FK Sloga Lozna - FK Rubin Donji Stupanj (1-5), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FK Sloga Lozna
Prva Rasinska Okružna Liga | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | FK Sloga Lozna - FK Sloga Dašnica | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | FK FUD Brus - FK Sloga Lozna | 2 - 4 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-28 | FK Sloga Lozna - FK Mladost 1977 Garevina | 5 - 3 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-25 | FK Sloga Lozna - FK Trudbenik Stalać | 3 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-18 | FK Sloga Lozna - FK Čitluk | 0 - 0 | |
Γύρος 34 | |||
2024-06-09 | FK Borac Bivolje - FK Sloga Lozna | 2 - 0 |
FK Sloga Lozna - FK Rubin Donji Stupanj
Serbia Amateur, Prva Rasinska Okružna Liga, αγώνα FK Sloga Lozna - FK Rubin Donji Stupanj, ώρα έναρξης 2024-05-12 15:30:00 διεθνής ώρα.
FK Sloga Lozna και FK Rubin Donji Stupanj συμμετέχει στο πρωτάθλημα Prva Rasinska Okružna Liga, Serbia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FK Rubin Donji Stupanj
Prva Rasinska Okružna Liga | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | FK Rubin Donji Stupanj - FK Velika Drenova | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-01 | FK Sloga Dašnica - FK Rubin Donji Stupanj | 1 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-28 | FK Rubin Donji Stupanj - FK FUD Brus | 4 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-25 | FK Mladost 1977 Garevina - FK Rubin Donji Stupanj | 1 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-17 | FK Rubin Donji Stupanj - FK Trudbenik Stalać | 8 - 0 | |
Γύρος 34 | |||
2024-06-09 | FK Rubin Donji Stupanj - FK Bošnjane | 4 - 2 |
Βαθμολογίες
Prva Rasinska Okružna Liga 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Kopaonik 1931 Brus | 34 | 31 | 2 | 1 | 131:22 | 95 |
2
|
FK Rubin Donji Stupanj | 34 | 26 | 6 | 2 | 118:33 | 84 |
3
|
FK Jastrebac Veliki Šiljegovac | 34 | 26 | 6 | 2 | 98:34 | 84 |
4
|
FK Mačkovac | 34 | 22 | 4 | 8 | 97:46 | 70 |
5
|
FK Sloga Lozna | 34 | 16 | 8 | 10 | 64:41 | 56 |
6
|
FK FUD Brus | 34 | 17 | 3 | 14 | 91:58 | 54 |
7
|
FK Gornji Stepoš | 34 | 16 | 4 | 14 | 64:64 | 52 |
8
|
FK Sloga Ćićevac | 34 | 15 | 5 | 14 | 98:62 | 50 |
9
|
FK Polet 57 Milutovac | 34 | 15 | 4 | 15 | 67:67 | 49 |
10
|
FK Parunovac | 34 | 14 | 6 | 14 | 70:56 | 48 |
11
|
FK Borac Bivolje | 34 | 14 | 4 | 16 | 76:74 | 46 |
12
|
FK Sloga Dašnica | 34 | 13 | 3 | 18 | 63:70 | 42 |
13
|
FK Trudbenik Stalać | 34 | 11 | 5 | 18 | 66:73 | 38 |
14
|
FK Gradina Pejovac | 34 | 11 | 2 | 21 | 83:107 | 35 |
15
|
FK Čitluk | 34 | 9 | 2 | 23 | 78:97 | 28 |
16
|
FK Dedina | 34 | 8 | 3 | 23 | 74:96 | 27 |
17
|
FK Bošnjane | 34 | 7 | 3 | 24 | 49:104 | 22 |
18
|
FK 13.April Lomnica | 34 | 0 | 0 | 34 | 12:295 | 0 |