CUD Leverense - SC Nun´Álvares Paredes (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: CUD Leverense
A.F. Porto I Divisão | |||
Γύρος 14 | |||
2024-05-25 | CUD Leverense - FC Vila Boa do Bispo | 3 - 1 | |
Γύρος 13 | |||
2024-05-19 | Cête - CUD Leverense | 2 - 1 | |
Γύρος 12 | |||
2024-05-12 | CUD Leverense - SC Nun´Álvares Paredes | 2 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2024-04-28 | ADR Aveleda - CUD Leverense | 0 - 4 | |
Γύρος 9 | |||
2024-04-25 | CUD Leverense - S.C. Salgueiros B | 1 - 2 |
Σειρά 5
Γενικός
SC Nun´Álvares Paredes Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 6
SC Nun´Álvares Paredes Less than 4.5 cards 9 από 9
CUD Leverense Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
CUD Leverense Less than 4.5 cards 10 από 10
Προσωπικές συναντήσεις
CUD Leverense Χωρίς μηδέν παθητικό 3
CUD Leverense - SC Nun´Álvares Paredes
Portugal Amateur, A.F. Porto I Divisão, αγώνα CUD Leverense - SC Nun´Álvares Paredes, ώρα έναρξης 2024-05-12 15:00:00 διεθνής ώρα.
CUD Leverense και SC Nun´Álvares Paredes συμμετέχει στο πρωτάθλημα A.F. Porto I Divisão, Portugal Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: SC Nun´Álvares Paredes
A.F. Porto I Divisão | |||
Γύρος 14 | |||
2024-05-26 | SC Nun´Álvares Paredes - Cête | 2 - 0 | |
Γύρος 13 | |||
2024-05-19 | ADR Aveleda - SC Nun´Álvares Paredes | 1 - 4 | |
Γύρος 12 | |||
2024-05-12 | CUD Leverense - SC Nun´Álvares Paredes | 2 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2024-04-28 | SC Nun´Álvares Paredes - CF Serzedo | 1 - 0 | |
Γύρος 10 | |||
2024-04-21 | S.C. Salgueiros B - SC Nun´Álvares Paredes | 2 - 1 |
Βαθμολογίες
A.F. Porto I Divisão - Série 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CUD Leverense | 18 | 15 | 2 | 1 | 57:21 | 47 |
2
|
SC Nun´Álvares Paredes | 18 | 11 | 2 | 5 | 42:21 | 35 |
3
|
União Sport Clube Baltar | 18 | 10 | 3 | 5 | 26:13 | 33 |
4
|
Custóias FC | 18 | 8 | 4 | 6 | 30:21 | 28 |
5
|
CR Ataense | 18 | 8 | 3 | 7 | 33:28 | 27 |
6
|
Rio Ave B | 18 | 8 | 2 | 8 | 42:35 | 26 |
7
|
CF S. Félix Marinha | 18 | 7 | 2 | 9 | 23:34 | 23 |
8
|
AC Bougadense | 18 | 5 | 5 | 8 | 27:29 | 20 |
9
|
FC Perafita | 18 | 5 | 1 | 12 | 18:39 | 16 |
10
|
Melres DC | 18 | 1 | 0 | 17 | 6:63 | 3 |
A.F. Porto I Divisão - Série 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cête | 18 | 12 | 4 | 2 | 34:16 | 40 |
2
|
FC Vila Boa do Bispo | 18 | 10 | 3 | 5 | 26:16 | 33 |
3
|
ADC Várzea do Douro | 18 | 9 | 4 | 5 | 32:19 | 31 |
4
|
GD Livração | 18 | 8 | 6 | 4 | 32:20 | 30 |
5
|
A.D. Baião | 18 | 7 | 3 | 8 | 27:26 | 24 |
6
|
FC Felgueiras 1932 B | 18 | 7 | 3 | 8 | 17:28 | 24 |
7
|
CCD Sobrosa | 18 | 5 | 7 | 6 | 28:33 | 22 |
8
|
FC Boelhe | 18 | 6 | 2 | 10 | 21:37 | 20 |
9
|
C.R.C. 1º Maio Figueiró | 18 | 4 | 3 | 11 | 18:28 | 15 |
10
|
FC Vila Boa de Quires | 18 | 2 | 5 | 11 | 23:35 | 11 |
A.F. Porto I Divisão - Série 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lomba SC Amarante | 18 | 14 | 2 | 2 | 40:12 | 44 |
2
|
ADR Aveleda | 18 | 12 | 3 | 3 | 42:21 | 39 |
3
|
FC Parada | 18 | 12 | 3 | 3 | 38:23 | 39 |
4
|
UD Torrados | 18 | 7 | 4 | 7 | 20:21 | 25 |
5
|
AD Lustosa | 18 | 7 | 2 | 9 | 21:24 | 23 |
6
|
São Vicente Irivo | 18 | 5 | 6 | 7 | 24:22 | 21 |
7
|
G.R.D. Rans | 18 | 5 | 4 | 9 | 27:33 | 19 |
8
|
UCR Boim | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:30 | 19 |
9
|
CCRD Águias de Figueiras | 18 | 5 | 2 | 11 | 24:37 | 17 |
10
|
FC Nespereira | 18 | 2 | 2 | 14 | 20:50 | 8 |
