Anprel Nowa Wieś - Champion Warszawa (0-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Anprel Nowa Wieś
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | Anprel Nowa Wieś - KS Teresin | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | LKS Osuchów - Anprel Nowa Wieś | 1 - 7 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | KS Orzeł Baniocha - Anprel Nowa Wieś | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-09 | Anprel Nowa Wieś - Promyk Nowa Sucha | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Anprel Nowa Wieś | ακυρώθηκε | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-23 | Anprel Nowa Wieś - Znicz II Pruszków | 0 - 10 |
Σειρά 7
Γενικός
Anprel Nowa Wieś + Champion Warszawa Less than 4.5 cards 10 από 10
Champion Warszawa Νίκες 3
Champion Warszawa Χωρίς Ήττες 10
Champion Warszawa Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 5
Champion Warszawa Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 7
Anprel Nowa Wieś Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Anprel Nowa Wieś Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 8
Anprel Nowa Wieś - Champion Warszawa
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, αγώνα Anprel Nowa Wieś - Champion Warszawa, ώρα έναρξης 2024-05-11 15:30:32 διεθνής ώρα.
Anprel Nowa Wieś και Champion Warszawa συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Champion Warszawa
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | Korona Góra Kalwaria - Champion Warszawa | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Champion Warszawa - Promyk Nowa Sucha | 2 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Champion Warszawa - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Znicz II Pruszków - Champion Warszawa | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-30 | Ryś Laski - Champion Warszawa | 0 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | Laura Chylice - Champion Warszawa | 3 - 3 |
Βαθμολογίες
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |