AS Tineretul Vadu Lat - CS Zmeii Ogrezeni II , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: AS Tineretul Vadu Lat
Liga 5 Giurgiu | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-30 | AS Tineretul Vadu Lat - AS Iepurești | 3 - 4 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-23 | AFC Tântava II - AS Tineretul Vadu Lat | 4 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-16 | AS Tineretul Vadu Lat - AS Stejarul Bulbucata | 3 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | AS Viitorul Goleasca - AS Tineretul Vadu Lat | 4 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | AS Tineretul Vadu Lat - AS Unirea Cosoba | 2 - 1 |
Σειρά 7
Γενικός
AS Tineretul Vadu Lat + CS Zmeii Ogrezeni II Less than 4.5 cards 10 από 10
CS Zmeii Ogrezeni II Χωρίς μηδέν παθητικό 18
CS Zmeii Ogrezeni II Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 9
CS Zmeii Ogrezeni II Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 8 από 8
AS Tineretul Vadu Lat Χωρίς μηδέν παθητικό 14
AS Tineretul Vadu Lat Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 6
Προσωπικές συναντήσεις
CS Zmeii Ogrezeni II Χωρίς μηδέν παθητικό 3
AS Tineretul Vadu Lat - CS Zmeii Ogrezeni II
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, αγώνα AS Tineretul Vadu Lat - CS Zmeii Ogrezeni II, ώρα έναρξης 2024-05-12 08:00:24 διεθνής ώρα.
AS Tineretul Vadu Lat και CS Zmeii Ogrezeni II συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: CS Zmeii Ogrezeni II
Liga 5 Giurgiu | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-30 | CS Buturugeni - CS Zmeii Ogrezeni II | 2 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-23 | CS Zmeii Ogrezeni II - AS Olimpia Mirsa | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-16 | AS Crevedia Mare - CS Zmeii Ogrezeni II | 2 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | CS Zmeii Ogrezeni II - CS Padureni | 1 - 3 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | AS Speranța Săbăreni - CS Zmeii Ogrezeni II | 4 - 2 |
Βαθμολογίες
Liga 5 Giurgiu North 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Speranța Săbăreni | 30 | 23 | 5 | 2 | 110:46 | 74 |
2
|
CS Progresul Palanca | 30 | 23 | 0 | 7 | 107:56 | 69 |
3
|
AS Unirea Cosoba | 30 | 21 | 4 | 5 | 91:39 | 67 |
4
|
AS Crevedia Mare | 30 | 17 | 7 | 6 | 79:47 | 58 |
5
|
CS Buturugeni | 30 | 18 | 3 | 9 | 95:49 | 57 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 30 | 14 | 4 | 12 | 68:58 | 46 |
7
|
CS Padureni | 30 | 13 | 4 | 13 | 68:73 | 43 |
8
|
AFC Tântava II | 30 | 11 | 5 | 14 | 63:68 | 38 |
9
|
AS Iepurești | 30 | 12 | 1 | 17 | 74:84 | 37 |
10
|
AS Stejarul Bulbucata | 30 | 13 | 0 | 17 | 79:84 | 37 |
11
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 30 | 10 | 3 | 17 | 59:101 | 33 |
12
|
ACS Mihai Voda | 29 | 9 | 6 | 14 | 49:80 | 33 |
13
|
ASFC Podisor | 30 | 9 | 5 | 16 | 61:83 | 32 |
14
|
AS Tineretul Vadu Lat | 30 | 8 | 1 | 21 | 58:82 | 25 |
15
|
AS Viitorul Goleasca | 30 | 7 | 4 | 19 | 66:102 | 25 |
16
|
AS Roneda Naipu | 29 | 5 | 0 | 24 | 38:113 | 13 |
Liga 5 Giurgiu South 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Viitorul Baneasa | 30 | 26 | 2 | 2 | 120:24 | 80 |
2
|
AS Unirea Slobozia | 30 | 23 | 2 | 5 | 126:48 | 71 |
3
|
CS Mihai Bravu | 30 | 19 | 0 | 11 | 81:48 | 57 |
4
|
ACS Litoral Gostinu | 30 | 17 | 5 | 8 | 71:56 | 56 |
5
|
ACS Unirea Pietrisu | 30 | 15 | 7 | 8 | 71:45 | 52 |
6
|
AS Viitorul Hulubesti | 30 | 13 | 8 | 9 | 73:63 | 47 |
7
|
AS Greaca | 29 | 14 | 2 | 13 | 73:65 | 44 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 30 | 12 | 7 | 11 | 52:71 | 43 |
9
|
AS Olimpia Malu | 30 | 12 | 1 | 17 | 65:84 | 37 |
10
|
AS Unirea Fratesti | 29 | 10 | 6 | 13 | 46:70 | 36 |
11
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 30 | 10 | 4 | 16 | 62:83 | 34 |
12
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 30 | 10 | 4 | 16 | 55:91 | 34 |
13
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 30 | 10 | 3 | 17 | 55:82 | 33 |
14
|
AS Fortuna Herasti | 30 | 6 | 5 | 19 | 60:109 | 23 |
15
|
AS Scarisoara | 30 | 5 | 5 | 20 | 61:83 | 20 |
16
|
AS Gloria Schitu | 30 | 4 | 5 | 21 | 57:106 | 17 |