Ποδόσφαιρο / Γκάνα / Tano South Zone /

Sunyani AK Shion Stars FC - Tepa Evergreen FC (1-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές

Εκδηλώσεις: Sunyani AK Shion Stars FC

Σειρά 9

Γενικός

sunyani-ak-shion-stars-fc Sunyani AK Shion Stars FC + tepa-evergreen-fc Tepa Evergreen FC Less than 4.5 cards 10 από 10

sunyani-ak-shion-stars-fc Sunyani AK Shion Stars FC Ήττες 9

sunyani-ak-shion-stars-fc Sunyani AK Shion Stars FC Χωρίς μηδέν παθητικό 9

sunyani-ak-shion-stars-fc Sunyani AK Shion Stars FC Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 5

sunyani-ak-shion-stars-fc Sunyani AK Shion Stars FC Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 5

sunyani-ak-shion-stars-fc Sunyani AK Shion Stars FC Πρώτη να παραδοθεί 8 από 9

sunyani-ak-shion-stars-fc Sunyani AK Shion Stars FC Ηττημένος 1ου ημιχρόνου 9 από 9

tepa-evergreen-fc Tepa Evergreen FC Λιγότερο από 2.5 γκολ 6 από 7

tepa-evergreen-fc Tepa Evergreen FC Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 4 από 5

Sunyani AK Shion Stars FC - Tepa Evergreen FC

Γκάνα, Tano South Zone, αγώνα Sunyani AK Shion Stars FC - Tepa Evergreen FC, ώρα έναρξης 2024-05-12 15:00:09 διεθνής ώρα.

Sunyani AK Shion Stars FC και Tepa Evergreen FC συμμετέχει στο πρωτάθλημα Tano South Zone, Γκάνα.

Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι: