir | 18 | 9 | 5 | 4 | 20:13 | 32 |
4
|
FC Les Aigles du Congo | 18 | 9 | 2 | 7 | 21:14 | 29 |
5
|
OC Renaissance du Congo | 18 | 6 | 5 | 7 | 24:25 | 23 |
6
|
Daring Club Motema Pemb | 18 | 6 | 3 | 9 | 15:28 | 21 |
7
|
Etoile de Kivu | 18 | 6 | 2 | 10 | 20:25 | 20 |
8
|
Céleste FC | 18 | 5 | 4 | 9 | 13:21 | 19 |
9
|
AC Kuya Sport | 18 | 4 | 4 | 10 | 11:26 | 16 |
10
|
AC Rangers | 18 | 3 | 5 | 10 | 12:29 | 14 |
Linafoot Ligue 1 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαζέμπε | 9 | 6 | 3 | 0 | 15:2 | 21 |
2
|
Maniema Union | 10 | 6 | 2 | 2 | 16:7 | 20 |
3
|
Βίτα Κλαμπ | 11 | 5 | 5 | 1 | 14:7 | 20 |
4
|
FC Saint Eloi Lupopo | 10 | 4 | 5 | 1 | 12:8 | 17 |
5
|
Dauphin Noir | 10 | 3 | 1 | 6 | 8:17 | 10 |
6
|
FC Les Aigles du Congo | 10 | 1 | 6 | 3 | 9:13 | 9 |
7
|
CS Don Bosco | 11 | 1 | 2 | 8 | 7:16 | 5 |
8
|
Lubumbashi Sport | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:17 | 5 |
Linafoot Ligue 1 - Relegation Round, Group A 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
US Panda B52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
SM Sanga Balende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Groupe Bazano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Blessing FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
AS Simba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Union Sportive Tshinkunku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Linafoot Ligue 1 - Relegation Round, Group B 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OC Renaissance du Congo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AC Rangers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Céleste FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Daring Club Motema Pemb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Etoile de Kivu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
AC Kuya Sport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |