Αγκουία Ντε Μαράμπα - Cametá SC (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Αγκουία Ντε Μαράμπα
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Αγκουία Ντε Μαράμπα - Μαράνχο | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-22 | Αγκουία Ντε Μαράμπα - Μότο Κλαμπ | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-15 | Άλτος - Αγκουία Ντε Μαράμπα | 2 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Αγκουία Ντε Μαράμπα - Τοκαντινόπολις | 0 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-09 | Τοκαντινόπολις - Αγκουία Ντε Μαράμπα | 3 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-01 | Αγκουία Ντε Μαράμπα - Άλτος | 3 - 3 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-26 | Μότο Κλαμπ - Αγκουία Ντε Μαράμπα | 1 - 1 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.73
|
3.25
|
4.33
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 6
Γενικός
Αγκουία Ντε Μαράμπα + Cametá SC Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Αγκουία Ντε Μαράμπα Ήττες 4
Αγκουία Ντε Μαράμπα Χωρίς νίκες 6
Cametá SC Ήττες 3
Cametá SC Δεν σκοραρε κανένα γκολ 3
Cametá SC Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Cametá SC Λιγότερο από 2.5 γκολ 7 από 7
Cametá SC Πρώτη να παραδοθεί 4 από 5
Αγκουία Ντε Μαράμπα - Cametá SC
Βραζιλία, Brasileiro Série D, αγώνα Αγκουία Ντε Μαράμπα - Cametá SC, ώρα έναρξης 2024-05-11 20:00:00 διεθνής ώρα.
Αγκουία Ντε Μαράμπα και Cametá SC συμμετέχει στο πρωτάθλημα Brasileiro Série D, Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Cametá SC
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Μότο Κλαμπ - Cametá SC | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-27 | Μαράνχο - Cametá SC | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-16 | Cametá SC - Ρίβερ | 3 - 2 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-13 | Fluminense-PI - Cametá SC | 2 - 2 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-09 | Cametá SC - Fluminense-PI | 1 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-01 | Ρίβερ - Cametá SC | 1 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-26 | Cametá SC - Μαράνχο | 0 - 2 |
Βαθμολογίες
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 9 | 8 | 1 | 0 | 28:5 | 25 |
2
|
Πόρτο Βέλο | 8 | 6 | 0 | 2 | 15:7 | 18 |
3
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | 9 | 4 | 3 | 2 | 16:9 | 15 |
4
|
Μανάους | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:12 | 14 |
5
|
Τρεμ | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:14 | 12 |
6
|
Ρίο Μπράνκο | 9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | 11 |
7
|
Σάο Ραιμούντο | 8 | 1 | 1 | 6 | 5:15 | 4 |
8
|
Χουμαϊτά | 9 | 0 | 0 | 9 | 3:22 | 0 |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Άλτος | 9 | 4 | 3 | 2 | 15:10 | 15 |
2
|
Τοκαντινόπολις | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 15 |
3
|
Μαράνχο | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:8 | 14 |
4
|
Μότο Κλαμπ | 9 | 3 | 5 | 1 | 14:13 | 14 |
5
|
Ρίβερ | 9 | 3 | 2 | 4 | 13:12 | 11 |
6
|
Cametá SC | 9 | 3 | 2 | 4 | 11:11 | 11 |
7
|
Fluminense-PI | 9 | 2 | 4 | 3 | 9:11 | 10 |
8
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα | 9 | 0 | 5 | 4 | 7:17 | 5 |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τρέζε | 9 | 7 | 2 | 0 | 22:5 | 23 |
2
|
Atlético Cearense | 9 | 5 | 0 | 4 | 11:11 | 15 |
3
|
Ιγκουάτου | 9 | 4 | 3 | 2 | 8:6 | 15 |
4
|
Αμέρικα Νατάλ | 9 | 3 | 4 | 2 | 11:7 | 13 |
5
|
Σάντα Κρουζ | 9 | 4 | 0 | 5 | 13:15 | 12 |
6
|
Σόουζα | 9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | 11 |
7
|
Μαρακανά | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:15 | 8 |
8
|
Πότιγκαρ | 9 | 1 | 1 | 7 | 4:15 | 4 |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταμπάιανα | 9 | 6 | 2 | 1 | 15:4 | 20 |
2
|
Ρετρό | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:8 | 14 |
3
|
Σακουπένσε | 9 | 4 | 2 | 3 | 8:9 | 14 |
4
|
CSE | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:11 | 12 |
5
|
Ζουζίρενσε | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:7 | 12 |
6
|
Άσα | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | 12 |
7
|
Πετρολίνα | 9 | 2 | 3 | 4 | 5:9 | 9 |
8
|
Σεργκίπε | 9 | 1 | 2 | 6 | 8:13 | 5 |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπραζιλιένσε | 9 | 7 | 1 | 1 | 18:6 | 22 |
2
|
Ανάπολις | 9 | 5 | 2 | 2 | 12:6 | 17 |
3
|
Καταλάνο | 9 | 3 | 5 | 1 | 7:5 | 14 |
4
|
Μίξτο | 9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 13 |
5
|
Ιπόρα | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:14 | 11 |
6
|
Ουνιάο | 9 | 2 | 5 | 2 | 7:7 | 11 |
7
|
Capital FC TO | 9 | 2 | 1 | 6 | 6:16 | 7 |
8
|
Ρελακ | 9 | 0 | 2 | 7 | 3:12 | 2 |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Itabuna | 9 | 5 | 4 | 0 | 13:5 | 19 |
2
|
Νόβα Ιγκουάτσου | 9 | 4 | 4 | 1 | 11:4 | 16 |
3
|
Πορτουγκέσα | 8 | 3 | 5 | 0 | 10:5 | 14 |
4
|
Σέρα | 9 | 3 | 2 | 4 | 6:12 | 11 |
5
|
Ρεάλ Νοροέστε | 9 | 2 | 4 | 3 | 7:8 | 10 |
6
|
Democrata FC | 8 | 2 | 3 | 3 | 5:9 | 9 |
7
|
Ipatinga | 9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | 7 |
8
|
Ουντάξ | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:11 | 5 |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιντερνασιονάλ | 9 | 6 | 2 | 1 | 14:3 | 20 |
2
|
Μαρίνγκα | 9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 20 |
3
|
Αγκουά Σάντα | 9 | 3 | 3 | 3 | 8:8 | 12 |
4
|
Κόστα Ρίκα | 9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | 11 |
5
|
Σάντο Αντρέ | 9 | 2 | 5 | 2 | 9:9 | 11 |
6
|
Pouso Alegre | 9 | 2 | 3 | 4 | 8:6 | 9 |
7
|
Σάο Ζοσέ | 9 | 1 | 5 | 3 | 9:10 | 8 |
8
|
Πατροσινένσε | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:21 | 5 |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κονκόρντια | 8 | 4 | 2 | 2 | 9:5 | 14 |
3
|
Σιανόρτε | 6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 9 |
3
|
Χερσίλιο | 8 | 1 | 6 | 1 | 7:7 | 9 |
4
|
Αβενίντα | 5 | 2 | 2 | 1 | 6:5 | 8 |
5
|
Εσπορτίβο | 6 | 2 | 2 | 2 | 3:4 | 8 |
6
|
Μπάρα | 9 | 1 | 5 | 3 | 9:9 | 8 |
7
|
Novo Hamburgo | 5 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 7 |
8
|
Κασκαβέλ | 9 | 1 | 4 | 4 | 3:8 | 7 |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ουνιάο | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Πατροσινένσε |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουνιάο | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Πατροσινένσε | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |