Avântul Grindu - AS Juventus Borănești (2-4), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Avântul Grindu
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | Progresul Sf.Gheorghe - Avântul Grindu | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-01 | Avântul Grindu - Fulgerul Fierbinți | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Γύρος 202 | |||
2024-08-25 | Avântul Grindu - Unirea Sărățeni | 4 - 2 | |
Γύρος 201 | |||
2024-08-18 | Avântul Grindu - Unirea Ion Roată | ακυρώθηκε | |
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-16 | Avântul Grindu - ACS Valea Măcrișului | 18 - 10 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-02 | Libertatea Sălcioara - Avântul Grindu | 5 - 5 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-26 | Avântul Grindu - Gloria Alexeni | 10 - 2 |
Avântul Grindu - AS Juventus Borănești
Romania Amateur, Liga 5 Ialomita, αγώνα Avântul Grindu - AS Juventus Borănești, ώρα έναρξης 2024-05-12 15:00:00 διεθνής ώρα.
Avântul Grindu και AS Juventus Borănești συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Ialomita, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: AS Juventus Borănești
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | AS Juventus Borănești - Fulgerul Fierbinți | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-01 | Recolta Malu Roșu - AS Juventus Borănești | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Γύρος 202 | |||
2024-08-25 | AS Juventus Borănești - Unirea Garbovi | 2 - 4 | |
Γύρος 201 | |||
2024-08-18 | AS Coșereni - AS Juventus Borănești | ακυρώθηκε | |
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-16 | AS Juventus Borănești - AS Coșereni | 16 - 2 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-02 | Unirea Garbovi - AS Juventus Borănești | 3 - 2 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-26 | AS Juventus Borănești - ACS Valea Măcrișului | 5 - 3 |
Βαθμολογίες
Liga 5 Ialomita - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 22 | 18 | 2 | 2 | 79:36 | 56 |
2
|
Gloria Ograda | 22 | 16 | 3 | 3 | 70:42 | 51 |
3
|
AS Ialomița Sudiți | 22 | 12 | 5 | 5 | 65:45 | 41 |
4
|
FC Victoria Bordușani | 22 | 10 | 3 | 9 | 72:52 | 33 |
5
|
AS Gloria Gura Ialomiței | 22 | 10 | 2 | 10 | 67:50 | 32 |
6
|
FC Movila | 22 | 10 | 1 | 11 | 53:61 | 31 |
7
|
Viitorul Valea Ciorii | 22 | 9 | 2 | 11 | 52:65 | 29 |
8
|
Viitorul Platonesti | 22 | 7 | 4 | 11 | 56:62 | 25 |
9
|
Dunarea Giurgeni | 22 | 7 | 3 | 12 | 46:50 | 24 |
10
|
Spicul Vlădeni | 22 | 6 | 2 | 14 | 53:81 | 20 |
11
|
FC Inter Stelnica | 22 | 5 | 4 | 13 | 33:60 | 19 |
12
|
Recolta Săveni | 22 | 6 | 1 | 15 | 40:82 | 19 |
Liga 5 Ialomita - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Recolta Gheorghe Doja II | 22 | 20 | 1 | 1 | 107:45 | 61 |
2
|
AS Cazanești | 22 | 14 | 3 | 5 | 58:33 | 45 |
3
|
Spicul Milosesti | 22 | 13 | 4 | 5 | 81:36 | 43 |
4
|
ACS Gheorghe Lazăr | 22 | 10 | 6 | 6 | 67:55 | 36 |
5
|
AS Agronomia Bucu | 22 | 10 | 4 | 8 | 50:40 | 34 |
6
|
FC Orezu | 22 | 9 | 3 | 10 | 34:43 | 30 |
7
|
CS Amara II | 22 | 8 | 5 | 9 | 49:57 | 29 |
8
|
ACS BC Ciulnița 2023 | 22 | 7 | 6 | 9 | 39:52 | 27 |
9
|
Voința Reviga | 22 | 7 | 4 | 11 | 38:49 | 25 |
10
|
FC Traian | 22 | 6 | 6 | 10 | 42:46 | 24 |
11
|
FC Rapid Perieti | 22 | 5 | 3 | 14 | 44:74 | 18 |
12
|
Flacăra Andrasești | 22 | 0 | 1 | 21 | 22:101 | 1 |
Liga 5 Ialomita - Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dridu | 26 | 21 | 4 | 1 | 108:43 | 67 |
2
|
Recolta Malu Roșu | 26 | 18 | 3 | 5 | 99:39 | 57 |
3
|
AS Juventus Borănești | 26 | 18 | 2 | 6 | 99:49 | 56 |
4
|
Unirea Garbovi | 26 | 17 | 1 | 8 | 83:57 | 52 |
5
|
Olimpia Radulesti | 26 | 15 | 5 | 6 | 83:50 | 50 |
6
|
Infrățirea Jilavele II | 26 | 12 | 2 | 12 | 74:64 | 38 |
7
|
AS Coșereni | 26 | 12 | 2 | 12 | 54:62 | 38 |
8
|
Voința Maia | 26 | 11 | 4 | 11 | 94:78 | 37 |
9
|
Avântul Grindu | 26 | 10 | 3 | 13 | 102:102 | 33 |
10
|
Libertatea Sălcioara | 26 | 7 | 4 | 15 | 66:104 | 25 |
11
|
Victoria Muntenii Buzău II | 26 | 6 | 4 | 16 | 41:84 | 22 |
12
|
Fulgerul Fierbinți | 26 | 6 | 3 | 17 | 50:91 | 21 |
13
|
ACS Valea Măcrișului | 26 | 5 | 4 | 17 | 64:99 | 19 |
14
|
Gloria Alexeni | 26 | 2 | 3 | 21 | 32:127 | 9 |