FC Dridu - ACS Valea Măcrișului (5-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Dridu
Liga 4 Ialomița | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-28 | FC Dridu - FC 2018 Rovine | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-21 | CS Real Cosâmbești - FC Dridu | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-14 | FC Dridu - AFC Iazu | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | Staruinta Brosteni - FC Dridu | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | FC Dridu - Victoria Muntenii Buzău | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-24 | Infrățirea Jilavele - FC Dridu | 9 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-17 | FC Dridu - ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 5 - 1 | |
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-16 | FC Dridu - Recolta Malu Roșu | 3 - 0 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-02 | Infrățirea Jilavele II - FC Dridu | 2 - 5 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-26 | FC Dridu - AS Coșereni | 3 - 2 |
FC Dridu - ACS Valea Măcrișului
Romania Amateur, Liga 5 Ialomita, αγώνα FC Dridu - ACS Valea Măcrișului, ώρα έναρξης 2024-05-12 15:00:00 διεθνής ώρα.
FC Dridu και ACS Valea Măcrișului συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Ialomita, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: ACS Valea Măcrișului
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | ACS Valea Măcrișului - Olimpia Radulesti | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-01 | Unirea Ion Roată - ACS Valea Măcrișului | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Γύρος 201 | |||
2024-08-17 | ACS Valea Măcrișului - Olimpia Radulesti | ακυρώθηκε | |
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-16 | Avântul Grindu - ACS Valea Măcrișului | 18 - 10 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-02 | ACS Valea Măcrișului - Gloria Alexeni | 9 - 2 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-26 | AS Juventus Borănești - ACS Valea Măcrișului | 5 - 3 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-19 | ACS Valea Măcrișului - Voința Maia | 2 - 2 |
Βαθμολογίες
Liga 5 Ialomita - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 22 | 18 | 2 | 2 | 79:36 | 56 |
2
|
Gloria Ograda | 22 | 16 | 3 | 3 | 70:42 | 51 |
3
|
AS Ialomița Sudiți | 22 | 12 | 5 | 5 | 65:45 | 41 |
4
|
FC Victoria Bordușani | 22 | 10 | 3 | 9 | 72:52 | 33 |
5
|
AS Gloria Gura Ialomiței | 22 | 10 | 2 | 10 | 67:50 | 32 |
6
|
FC Movila | 22 | 10 | 1 | 11 | 53:61 | 31 |
7
|
Viitorul Valea Ciorii | 22 | 9 | 2 | 11 | 52:65 | 29 |
8
|
Viitorul Platonesti | 22 | 7 | 4 | 11 | 56:62 | 25 |
9
|
Dunarea Giurgeni | 22 | 7 | 3 | 12 | 46:50 | 24 |
10
|
Spicul Vlădeni | 22 | 6 | 2 | 14 | 53:81 | 20 |
11
|
FC Inter Stelnica | 22 | 5 | 4 | 13 | 33:60 | 19 |
12
|
Recolta Săveni | 22 | 6 | 1 | 15 | 40:82 | 19 |
Liga 5 Ialomita - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Recolta Gheorghe Doja II | 22 | 20 | 1 | 1 | 107:45 | 61 |
2
|
AS Cazanești | 22 | 14 | 3 | 5 | 58:33 | 45 |
3
|
Spicul Milosesti | 22 | 13 | 4 | 5 | 81:36 | 43 |
4
|
ACS Gheorghe Lazăr | 22 | 10 | 6 | 6 | 67:55 | 36 |
5
|
AS Agronomia Bucu | 22 | 10 | 4 | 8 | 50:40 | 34 |
6
|
FC Orezu | 22 | 9 | 3 | 10 | 34:43 | 30 |
7
|
CS Amara II | 22 | 8 | 5 | 9 | 49:57 | 29 |
8
|
ACS BC Ciulnița 2023 | 22 | 7 | 6 | 9 | 39:52 | 27 |
9
|
Voința Reviga | 22 | 7 | 4 | 11 | 38:49 | 25 |
10
|
FC Traian | 22 | 6 | 6 | 10 | 42:46 | 24 |
11
|
FC Rapid Perieti | 22 | 5 | 3 | 14 | 44:74 | 18 |
12
|
Flacăra Andrasești | 22 | 0 | 1 | 21 | 22:101 | 1 |
Liga 5 Ialomita - Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dridu | 26 | 21 | 4 | 1 | 108:43 | 67 |
2
|
Recolta Malu Roșu | 26 | 18 | 3 | 5 | 99:39 | 57 |
3
|
AS Juventus Borănești | 26 | 18 | 2 | 6 | 99:49 | 56 |
4
|
Unirea Garbovi | 26 | 17 | 1 | 8 | 83:57 | 52 |
5
|
Olimpia Radulesti | 26 | 15 | 5 | 6 | 83:50 | 50 |
6
|
Infrățirea Jilavele II | 26 | 12 | 2 | 12 | 74:64 | 38 |
7
|
AS Coșereni | 26 | 12 | 2 | 12 | 54:62 | 38 |
8
|
Voința Maia | 26 | 11 | 4 | 11 | 94:78 | 37 |
9
|
Avântul Grindu | 26 | 10 | 3 | 13 | 102:102 | 33 |
10
|
Libertatea Sălcioara | 26 | 7 | 4 | 15 | 66:104 | 25 |
11
|
Victoria Muntenii Buzău II | 26 | 6 | 4 | 16 | 41:84 | 22 |
12
|
Fulgerul Fierbinți | 26 | 6 | 3 | 17 | 50:91 | 21 |
13
|
ACS Valea Măcrișului | 26 | 5 | 4 | 17 | 64:99 | 19 |
14
|
Gloria Alexeni | 26 | 2 | 3 | 21 | 32:127 | 9 |