NK Trenk Seoce - NK Slavija Staro Petrovo Selo (3-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Trenk Seoce
3. ŽNL Brodsko-posavska | |||
Γύρος 6 | |||
2024-10-06 | NK Trenk Seoce - NK ASK Gornji Andrijevci | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-22 | NK Trenk Seoce - NK Sloboda Gornji Bogićevci | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-14 | NK Slavija Staro Petrovo Selo - NK Trenk Seoce | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | NK Trenk Seoce - NK Graničar Magić Mala | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-01 | NK Sloga Gromačnik - NK Trenk Seoce | - | |
2. ŽNL Brodsko-posavska - A | |||
Γύρος 22 | |||
2024-05-26 | NK Trenk Seoce - NK Svjetlost Lužani | 5 - 1 | |
Γύρος 21 | |||
2024-05-19 | NK Sloboda Gornji Bogićevci - NK Trenk Seoce | 4 - 2 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-11 | NK Trenk Seoce - NK Slavija Staro Petrovo Selo | 3 - 2 | |
Γύρος 19 | |||
2024-05-05 | NK Slavonac Slavonski Kobaš - NK Trenk Seoce | 1 - 0 | |
Γύρος 18 | |||
2024-04-27 | NK Trenk Seoce - NK Budućnost Rešetari | 0 - 6 |
NK Trenk Seoce - NK Slavija Staro Petrovo Selo
Croatia Amateur, 2. ŽNL Brodsko-posavska - A, αγώνα NK Trenk Seoce - NK Slavija Staro Petrovo Selo, ώρα έναρξης 2024-05-11 15:30:00 διεθνής ώρα.
NK Trenk Seoce και NK Slavija Staro Petrovo Selo συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. ŽNL Brodsko-posavska - A, Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Slavija Staro Petrovo Selo
3. ŽNL Brodsko-posavska | |||
Γύρος 6 | |||
2024-10-05 | NK Graničar Laze - NK Slavija Staro Petrovo Selo | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-22 | NK Šokadija Šumeće - NK Slavija Staro Petrovo Selo | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-14 | NK Slavija Staro Petrovo Selo - NK Trenk Seoce | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | NK Slavonac Slavonski Kobaš - NK Slavija Staro Petrovo Selo | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-31 | NK Slavija Staro Petrovo Selo - NK ASK Gornji Andrijevci | - | |
2. ŽNL Brodsko-posavska - A | |||
Γύρος 22 | |||
2024-05-26 | NK Posavac Davor - NK Slavija Staro Petrovo Selo | 11 - 0 | |
Γύρος 21 | |||
2024-05-19 | NK Slavija Staro Petrovo Selo - NK Graničar Laze | 1 - 0 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-11 | NK Trenk Seoce - NK Slavija Staro Petrovo Selo | 3 - 2 | |
Γύρος 19 | |||
2024-05-04 | NK Slavija Staro Petrovo Selo - NK Svjetlost Lužani | 1 - 2 | |
Γύρος 18 | |||
2024-04-28 | NK Sloboda Gornji Bogićevci - NK Slavija Staro Petrovo Selo | 2 - 0 |
Βαθμολογίες
2. ŽNL Brodsko-posavska - A 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Sloga Vrpolje | 21 | 17 | 2 | 2 | 89:24 | 53 |
2
|
NK Posavina Velika Kopanica | 20 | 15 | 4 | 1 | 65:16 | 49 |
3
|
NK Sloga Jaruge | 21 | 11 | 6 | 4 | 57:21 | 39 |
