Σάο Ραιμούντο - Τρεμ (1-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Σάο Ραιμούντο
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Σάο Ραιμούντο - Ρίο Μπράνκο | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-26 | Σάο Ραιμούντο - Πόρτο Βέλο | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-22 | Σάο Ραιμούντο - Χουμαϊτά | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-16 | Μανάους - Σάο Ραιμούντο | 2 - 0 | |
Roraimense | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-11 | Σάο Ραιμούντο - Γκας | 2 - 3 | |
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Πόρτο Βέλο - Σάο Ραιμούντο | 5 - 1 | |
Roraimense | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-04 | Σάο Ραιμούντο - Γκας | 1 - 5 | |
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 6 | |||
2024-06-01 | Σάο Ραιμούντο - Μανάους | 1 - 2 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.67
|
3.6
|
4.2
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 5
Γενικός
Σάο Ραιμούντο + Τρεμ Λιγότερο από 2.5 γκολ 4 από 5
Σάο Ραιμούντο Χωρίς νίκες 3
Σάο Ραιμούντο Δεν σκοραρε κανένα γκολ 3
Σάο Ραιμούντο Less than 4.5 cards 7 από 8
Τρεμ Λιγότερο από 2.5 γκολ 4 από 5
Τρεμ Χωρίς Ήττες 3
Τρεμ Χωρίς νίκες 5
Τρεμ Less than 4.5 cards 4 από 5
Προσωπικές συναντήσεις
Σάο Ραιμούντο Νίκες 4
Τρεμ Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Σάο Ραιμούντο - Τρεμ
Βραζιλία, Brasileiro Série D, αγώνα Σάο Ραιμούντο - Τρεμ, ώρα έναρξης 2024-05-11 20:30:00 διεθνής ώρα.
Σάο Ραιμούντο και Τρεμ συμμετέχει στο πρωτάθλημα Brasileiro Série D, Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Τρεμ
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Χουμαϊτά - Τρεμ | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-23 | Ρίο Μπράνκο - Τρεμ | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-17 | Τρεμ - Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | 0 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Manauara EC - Τρεμ | 4 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Τρεμ - Manauara EC | 1 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-01 | Πρινσέσα Ντος Σολιμόες - Τρεμ | 4 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-27 | Τρεμ - Ρίο Μπράνκο | 3 - 1 |
Βαθμολογίες
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 9 | 8 | 1 | 0 | 28:5 | 25 |
2
|
Πόρτο Βέλο | 8 | 6 | 0 | 2 | 15:7 | 18 |
3
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | 9 | 4 | 3 | 2 | 16:9 | 15 |
4
|
Μανάους | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:12 | 14 |
5
|
Τρεμ | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:14 | 12 |
6
|
Ρίο Μπράνκο | 9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | 11 |
7
|
Σάο Ραιμούντο | 8 | 1 | 1 | 6 | 5:15 | 4 |
8
|
Χουμαϊτά | 9 | 0 | 0 | 9 | 3:22 | 0 |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Άλτος | 9 | 4 | 3 | 2 | 15:10 | 15 |
2
|
Τοκαντινόπολις | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 15 |
3
|
Μαράνχο | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:8 | 14 |
4
|
Μότο Κλαμπ | 9 | 3 | 5 | 1 | 14:13 | 14 |
5
|
Ρίβερ | 9 | 3 | 2 | 4 | 13:12 | 11 |
6
|
Cametá SC | 9 | 3 | 2 | 4 | 11:11 | 11 |
7
|
Fluminense-PI | 9 | 2 | 4 | 3 | 9:11 | 10 |
8
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα | 9 | 0 | 5 | 4 | 7:17 | 5 |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τρέζε | 9 | 7 | 2 | 0 | 22:5 | 23 |
2
|
Atlético Cearense | 9 | 5 | 0 | 4 | 11:11 | 15 |
3
|
Ιγκουάτου | 9 | 4 | 3 | 2 | 8:6 | 15 |
4
|
Αμέρικα Νατάλ | 9 | 3 | 4 | 2 | 11:7 | 13 |
5
|
Σάντα Κρουζ | 9 | 4 | 0 | 5 | 13:15 | 12 |
6
|
Σόουζα | 9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | 11 |
7
|
Μαρακανά | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:15 | 8 |
8
|
Πότιγκαρ | 9 | 1 | 1 | 7 | 4:15 | 4 |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταμπάιανα | 9 | 6 | 2 | 1 | 15:4 | 20 |
2
|
Ρετρό | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:8 | 14 |
3
|
Σακουπένσε | 9 | 4 | 2 | 3 | 8:9 | 14 |
4
|
CSE | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:11 | 12 |
5
|
Ζουζίρενσε | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:7 | 12 |
6
|
Άσα | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | 12 |
7
|
Πετρολίνα | 9 | 2 | 3 | 4 | 5:9 | 9 |
8
|
Σεργκίπε | 9 | 1 | 2 | 6 | 8:13 | 5 |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπραζιλιένσε | 9 | 7 | 1 | 1 | 18:6 | 22 |
2
|
Ανάπολις | 9 | 5 | 2 | 2 | 12:6 | 17 |
3
|
Καταλάνο | 9 | 3 | 5 | 1 | 7:5 | 14 |
4
|
Μίξτο | 9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 13 |
5
|
Ιπόρα | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:14 | 11 |
6
|
Ουνιάο | 9 | 2 | 5 | 2 | 7:7 | 11 |
7
|
Capital FC TO | 9 | 2 | 1 | 6 | 6:16 | 7 |
8
|
Ρελακ | 9 | 0 | 2 | 7 | 3:12 | 2 |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Itabuna | 9 | 5 | 4 | 0 | 13:5 | 19 |
2
|
Νόβα Ιγκουάτσου | 9 | 4 | 4 | 1 | 11:4 | 16 |
3
|
Πορτουγκέσα | 8 | 3 | 5 | 0 | 10:5 | 14 |
4
|
Σέρα | 9 | 3 | 2 | 4 | 6:12 | 11 |
5
|
Ρεάλ Νοροέστε | 9 | 2 | 4 | 3 | 7:8 | 10 |
6
|
Democrata FC | 8 | 2 | 3 | 3 | 5:9 | 9 |
7
|
Ipatinga | 9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | 7 |
8
|
Ουντάξ | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:11 | 5 |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιντερνασιονάλ | 9 | 6 | 2 | 1 | 14:3 | 20 |
2
|
Μαρίνγκα | 9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 20 |
3
|
Αγκουά Σάντα | 9 | 3 | 3 | 3 | 8:8 | 12 |
4
|
Κόστα Ρίκα | 9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | 11 |
5
|
Σάντο Αντρέ | 9 | 2 | 5 | 2 | 9:9 | 11 |
6
|
Pouso Alegre | 9 | 2 | 3 | 4 | 8:6 | 9 |
7
|
Σάο Ζοσέ | 9 | 1 | 5 | 3 | 9:10 | 8 |
8
|
Πατροσινένσε | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:21 | 5 |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κονκόρντια | 8 | 4 | 2 | 2 | 9:5 | 14 |
3
|
Σιανόρτε | 6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 9 |
3
|
Χερσίλιο | 8 | 1 | 6 | 1 | 7:7 | 9 |
4
|
Αβενίντα | 5 | 2 | 2 | 1 | 6:5 | 8 |
5
|
Εσπορτίβο | 6 | 2 | 2 | 2 | 3:4 | 8 |
6
|
Μπάρα | 9 | 1 | 5 | 3 | 9:9 | 8 |
7
|
Novo Hamburgo | 5 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 7 |
8
|
Κασκαβέλ | 9 | 1 | 4 | 4 | 3:8 | 7 |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ουνιάο | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Πατροσινένσε |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουνιάο | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Πατροσινένσε | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |