Τσελιαμπίνσκ - FC Novosibirsk (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Τσελιαμπίνσκ
2. Liga, Division A | |||
Γύρος 18 | |||
2024-06-08 | Rodina 2 Moscow - Τσελιαμπίνσκ | 1 - 3 | |
Γύρος 17 | |||
2024-06-03 | Τσελιαμπίνσκ - Μουρόμ | 1 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2024-05-30 | Τσελιαμπίνσκ - Κρασνοντάρ 2 | 1 - 2 | |
Γύρος 16 | |||
2024-05-26 | Βέλες - Τσελιαμπίνσκ | 0 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-22 | Τσελιαμπίνσκ - Ρότορ | 2 - 1 |
Σειρά 7
Γενικός
Τσελιαμπίνσκ + FC Novosibirsk Less than 4.5 cards 9 από 9
FC Novosibirsk Χωρίς νίκες 4
FC Novosibirsk Λιγότερο από 2.5 γκολ 6 από 7
FC Novosibirsk Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 7 από 9
FC Novosibirsk Less than 4.5 cards 8 από 8
Τσελιαμπίνσκ Χωρίς νίκες 8
Τσελιαμπίνσκ Less than 4.5 cards 9 από 9
Προσωπικές συναντήσεις
Τσελιαμπίνσκ + FC Novosibirsk Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 7
Τσελιαμπίνσκ + FC Novosibirsk Less than 4.5 cards 10 από 10
FC Novosibirsk Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Τσελιαμπίνσκ - FC Novosibirsk
Ρωσία, 2. Liga, Division A, αγώνα Τσελιαμπίνσκ - FC Novosibirsk, ώρα έναρξης 2024-05-15 13:30:00 διεθνής ώρα.
Τσελιαμπίνσκ και FC Novosibirsk συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. Liga, Division A, Ρωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Novosibirsk
2. Liga, Division A | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-16 | Ρότορ - FC Novosibirsk | - | |
2024-06-12 | FC Novosibirsk - Ρότορ | 1 - 1 | |
Γύρος 18 | |||
2024-06-08 | FC Novosibirsk - Chayka Peschanokopskoye | 0 - 3 | |
Γύρος 17 | |||
2024-06-03 | Ρότορ - FC Novosibirsk | 1 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-30 | Βέλες - FC Novosibirsk | 1 - 1 | |
Γύρος 16 | |||
2024-05-26 | FC Novosibirsk - Κρασνοντάρ 2 | 2 - 0 |
Βαθμολογίες
Stage 1, Group Gold: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κρασνοντάρ 2 | 18 | 9 | 6 | 3 | 27:20 | 33 |
2
|
Ούφα | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:10 | 31 |
3
|
Ρότορ | 18 | 7 | 7 | 4 | 21:17 | 28 |
4
|
Μουρόμ | 18 | 6 | 6 | 6 | 24:26 | 24 |
5
|
Βέλες | 18 | 6 | 6 | 6 | 16:21 | 24 |
6
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 6 | 5 | 7 | 23:21 | 23 |
7
|
Βόλγα Ουλιανόβσκ | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:18 | 23 |
8
|
Ίρτις | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:15 | 23 |
9
|
Ντιναμό Μπρζάνσκ | 18 | 6 | 4 | 8 | 18:22 | 22 |
10
|
Σπάρτακ Κοστρόμα | 18 | 3 | 4 | 11 | 13:25 | 13 |
Stage 1, Group Silver: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Novosibirsk | 18 | 10 | 5 | 3 | 22:13 | 35 |
2
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 9 | 5 | 4 | 17:13 | 32 |
3
|
Μεταλούργκ Λιπέτσκ | 18 | 7 | 6 | 5 | 19:20 | 27 |
4
|
Τσελιαμπίνσκ | 18 | 7 | 5 | 6 | 19:16 | 26 |
5
|
Τεκστιλσχίκ Ιβανόβο | 18 | 6 | 7 | 5 | 25:18 | 25 |
6
|
Κουρσκ | 18 | 7 | 4 | 7 | 27:19 | 25 |
7
|
Forte Taganrog | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:27 | 24 |
8
|
Άμκαρ Περμ | 18 | 6 | 6 | 6 | 19:17 | 24 |
9
|
Σερτάνοβο Μόσχας | 18 | 5 | 7 | 6 | 21:18 | 22 |
10
|
Σαλούτ Μπελγορό | 18 | 1 | 2 | 15 | 14:46 | 5 |
Stage 2, Group Gold: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ούφα | 18 | 9 | 6 | 3 | 26:9 | 33 |
2
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 8 | 7 | 3 | 25:17 | 31 |
3
|
FC Novosibirsk | 18 | 6 | 9 | 3 | 18:13 | 27 |
4
|
Τσελιαμπίνσκ | 18 | 6 | 7 | 5 | 23:19 | 25 |
5
|
Ρότορ | 18 | 7 | 4 | 7 | 20:20 | 25 |
6
|
Βέλες | 18 | 7 | 4 | 7 | 15:16 | 25 |
7
|
Κρασνοντάρ 2 | 18 | 5 | 6 | 7 | 15:24 | 21 |
8
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 5 | 5 | 8 | 25:23 | 20 |
9
|
Μουρόμ | 18 | 5 | 5 | 8 | 20:27 | 20 |
10
|
Μεταλούργκ Λιπέτσκ | 18 | 3 | 5 | 10 | 9:28 | 14 |
Stage 2, Group Silver: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτακ Κοστρόμα | 18 | 10 | 5 | 3 | 24:9 | 35 |
2
|
Τεκστιλσχίκ Ιβανόβο | 18 | 6 | 10 | 2 | 17:13 | 28 |
3
|
Καλούγκα | 18 | 7 | 6 | 5 | 30:26 | 27 |
4
|
Κουρσκ | 18 | 8 | 3 | 7 | 18:19 | 27 |
5
|
Ίρτις | 18 | 6 | 8 | 4 | 18:16 | 26 |
6
|
Βόλγα Ουλιανόβσκ | 18 | 6 | 5 | 7 | 24:15 | 23 |
7
|
Μασχούκ-Κμβ Πιατογκόρσκ | 18 | 6 | 4 | 8 | 14:20 | 22 |
8
|
Ντζερζίνσκ | 18 | 5 | 6 | 7 | 17:23 | 21 |
9
|
Torpedo Miass | 18 | 4 | 5 | 9 | 16:26 | 17 |
10
|
Ντιναμό Μπρζάνσκ | 18 | 3 | 6 | 9 | 18:29 | 15 |