4
|
NK Perkovci Stari Perkovci | 21 | 12 | 3 | 6 | 65:33 | 39 |
5
|
NK Sapci | 21 | 10 | 3 | 8 | 36:32 | 33 |
6
|
NK Raketa Beravci | 21 | 8 | 6 | 7 | 45:35 | 30 |
7
|
NK Sava Svilaj | 20 | 8 | 5 | 7 | 38:46 | 29 |
8
|
NK Dubrava Zadubravlje | 21 | 8 | 1 | 12 | 46:60 | 25 |
9
|
NK Omladinac Novi Grad | 21 | 8 | 7 | 6 | 46:48 | 25 |
10
|
NK Šokadija Sredanci | 21 | 4 | 2 | 15 | 33:78 | 14 |
11
|
NK Mladost Čajkovci | 21 | 2 | 2 | 17 | 34:76 | 8 |
12
|
NK Selna | 21 | 1 | 1 | 19 | 16:101 | 4 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - B 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Željezničar 1946 | 20 | 16 | 3 | 1 | 81:22 | 51 |
2
|
NK Posavac Ruščica | 19 | 13 | 4 | 2 | 68:20 | 43 |
3
|
NK Graničar Klakar | 19 | 13 | 3 | 3 | 70:15 | 42 |
4
|
NK Mladost Donja Bebrina | 19 | 12 | 1 | 6 | 65:31 | 37 |
5
|
NK Podvinje | 19 | 10 | 2 | 7 | 46:33 | 32 |
6
|
NK Slavonac Gornja Bebrina | 19 | 9 | 2 | 8 | 40:24 | 29 |
7
|
NK Zdenac Brodski Zdenci | 19 | 6 | 1 | 12 | 29:44 | 19 |
8
|
NK Dilj Klokočevik | 18 | 5 | 2 | 11 | 30:42 | 17 |
9
|
NK Slaven Trnjani | 19 | 3 | 0 | 16 | 21:93 | 9 |
10
|
NK MV Croatia 1976 | 19 | 3 | 0 | 16 | 20:101 | 9 |
11
|
NK Tomica | 12 | 1 | 2 | 9 | 4:49 | 5 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - C 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Graničar Brodski Varoš | 21 | 18 | 1 | 2 | 98:16 | 55 |
2
|
NK Bonk Bebrina | 21 | 17 | 4 | 0 | 90:14 | 55 |
3
|
NK Graničar Stupnički Kuti | 21 | 14 | 4 | 3 | 59:30 | 46 |
4
|
NK Posavac Kaniža | 21 | 12 | 5 | 4 | 55:25 | 41 |
5
|
NK Mladost Jakačina Mala | 21 | 11 | 5 | 5 | 65:48 | 38 |
6
|
NK Mladost 1977 Banovci | 21 | 10 | 5 | 6 | 39:27 | 35 |
7
|
NK Vatrogasac Grižići | 21 | 8 | 2 | 11 | 56:58 | 26 |
8
|
NK Šokadija Šumeće | 21 | 7 | 4 | 10 | 36:43 | 25 |
9
|
NK Gaj Zbjeg | 21 | 6 | 2 | 13 | 46:86 | 20 |
10
|
NK Sloga Gromačnik | 21 | 3 | 1 | 17 | 30:100 | 10 |
11
|
NK Roma Kali Sara | 21 | 2 | 0 | 19 | 26:84 | 6 |
12
|
NK ASK Gornji Andrijevci | 21 | 1 | 1 | 19 | 21:90 | 4 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - D 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Posavac Davor | 22 | 20 | 1 | 1 | 125:11 | 61 |
2
|
NK Mladost Brđani | 22 | 18 | 1 | 3 | 81:29 | 55 |
3
|
NK Slavonija Bodovaljci | 22 | 15 | 1 | 6 | 65:30 | 46 |
4
|
NK Budućnost Rešetari | 22 | 13 | 4 | 5 | 51:23 | 43 |
5
|
NK Soko 1970 Orubica | 22 | 13 | 2 | 7 | 68:40 | 41 |
6
|
NK Svjetlost Lužani | 22 | 10 | 2 | 10 | 50:61 | 32 |
7
|
NK Slavonac Slavonski Kobaš | 22 | 8 | 2 | 12 | 42:52 | 26 |
8
|
NK Trenk Seoce | 22 | 8 | 2 | 12 | 36:65 | 26 |
9
|
NK Graničar Laze | 22 | 6 | 5 | 11 | 47:57 | 23 |
10
|
NK Slavija Staro Petrovo Selo | 22 | 5 | 2 | 15 | 29:64 | 17 |
11
|
NK Sloboda Gornji Bogićevci | 22 | 3 | 1 | 18 | 26:93 | 10 |
12
|
NK Graničar Magić Mala | 22 | 0 | 3 | 19 | 17:112 | 3 |