NK Mladost Koprivnički Bregi - NK Gornja Rijeka (7-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Mladost Koprivnički Bregi
2. ŽNL Koprivničko-križevačka | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-09 | NK GOŠK Gotalovo - NK Mladost Koprivnički Bregi | 0 - 1 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-02 | NK Prekodravac Ždala - NK Mladost Koprivnički Bregi | 2 - 3 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-26 | NK Mladost Koprivnički Bregi - NK Mičetinac | 4 - 2 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-19 | NK Mladost Sigetec - NK Mladost Koprivnički Bregi | 1 - 2 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-12 | NK Mladost Koprivnički Bregi - NK Gornja Rijeka | 7 - 1 |
NK Mladost Koprivnički Bregi - NK Gornja Rijeka
Croatia Amateur, 2. ŽNL Koprivničko-križevačka, αγώνα NK Mladost Koprivnički Bregi - NK Gornja Rijeka, ώρα έναρξης 2024-05-12 15:00:00 διεθνής ώρα.
NK Mladost Koprivnički Bregi και NK Gornja Rijeka συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. ŽNL Koprivničko-križevačka, Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Gornja Rijeka
2. ŽNL Koprivničko-križevačka | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-09 | NK Gornja Rijeka - NK Graničar Novo Virje | 4 - 2 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-02 | NK Viktorija Vojakovac - NK Gornja Rijeka | 5 - 0 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-26 | NK Gornja Rijeka - NK GOŠK Gotalovo | 2 - 1 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-19 | NK Mičetinac - NK Gornja Rijeka | 5 - 0 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-12 | NK Mladost Koprivnički Bregi - NK Gornja Rijeka | 7 - 1 |
Βαθμολογίες
2. ŽNL Koprivničko-križevačka 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Podravec Torčec | 25 | 22 | 1 | 2 | 109:25 | 67 |
2
|
NK Omladinac Herešin | 25 | 22 | 0 | 3 | 84:34 | 66 |
3
|
NK Prekodravac Ždala | 25 | 18 | 1 | 6 | 111:45 | 55 |
4
|
NK Viktorija Vojakovac | 25 | 14 | 2 | 9 | 67:43 | 44 |
5
|
NK Graničar Novo Virje | 25 | 11 | 2 | 12 | 57:51 | 35 |
6
|
NK Drava Podravske Sesvete | 25 | 10 | 4 | 11 | 53:55 | 34 |
7
|
NK Mladost Koprivnički Bregi | 25 | 10 | 3 | 12 | 48:57 | 33 |
8
|
NK Mičetinac | 25 | 7 | 10 | 8 | 53:50 | 31 |
9
|
NK GOŠK Gotalovo | 25 | 10 | 1 | 14 | 44:71 | 31 |
10
|
NK Mladost Sigetec | 25 | 9 | 2 | 14 | 34:49 | 29 |
11
|
HNK Sokol Sokolovac | 25 | 7 | 4 | 14 | 30:49 | 25 |
12
|
NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec | 25 | 7 | 2 | 16 | 48:81 | 23 |
13
|
NK Gornja Rijeka | 25 | 7 | 1 | 17 | 41:96 | 22 |
14
|
NK Reka | 25 | 4 | 1 | 20 | 34:107 | 13 |