LKS Rawys Raciąż - Olimpia II Grudziądz (4-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: LKS Rawys Raciąż
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | Victoria Czernikowo - LKS Rawys Raciąż | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-08 | LKS Rawys Raciąż - Promień Kowalewo Pomorskie | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-02 | KS Sokół Radomin - LKS Rawys Raciąż | 2 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | LKS Rawys Raciąż - GLKS Dobrcz-Wudzyn | 4 - 6 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-18 | LZS Mustang Ostaszewo - LKS Rawys Raciąż | 3 - 2 |
Σειρά 8
Γενικός
LKS Rawys Raciąż + Olimpia II Grudziądz Less than 4.5 cards 10 από 10
LKS Rawys Raciąż Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 9
LKS Rawys Raciąż Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 7 από 9
Olimpia II Grudziądz Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Olimpia II Grudziądz Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
Olimpia II Grudziądz Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Προσωπικές συναντήσεις
LKS Rawys Raciąż Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Olimpia II Grudziądz Νίκες 3
LKS Rawys Raciąż - Olimpia II Grudziądz
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, αγώνα LKS Rawys Raciąż - Olimpia II Grudziądz, ώρα έναρξης 2024-05-12 13:00:00 διεθνής ώρα.
LKS Rawys Raciąż και Olimpia II Grudziądz συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Olimpia II Grudziądz
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | Olimpia II Grudziądz - Tarpan Mrocza | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-08 | GLKS Dobrcz-Wudzyn - Olimpia II Grudziądz | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-01 | Olimpia II Grudziądz - Cyklon Kończewice | 0 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | LZS Mustang Ostaszewo - Olimpia II Grudziądz | 5 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-18 | Olimpia II Grudziądz - Zawisza II Bydgoszcz | 6 - 1 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tarpan Mrocza | 29 | 21 | 3 | 5 | 109:29 | 66 |
2
|
GLKS Dobrcz-Wudzyn | 29 | 20 | 5 | 4 | 108:35 | 65 |
3
|
LZS Mustang Ostaszewo | 28 | 19 | 6 | 3 | 79:22 | 63 |
4
|
Zawisza II Bydgoszcz | 29 | 14 | 5 | 10 | 69:43 | 47 |
5
|
Victoria Czernikowo | 28 | 14 | 5 | 9 | 44:32 | 47 |
6
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 29 | 13 | 7 | 9 | 64:43 | 46 |
7
|
Olimpia II Grudziądz | 28 | 13 | 3 | 12 | 70:54 | 42 |
8
|
KS Sokół Radomin | 29 | 12 | 6 | 11 | 64:50 | 42 |
9
|
Promień Kowalewo Pomorskie | 28 | 12 | 3 | 13 | 41:63 | 39 |
10
|
LKS Dąbrowa Chełmińska | 28 | 12 | 2 | 14 | 57:67 | 38 |
11
|
Krajna Sępólno Krajeńskie | 29 | 10 | 6 | 13 | 65:77 | 36 |
12
|
Cyklon Kończewice | 28 | 10 | 5 | 13 | 37:51 | 35 |
13
|
BKS Bydgoszcz | 29 | 9 | 3 | 17 | 46:69 | 30 |
14
|
Victoria Lisewo | 29 | 9 | 1 | 19 | 49:116 | 28 |
15
|
LKS Rawys Raciąż | 28 | 8 | 3 | 17 | 64:83 | 27 |
16
|
KS Stal Grudziądz | 30 | 1 | 1 | 28 | 13:145 | 4 |
Klasa Okręgowa - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kujawiak Kowal | 29 | 25 | 2 | 2 | 112:29 | 77 |
2
|
Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 29 | 21 | 4 | 4 | 113:33 | 67 |
3
|
MLKS Unia Gniewkowo | 29 | 18 | 5 | 6 | 105:42 | 59 |
4
|
Piast Kołodziejowo | 29 | 17 | 6 | 6 | 83:42 | 57 |
5
|
Noteć Gębice | 28 | 19 | 0 | 9 | 92:52 | 57 |
6
|
KS Notecianka Pakość | 29 | 16 | 7 | 6 | 65:48 | 55 |
7
|
Start Stawki | 29 | 16 | 5 | 8 | 78:46 | 53 |
8
|
Zdrój Ciechocinek | 30 | 11 | 6 | 13 | 50:67 | 39 |
9
|
Kujawiak Kruszyn | 29 | 12 | 2 | 15 | 66:73 | 38 |
10
|
Gopło Kruszwica | 29 | 9 | 7 | 13 | 53:55 | 34 |
11
|
Kujawy Markowice | 28 | 8 | 4 | 16 | 58:89 | 28 |
12
|
Lubienianka Lubień Kujawski | 29 | 7 | 5 | 17 | 62:91 | 26 |
13
|
LTP Lubanie | 29 | 6 | 7 | 16 | 47:73 | 25 |
14
|
Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 30 | 5 | 4 | 21 | 37:120 | 19 |
15
|
Cukrownik Tuczno | 29 | 4 | 3 | 22 | 39:107 | 15 |
16
|
Sadownik Waganiec | 29 | 4 | 1 | 24 | 36:129 | 13 |