Βίλα Μίτρε - Deportivo Rincón (2-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Βίλα Μίτρε
Torneo Federal A | |||
Γύρος 16 | |||
2024-06-30 | Βίλα Μίτρε - Σιπολέτι | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-06-23 | Oλίμπο - Βίλα Μίτρε | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-06-16 | Βίλα Μίτρε - Kimberley | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-09 | Σολ Ντε Μάγιο - Βίλα Μίτρε | 0 - 2 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-02 | Βίλα Μίτρε - CA Germinal | 2 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-05-27 | Σανσινενά - Βίλα Μίτρε | 0 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-19 | Σάνταμαρινα - Βίλα Μίτρε | 0 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-15 | Σιρκούλο - Βίλα Μίτρε | 1 - 1 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.73
|
3.4
|
4.2
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 3
Γενικός
Βίλα Μίτρε Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Βίλα Μίτρε Less than 4.5 cards 5 από 5
Deportivo Rincón Λιγότερο από 2.5 γκολ 9 από 10
Deportivo Rincón Less than 4.5 cards 10 από 10
Βίλα Μίτρε - Deportivo Rincón
Αργεντινή, Torneo Federal A, αγώνα Βίλα Μίτρε - Deportivo Rincón, ώρα έναρξης 2024-05-11 18:30:00 διεθνής ώρα.
Βίλα Μίτρε και Deportivo Rincón συμμετέχει στο πρωτάθλημα Torneo Federal A, Αργεντινή.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Deportivo Rincón
Torneo Federal A | |||
Γύρος 16 | |||
2024-06-30 | Σάνταμαρινα - Deportivo Rincón | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-06-23 | Deportivo Rincón - Σιρκούλο | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-06-16 | Deportivo Rincón - Σανσινενά | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-09 | Σιπολέτι - Deportivo Rincón | 1 - 0 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-02 | Deportivo Rincón - Oλίμπο | 1 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-05-26 | Kimberley - Deportivo Rincón | 2 - 0 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-18 | Deportivo Rincón - Σολ Ντε Μάγιο | 2 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-15 | Deportivo Rincón - CA Germinal | 2 - 2 |
Βαθμολογίες
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Oλίμπο | 13 | 8 | 3 | 2 | 19:9 | 27 |
2
|
Βίλα Μίτρε | 13 | 8 | 2 | 3 | 19:9 | 26 |
3
|
CA Germinal | 13 | 7 | 5 | 1 | 21:10 | 26 |
4
|
Kimberley | 13 | 4 | 7 | 2 | 12:8 | 19 |
5
|
Σιπολέτι | 13 | 3 | 6 | 4 | 7:9 | 15 |
6
|
Σιρκούλο | 13 | 4 | 3 | 6 | 14:21 | 15 |
7
|
Σολ Ντε Μάγιο | 13 | 4 | 2 | 7 | 12:23 | 14 |
8
|
Σάνταμαρινα | 13 | 2 | 6 | 5 | 12:12 | 12 |
9
|
Deportivo Rincón | 13 | 3 | 3 | 7 | 9:14 | 12 |
10
|
Σανσινενά | 13 | 1 | 5 | 7 | 8:18 | 8 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 13 | 7 | 2 | 4 | 14:8 | 23 |
2
|
Gutiérrez SC | 13 | 6 | 4 | 3 | 13:10 | 22 |
3
|
Atenas Rio Cuarto | 13 | 6 | 2 | 5 | 17:14 | 20 |
4
|
CD Argentino Monte Maiz | 13 | 4 | 6 | 3 | 9:8 | 18 |
5
|
San Martin de Mendoza | 13 | 5 | 3 | 5 | 8:7 | 18 |
6
|
Ουρακάν Λας Χέρας | 13 | 4 | 6 | 3 | 9:10 | 18 |
7
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 12 | 4 | 4 | 4 | 10:7 | 16 |
8
|
Χουβεντούδ | 13 | 3 | 5 | 5 | 9:13 | 14 |
9
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | 12 | 2 | 5 | 5 | 12:17 | 11 |
10
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 13 | 2 | 5 | 6 | 6:13 | 11 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 11 | 7 | 3 | 1 | 15:4 | 24 |
2
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | 12 | 6 | 3 | 3 | 11:5 | 21 |
3
|
Linqueno | 12 | 5 | 3 | 4 | 9:6 | 18 |
4
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας | 11 | 4 | 5 | 2 | 16:9 | 17 |
5
|
9 de Julio de Rafaela | 12 | 4 | 4 | 4 | 13:13 | 16 |
6
|
Ντάγκλας Χεγκ | 12 | 3 | 5 | 4 | 11:10 | 14 |
7
|
Σιβιλκόι | 11 | 3 | 5 | 3 | 10:9 | 14 |
8
|
Προνουντσιαμιέντο | 12 | 2 | 3 | 7 | 7:24 | 9 |
9
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | 11 | 1 | 3 | 7 | 5:17 | 6 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Sarmiento de la Banda | 12 | 8 | 2 | 2 | 18:7 | 26 |
2
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 11 | 6 | 4 | 1 | 16:8 | 22 |
3
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 12 | 6 | 3 | 3 | 16:7 | 21 |
4
|
CA Sol de America de Formosa | 12 | 5 | 3 | 4 | 10:10 | 18 |
5
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | 12 | 3 | 5 | 4 | 10:11 | 14 |
6
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | 11 | 3 | 4 | 4 | 7:9 | 13 |
7
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | 11 | 2 | 5 | 4 | 7:10 | 11 |
8
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες | 12 | 2 | 2 | 8 | 7:22 | 8 |
9
|
Μπόκα Ουνίδος | 11 | 1 | 4 | 6 | 6:13 | 7 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Σανσινενά | ||||||
|
Σάνταμαρινα | ||||||
|
Σιρκούλο | ||||||
|
Σολ Ντε Μάγιο | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Oλίμπο | ||||||
|
Βίλα Μίτρε | ||||||
|
Σιπολέτι |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | ||||||
|
Ουρακάν Λας Χέρας | ||||||
|
Χουβεντούδ | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | ||||||
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
Ντάγκλας Χεγκ | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | ||||||
|
Προνουντσιαμιέντο | ||||||
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | ||||||
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | ||||||
|
Σιβιλκόι | ||||||
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μπόκα Ουνίδος | ||||||
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | ||||||
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | ||||||
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | ||||||
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Σανσινενά | ||||||
|
Σάνταμαρινα | ||||||
|
Σιρκούλο | ||||||
|
Σολ Ντε Μάγιο | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Oλίμπο | ||||||
|
Βίλα Μίτρε | ||||||
|
Σιπολέτι |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | ||||||
|
Ουρακάν Λας Χέρας | ||||||
|
Χουβεντούδ | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | ||||||
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
Ντάγκλας Χεγκ | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | ||||||
|
Προνουντσιαμιέντο | ||||||
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | ||||||
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | ||||||
|
Σιβιλκόι | ||||||
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μπόκα Ουνίδος | ||||||
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | ||||||
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | ||||||
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | ||||||
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες |