ACS Gheorghe Lazăr - FC Rapid Perieti (3-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: ACS Gheorghe Lazăr
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 2 | |||
2024-09-07 | FC Victoria Bordușani - ACS Gheorghe Lazăr | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-31 | ACS Gheorghe Lazăr - AS Gloria Gura Ialomiței | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Γύρος 202 | |||
2024-08-24 | ACS Gheorghe Lazăr - Viitorul Valea Ciorii | 7 - 1 | |
Γύρος 201 | |||
2024-08-17 | ACS Gheorghe Lazăr - Recolta Săveni | ακυρώθηκε | |
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-16 | ACS Gheorghe Lazăr - Flacăra Andrasești | 4 - 1 | |
Γύρος 21 | |||
2024-06-02 | FC Traian - ACS Gheorghe Lazăr | 4 - 1 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-25 | ACS Gheorghe Lazăr - FC Orezu | 3 - 0 |
ACS Gheorghe Lazăr - FC Rapid Perieti
Romania Amateur, Liga 5 Ialomita, αγώνα ACS Gheorghe Lazăr - FC Rapid Perieti, ώρα έναρξης 2024-05-12 15:00:00 διεθνής ώρα.
ACS Gheorghe Lazăr και FC Rapid Perieti συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Ialomita, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Rapid Perieti
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | AS Agronomia Bucu - FC Rapid Perieti | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-01 | FC Rapid Perieti - Victoria Muntenii Buzău II | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Γύρος 202 | |||
2024-08-25 | AS Cazanești - FC Rapid Perieti | 0 - 0 | |
Γύρος 201 | |||
2024-08-18 | FC Rapid Perieti - CS Amara | ακυρώθηκε | |
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-16 | ACS Recolta Gheorghe Doja II - FC Rapid Perieti | 6 - 1 | |
Γύρος 21 | |||
2024-06-02 | FC Rapid Perieti - AS Cazanești | 2 - 3 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-26 | CS Amara II - FC Rapid Perieti | 6 - 2 |
Βαθμολογίες
Liga 5 Ialomita - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 22 | 18 | 2 | 2 | 79:36 | 56 |
2
|
Gloria Ograda | 22 | 16 | 3 | 3 | 70:42 | 51 |
3
|
AS Ialomița Sudiți | 22 | 12 | 5 | 5 | 65:45 | 41 |
4
|
FC Victoria Bordușani | 22 | 10 | 3 | 9 | 72:52 | 33 |
5
|
AS Gloria Gura Ialomiței | 22 | 10 | 2 | 10 | 67:50 | 32 |
6
|
FC Movila | 22 | 10 | 1 | 11 | 53:61 | 31 |
7
|
Viitorul Valea Ciorii | 22 | 9 | 2 | 11 | 52:65 | 29 |
8
|
Viitorul Platonesti | 22 | 7 | 4 | 11 | 56:62 | 25 |
9
|
Dunarea Giurgeni | 22 | 7 | 3 | 12 | 46:50 | 24 |
10
|
Spicul Vlădeni | 22 | 6 | 2 | 14 | 53:81 | 20 |
11
|
FC Inter Stelnica | 22 | 5 | 4 | 13 | 33:60 | 19 |
12
|
Recolta Săveni | 22 | 6 | 1 | 15 | 40:82 | 19 |
Liga 5 Ialomita - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Recolta Gheorghe Doja II | 22 | 20 | 1 | 1 | 107:45 | 61 |
2
|
AS Cazanești | 22 | 14 | 3 | 5 | 58:33 | 45 |
3
|
Spicul Milosesti | 22 | 13 | 4 | 5 | 81:36 | 43 |
4
|
ACS Gheorghe Lazăr | 22 | 10 | 6 | 6 | 67:55 | 36 |
5
|
AS Agronomia Bucu | 22 | 10 | 4 | 8 | 50:40 | 34 |
6
|
FC Orezu | 22 | 9 | 3 | 10 | 34:43 | 30 |
7
|
CS Amara II | 22 | 8 | 5 | 9 | 49:57 | 29 |
8
|
ACS BC Ciulnița 2023 | 22 | 7 | 6 | 9 | 39:52 | 27 |
9
|
Voința Reviga | 22 | 7 | 4 | 11 | 38:49 | 25 |
10
|
FC Traian | 22 | 6 | 6 | 10 | 42:46 | 24 |
11
|
FC Rapid Perieti | 22 | 5 | 3 | 14 | 44:74 | 18 |
12
|
Flacăra Andrasești | 22 | 0 | 1 | 21 | 22:101 | 1 |
Liga 5 Ialomita - Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dridu | 26 | 21 | 4 | 1 | 108:43 | 67 |
2
|
Recolta Malu Roșu | 26 | 18 | 3 | 5 | 99:39 | 57 |
3
|
AS Juventus Borănești | 26 | 18 | 2 | 6 | 99:49 | 56 |
4
|
Unirea Garbovi | 26 | 17 | 1 | 8 | 83:57 | 52 |
5
|
Olimpia Radulesti | 26 | 15 | 5 | 6 | 83:50 | 50 |
6
|
Infrățirea Jilavele II | 26 | 12 | 2 | 12 | 74:64 | 38 |
7
|
AS Coșereni | 26 | 12 | 2 | 12 | 54:62 | 38 |
8
|
Voința Maia | 26 | 11 | 4 | 11 | 94:78 | 37 |
9
|
Avântul Grindu | 26 | 10 | 3 | 13 | 102:102 | 33 |
10
|
Libertatea Sălcioara | 26 | 7 | 4 | 15 | 66:104 | 25 |
11
|
Victoria Muntenii Buzău II | 26 | 6 | 4 | 16 | 41:84 | 22 |
12
|
Fulgerul Fierbinți | 26 | 6 | 3 | 17 | 50:91 | 21 |
13
|
ACS Valea Măcrișului | 26 | 5 | 4 | 17 | 64:99 | 19 |
14
|
Gloria Alexeni | 26 | 2 | 3 | 21 | 32:127 | 9 |