Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Lubienianka Lubień Kujawski (6-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Wisła Dobrzyń nad Wisłą
IV. Liga - Kujawsko-pomorska | |||
2024-08-15 | GZS Tłuchowia Tłuchowo - Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 4 - 1 | |
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | Piast Kołodziejowo - Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 1 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-08 | Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Start Stawki | 1 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-01 | Sadownik Waganiec - Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 1 - 6 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | Wisła Dobrzyń nad Wisłą - KS Notecianka Pakość | 2 - 0 |
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Lubienianka Lubień Kujawski
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, αγώνα Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Lubienianka Lubień Kujawski, ώρα έναρξης 2024-05-11 13:00:00 διεθνής ώρα.
Wisła Dobrzyń nad Wisłą και Lubienianka Lubień Kujawski συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Lubienianka Lubień Kujawski
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | Lubienianka Lubień Kujawski - Cukrownik Tuczno | 4 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-08 | KS Notecianka Pakość - Lubienianka Lubień Kujawski | 5 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-01 | Lubienianka Lubień Kujawski - Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 9 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | Kujawiak Kowal - Lubienianka Lubień Kujawski | 8 - 0 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-18 | Lubienianka Lubień Kujawski - Kujawy Markowice | 3 - 1 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tarpan Mrocza | 29 | 21 | 3 | 5 | 109:29 | 66 |
2
|
GLKS Dobrcz-Wudzyn | 29 | 20 | 5 | 4 | 108:35 | 65 |
3
|
LZS Mustang Ostaszewo | 28 | 19 | 6 | 3 | 79:22 | 63 |
4
|
Zawisza II Bydgoszcz | 29 | 14 | 5 | 10 | 69:43 | 47 |
5
|
Victoria Czernikowo | 28 | 14 | 5 | 9 | 44:32 | 47 |
6
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 29 | 13 | 7 | 9 | 64:43 | 46 |
7
|
Olimpia II Grudziądz | 28 | 13 | 3 | 12 | 70:54 | 42 |
8
|
KS Sokół Radomin | 29 | 12 | 6 | 11 | 64:50 | 42 |
9
|
Promień Kowalewo Pomorskie | 28 | 12 | 3 | 13 | 41:63 | 39 |
10
|
LKS Dąbrowa Chełmińska | 28 | 12 | 2 | 14 | 57:67 | 38 |
11
|
Krajna Sępólno Krajeńskie | 29 | 10 | 6 | 13 | 65:77 | 36 |
12
|
Cyklon Kończewice | 28 | 10 | 5 | 13 | 37:51 | 35 |
13
|
BKS Bydgoszcz | 29 | 9 | 3 | 17 | 46:69 | 30 |
14
|
Victoria Lisewo | 29 | 9 | 1 | 19 | 49:116 | 28 |
15
|
LKS Rawys Raciąż | 28 | 8 | 3 | 17 | 64:83 | 27 |
16
|
KS Stal Grudziądz | 30 | 1 | 1 | 28 | 13:145 | 4 |
Klasa Okręgowa - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kujawiak Kowal | 29 | 25 | 2 | 2 | 112:29 | 77 |
2
|
Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 29 | 21 | 4 | 4 | 113:33 | 67 |
3
|
MLKS Unia Gniewkowo | 29 | 18 | 5 | 6 | 105:42 | 59 |
4
|
Piast Kołodziejowo | 29 | 17 | 6 | 6 | 83:42 | 57 |
5
|
Noteć Gębice | 28 | 19 | 0 | 9 | 92:52 | 57 |
6
|
KS Notecianka Pakość | 29 | 16 | 7 | 6 | 65:48 | 55 |
7
|
Start Stawki | 29 | 16 | 5 | 8 | 78:46 | 53 |
8
|
Zdrój Ciechocinek | 30 | 11 | 6 | 13 | 50:67 | 39 |
9
|
Kujawiak Kruszyn | 29 | 12 | 2 | 15 | 66:73 | 38 |
10
|
Gopło Kruszwica | 29 | 9 | 7 | 13 | 53:55 | 34 |
11
|
Kujawy Markowice | 28 | 8 | 4 | 16 | 58:89 | 28 |
12
|
Lubienianka Lubień Kujawski | 29 | 7 | 5 | 17 | 62:91 | 26 |
13
|
LTP Lubanie | 29 | 6 | 7 | 16 | 47:73 | 25 |
14
|
Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 30 | 5 | 4 | 21 | 37:120 | 19 |
15
|
Cukrownik Tuczno | 29 | 4 | 3 | 22 | 39:107 | 15 |
16
|
Sadownik Waganiec | 29 | 4 | 1 | 24 | 36:129 | 13 |