Polonia Łaziska Górne - Όντρα Βόντισλαβ (3-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Polonia Łaziska Górne
IV. Liga - Śląska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | Κζάνιεκ - Polonia Łaziska Górne | 5 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | Polonia Łaziska Górne - GKS Gwarek Ornontowice | 0 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | Polonia Łaziska Górne - Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 2 - 3 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-17 | Ρόου 1964 Ριμπνίκ - Polonia Łaziska Górne | 1 - 3 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | Polonia Łaziska Górne - Όντρα Βόντισλαβ | 3 - 3 |
Σειρά 4
Γενικός
Polonia Łaziska Górne + Όντρα Βόντισλαβ Less than 4.5 cards 10 από 10
Όντρα Βόντισλαβ Χωρίς μηδέν παθητικό 6
Όντρα Βόντισλαβ Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 6
Polonia Łaziska Górne Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 8
Polonia Łaziska Górne - Όντρα Βόντισλαβ
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, αγώνα Polonia Łaziska Górne - Όντρα Βόντισλαβ, ώρα έναρξης 2024-05-11 09:00:00 διεθνής ώρα.
Polonia Łaziska Górne και Όντρα Βόντισλαβ συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Όντρα Βόντισλαβ
IV. Liga - Śląska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | KS Kuznia Ustron - Όντρα Βόντισλαβ | 0 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | Ντεκόρ Μπέλκ - Όντρα Βόντισλαβ | 3 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | Spojnia Landek - Όντρα Βόντισλαβ | 3 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | Όντρα Βόντισλαβ - Κζάνιεκ | 3 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | Polonia Łaziska Górne - Όντρα Βόντισλαβ | 3 - 3 |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ρουχ | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Ροζβόι Κατοβίτσε | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Σιεβίρτζ | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Σζκακοβιάνκα | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
Ντεκόρ Μπέλκ | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
Όντρα Βόντισλαβ | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Ρόου 1964 Ριμπνίκ | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
Κζάνιεκ | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |