Ihud Bnei Shefa-Amr - Άκρε (2-5), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ihud Bnei Shefa-Amr
National League | |||
Γύρος 37 | |||
2024-05-24 | Ihud Bnei Shefa-Amr - Ρισόν Λέτζιον | 0 - 5 | |
Γύρος 36 | |||
2024-05-17 | ΚΦΑΡ ΚΑΣΙΜ - Ihud Bnei Shefa-Amr | 8 - 4 | |
Γύρος 35 | |||
2024-05-10 | Ihud Bnei Shefa-Amr - Άκρε | 2 - 5 | |
Γύρος 34 | |||
2024-05-07 | Αφούλα - Ihud Bnei Shefa-Amr | 3 - 0 | |
Γύρος 33 | |||
2024-05-03 | Ihud Bnei Shefa-Amr - Χάποελ Κφαρ Σαμπά | 2 - 1 |
Σειρά 9
Γενικός
Ihud Bnei Shefa-Amr + Άκρε Less than 4.5 cards 10 από 10
Άκρε Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Άκρε Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Άκρε Χωρίς Ήττες 4
Άκρε Less than 4.5 cards 9 από 9
Ihud Bnei Shefa-Amr Χωρίς μηδέν παθητικό 17
Ihud Bnei Shefa-Amr Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 6
Ihud Bnei Shefa-Amr Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Ihud Bnei Shefa-Amr Πρώτη να παραδοθεί 8 από 10
Ihud Bnei Shefa-Amr Ηττημένος 1ου ημιχρόνου 8 από 10
Ihud Bnei Shefa-Amr Less than 4.5 cards 10 από 10
Προσωπικές συναντήσεις
Άκρε Χωρίς Ήττες 3
Ihud Bnei Shefa-Amr Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Ihud Bnei Shefa-Amr - Άκρε
Ισραήλ, National League, αγώνα Ihud Bnei Shefa-Amr - Άκρε, ώρα έναρξης 2024-05-10 13:00:00 διεθνής ώρα.
Ihud Bnei Shefa-Amr και Άκρε συμμετέχει στο πρωτάθλημα National League, Ισραήλ.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Άκρε
National League | |||
Γύρος 37 | |||
2024-05-24 | Αφούλα - Άκρε | 1 - 1 | |
Γύρος 36 | |||
2024-05-17 | Άκρε - Χάποελ Κφαρ Σαμπά | 0 - 1 | |
Γύρος 35 | |||
2024-05-10 | Ihud Bnei Shefa-Amr - Άκρε | 2 - 5 | |
Γύρος 34 | |||
2024-05-07 | Άκρε - Hapoel Ramat Gan Givataim | 1 - 2 | |
Γύρος 33 | |||
2024-05-03 | Ρισόν Λέτζιον - Άκρε | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
National League 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπνέι Γιεχούντα Τελ Αβίβ | 30 | 19 | 4 | 7 | 57:36 | 61 |
2
|
Κιριάτ Σιμόνα | 30 | 19 | 3 | 8 | 50:19 | 60 |
3
|
Ιρόνι Τιμπερίας | 30 | 14 | 12 | 4 | 46:28 | 54 |
4
|
Maccabi Yafo Kabilyo | 30 | 14 | 8 | 8 | 58:40 | 50 |
5
|
Ναζαρέτ Ίλιτ | 30 | 13 | 8 | 9 | 46:34 | 47 |
6
|
Νιρ Ραμάτ Χασαρόν | 30 | 12 | 9 | 9 | 55:48 | 45 |
7
|
Χάποελ Ελ Φαχέμ | 30 | 10 | 12 | 8 | 38:34 | 42 |
8
|
Μακάμπι Χερζλία | 30 | 11 | 9 | 10 | 34:41 | 42 |
9
|
Άκρε | 30 | 10 | 11 | 9 | 41:40 | 41 |
10
|