A.F. Porto I Divisão - Apuramento Campeão 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cête | 14 | 9 | 2 | 3 | 21:12 | 29 |
2
|
S.C. Salgueiros B | 14 | 9 | 2 | 3 | 24:14 | 29 |
3
|
Lomba SC Amarante | 14 | 7 | 4 | 3 | 25:18 | 25 |
4
|
CUD Leverense | 14 | 7 | 1 | 6 | 23:18 | 22 |
5
|
SC Nun´Álvares Paredes | 14 | 6 | 3 | 5 | 21:15 | 21 |
6
|
CF Serzedo | 14 | 3 | 4 | 7 | 15:20 | 13 |
7
|
FC Vila Boa do Bispo | 14 | 3 | 3 | 8 | 18:27 | 12 |
8
|
ADR Aveleda | 14 | 1 | 3 | 10 | 15:38 | 6 |
A.F. Porto I Divisão - Subida/Manutenção - S1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CF Vandoma | 14 | 8 | 5 | 1 | 30:18 | 29 |
2
|
Os Lusitanos FCSC | 14 | 6 | 4 | 4 | 28:16 | 22 |
3
|
GD Águas Santas | 14 | 5 | 6 | 3 | 24:19 | 21 |
4
|
Gulpilhares FC | 14 | 5 | 5 | 4 | 20:19 | 20 |
5
|
FC Pedras Rubras B | 14 | 5 | 4 | 5 | 18:18 | 19 |
6
|
ADC Penamaior | 14 | 4 | 4 | 6 | 24:30 | 16 |
7
|
ISC Sobreirense | 14 | 2 | 5 | 7 | 17:33 | 11 |
8
|
CD Portugal | 14 | 2 | 5 | 7 | 19:27 | 11 |
A.F. Porto I Divisão - Subida/Manutenção - S2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AC Bougadense | 14 | 10 | 2 | 2 | 27:11 | 32 |
2
|
CR Ataense | 14 | 8 | 4 | 2 | 23:16 | 28 |
3
|
União Sport Clube Baltar | 14 | 6 | 4 | 4 | 26:26 | 22 |
4
|
Rio Ave B | 14 | 5 | 5 | 4 | 33:22 | 20 |
5
|
Custóias FC | 14 | 4 | 6 | 4 | 26:21 | 18 |
6
|
CF S. Félix Marinha | 14 | 3 | 7 | 4 | 30:29 | 16 |
7
|
FC Perafita | 14 | 3 | 4 | 7 | 26:37 | 13 |
8
|
Melres DC | 14 | 0 | 2 | 12 | 9:38 | 2 |
A.F. Porto I Divisão - Subida/Manutenção - S3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ADC Várzea do Douro | 14 | 10 | 1 | 3 | 38:17 | 31 |
2
|
A.D. Baião | 14 | 10 | 1 | 3 | 28:11 | 31 |
3
|
GD Livração | 14 | 9 | 3 | 2 | 29:16 | 30 |
4
|
CCD Sobrosa | 14 | 4 | 4 | 6 | 14:20 | 16 |
5
|
C.R.C. 1º Maio Figueiró | 14 | 4 | 3 | 7 | 13:27 | 15 |
6
|
FC Felgueiras 1932 B | 14 | 3 | 3 | 8 | 16:22 | 12 |
7
|
FC Vila Boa de Quires | 14 | 3 | 3 | 8 | 19:31 | 12 |
8
|
FC Boelhe | 14 | 3 | 2 | 9 | 18:31 | 11 |
A.F. Porto I Divisão - Subida/Manutenção - S4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
São Vicente Irivo | 14 | 10 | 2 | 2 | 32:9 | 32 |
2
|
UD Torrados | 14 | 8 | 4 | 2 | 24:16 | 28 |
3
|
FC Parada | 14 | 8 | 2 | 4 | 33:18 | 26 |
4
|
AD Lustosa | 14 | 6 | 3 | 5 | 24:22 | 21 |
5
|
CCRD Águias de Figueiras | 14 | 6 | 2 | 6 | 26:22 | 20 |
6
|
UCR Boim | 14 | 2 | 8 | 4 | 21:23 | 14 |
7
|
G.R.D. Rans | 14 | 2 | 3 | 9 | 15:34 | 9 |
8
|
FC Nespereira | 14 | 0 | 4 | 10 | 12:43 | 4 |
A.F. Porto I Divisão Série 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
S.C. Salgueiros B | 18 | 12 | 4 | 2 | 45:19 | 40 |
2
|
CF Serzedo | 18 | 11 | 5 | 2 | 27:14 | 38 |
3
|
Os Lusitanos FCSC | 18 | 10 | 1 | 7 | 21:21 | 31 |
4
|
GD Águas Santas | 18 | 8 | 5 | 5 | 35:28 | 29 |
5
|
CF Vandoma | 18 | 8 | 3 | 7 | 27:22 | 27 |
6
|
FC Pedras Rubras B | 18 | 8 | 0 | 10 | 24:30 | 24 |
7
|
Gulpilhares FC | 18 | 6 | 5 | 7 | 26:24 | 23 |
8
|
CD Portugal | 18 | 4 | 3 | 11 | 19:38 | 15 |
9
|
ADC Penamaior | 18 | 2 | 7 | 9 | 25:35 | 13 |
10
|
ISC Sobreirense | 18 | 3 | 3 | 12 | 10:28 | 12 |
A.F. Porto I Divisão Série 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CF Serzedo | ||||||
|
S.C. Salgueiros B | ||||||
|
GD Águas Santas | ||||||
|
Os Lusitanos FCSC | ||||||
|
Gulpilhares FC | ||||||
|
FC Pedras Rubras B | ||||||
|
CF Vandoma | ||||||
|
ADC Penamaior | ||||||
|
ISC Sobreirense | ||||||
|
CD Portugal |