ΚΦΑΡ ΚΑΣΙΜ | 30 | 9 | 10 | 11 | 31:39 | 37 |
11
|
Ρισόν Λέτζιον | 30 | 9 | 8 | 13 | 27:39 | 35 |
12
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | 30 | 8 | 10 | 12 | 36:35 | 34 |
13
|
Νες Τζιόνα | 30 | 9 | 7 | 14 | 38:53 | 34 |
14
|
Χάποελ Κφαρ Σαμπά | 30 | 7 | 10 | 13 | 28:40 | 31 |
15
|
Αφούλα | 30 | 5 | 9 | 16 | 33:53 | 24 |
16
|
Ihud Bnei Shefa-Amr | 30 | 4 | 4 | 22 | 27:66 | 16 |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κιριάτ Σιμόνα | 37 | 24 | 4 | 9 | 66:23 | 76 |
2
|
Ιρόνι Τιμπερίας | 37 | 20 | 12 | 5 | 62:34 | 72 |
3
|
Μπνέι Γιεχούντα Τελ Αβίβ | 37 | 22 | 6 | 9 | 71:45 | 72 |
4
|
Ναζαρέτ Ίλιτ | 37 | 18 | 9 | 10 | 62:39 | 63 |
5
|
Maccabi Yafo Kabilyo | 37 | 14 | 9 | 14 | 68:62 | 51 |
6
|
Νιρ Ραμάτ Χασαρόν | 37 | 13 | 11 | 13 | 64:64 | 50 |
7
|
Μακάμπι Χερζλία | 37 | 13 | 11 | 13 | 43:61 | 50 |
8
|
Χάποελ Ελ Φαχέμ | 37 | 11 | 13 | 13 | 47:51 | 46 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Άκρε | 37 | 12 | 14 | 11 | 54:49 | 50 |
2
|
ΚΦΑΡ ΚΑΣΙΜ | 37 | 12 | 11 | 14 | 44:50 | 47 |
3
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | 37 | 11 | 11 | 15 | 47:43 | 44 |
4
|
Αφούλα | 37 | 11 | 10 | 16 | 44:54 | 43 |
5
|
Ρισόν Λέτζιον | 37 | 11 | 10 | 16 | 37:48 | 43 |
6
|
Χάποελ Κφαρ Σαμπά | 37 | 10 | 12 | 15 | 36:47 | 42 |
7
|
Νες Τζιόνα | 37 | 10 | 10 | 17 | 44:63 | 40 |
8
|
Ihud Bnei Shefa-Amr | 37 | 5 | 5 | 27 | 37:93 | 18 |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κιριάτ Σιμόνα | ||||||
|
Μπνέι Γιεχούντα Τελ Αβίβ | ||||||
|
Ναζαρέτ Ίλιτ | ||||||
|
Ιρόνι Τιμπερίας | ||||||
|
Χάποελ Ελ Φαχέμ | ||||||
|
Νιρ Ραμάτ Χασαρόν | ||||||
|
Maccabi Yafo Kabilyo | ||||||
|
Μακάμπι Χερζλία |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Άκρε | ||||||
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | ||||||
|
Νες Τζιόνα | ||||||
|
ΚΦΑΡ ΚΑΣΙΜ | ||||||
|
Ρισόν Λέτζιον | ||||||
|
Χάποελ Κφαρ Σαμπά | ||||||
|
Αφούλα | ||||||
|
Ihud Bnei Shefa-Amr |
Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Maccabi Yafo Kabilyo | ||||||
|
Ιρόνι Τιμπερίας | ||||||
|
Κιριάτ Σιμόνα | ||||||
|
Μπνέι Γιεχούντα Τελ Αβίβ | ||||||
|
Μακάμπι Χερζλία | ||||||
|
Νιρ Ραμάτ Χασαρόν | ||||||
|
Ναζαρέτ Ίλιτ | ||||||
|
Χάποελ Ελ Φαχέμ |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | ||||||
|
Ρισόν Λέτζιον | ||||||
|
Αφούλα | ||||||
|
Νες Τζιόνα | ||||||
|
Ihud Bnei Shefa-Amr | ||||||
|
Άκρε | ||||||
|
Χάποελ Κφαρ Σαμπά | ||||||
|
ΚΦΑΡ ΚΑΣΙΜ |